catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@messi564 Bartomeu wróć!!
0
Nie zapominajmy ze gdyby za Alvaro gral wczoraj CR7 to mogloby nie byc tak kolorowo.
2
@Midast Fajne podsumowanie, zgadzam sie. Do Busiego wydaje mi sie ze jemu sie odbrze gralo bo Juve nie presowalo az tyle i mial wiecej czasu i miejsca. Normalnie to on czesto zaczyna panikowac i robi głupoty. Ale moze go uspokoi taki mecz i nabierze pewnosci.
3
Jak bedziecie krytykowac Grizza bo zmarnowal jedna sytuacje to przypomnijcie sobie ile zmarnowali pozostali...
13
De Jong niezmordowany, na pomocy w Barcelonie na obronie w Barcelonie i jeszcze mecz Sevilli wygral
0
@blablak Ale to tez nie byla wina Setiena ze nie mial zawodnikow takich jak ma Koeman. :)
3
Juventus oddal 0 strzałów na bramkę!!! ogolnie 8-14 dla nas w strzałach. Tak naprawde poza golami ze spalonego nie byli zagrozeniem. Wszystko czyszczone.
10
Naprawde dobry mecz, GRizz, Pedri!!!, Pjanic, DEmbele. SZkoda tych sytuacji, fakt ze Juve bardzo slabo robilo pressing i ich ustawienie sprawialo ze przy pressingu mielismy autostrady do ich bramki jak wyszlismy spod pressingu ale trzerba pochwalic naszych. DObry mecz
1
Ten pedri jest bardziej jak iniesta niz de jong
1
Neto
Dest Araujo Lenglet Alba
De Jong Pjanic
Dembele Messi Fati
Braithwite
0
@kamilo0066 Jakby to byla strona realu Perez juz by kupil brakujace lajki :P
1
A dlaczego De Jonga odstawiaja na rezerwe? Nie grał zle, musi odpocząć?
5
Bylo kiedys wiecej jak 999 lajków? zmiesci sie 1000? sprawdzimy?
0
@kejdzi Tu sie zgodze, graja piach czasem jak to mowia ich kibice na taktyke 1000 i jednej wrzutki ale graja ja do 96 min i chwile po gwizdku. Nasi juz w 60 min mysla ze mecz sie skonczyl.
8
Podyktowal 1 karnego, nie zabronil nam strzelic 2 goli i wygrac lub zremisowac spotkanie. Nie on sprawil ze glupio stracilismy 3ą bramkę. Dalismy d...y niech to sobie Sport przesledzi.
6
Dobry mecz, mamy sytuacje wymieniamy pozycje brakuje jednego wiecej wiatra na skrzydle wtedy real nie bedzie wiedzial gdzie bronic. Dembele za PEdriego ktory i tak spoko gra.
2
@JacaBarca Jak piraci z karaibow. czarna perła xD
0
@ferdas_rawa Mats to wogole sie nie odzywa wiec nie wiem czy by sie wysilil zeby cos pokrzyczec xD
0
@Maker0 bo nie jest kapitanem to nie mowi :D
9
Jedyny wlasciwy kapitan tej druzyny akutalnie
0
@Herbert SQL sie klania xD
0
moze jak Grizzowi obniza pensje to latwiej sie go opchnie. Tak samo Busi.
0
No to skoro paru juz negocjuje jak w poscie wyzej to znaczy ze wszyscy sie zgadzaja?
#Tiki-taka
Źródła bliskie barcelońskiej szatni donoszą, że Griezmann, Busquets i Roberto to kolejni piłkarze, którzy negocjują przedłużenie umów związane z obniżką pensji w wyniku pandemii. [@QueThiJugues]
1
@VenoM Messiego wytrenowanie, premie i pensja kosztuje tyle ze by kilku Coutinho i Griezmannow kupil razem z ich pensjami na 10 lat :P
0
Wkoncu jakis pozytywny rekord
0
Co to za koalicja Grizza z Dembele, takie pokazywanie wszystkim ze trzymaja sie razem mimo ze nikt ich nie chce?
1
@Herbert No wlasnie chodzilo mi o to czy jest jakas furtka ze sie obronią. Dzieki i koledze wyzej tez za odpowiedz
0
@Blantozaur No wlasnie ja o tym glosowaniu. Co to za glosowanie skoro liczba glosow jest wystarczajaca?
2
Dobra moze to glupie pytanie ale nadal jest szansa ze oni tego nie przeglosuja i Bartek zostanie?
0
Oni tu przyjada walczyc jak Sparta. Nie bedzie lekko wiec nie ma co przesadnie ryzykować ze składem.