11

@messi564 Bartomeu wróć!!

0

Nie zapominajmy ze gdyby za Alvaro gral wczoraj CR7 to mogloby nie byc tak kolorowo.

2

@Midast Fajne podsumowanie, zgadzam sie. Do Busiego wydaje mi sie ze jemu sie odbrze gralo bo Juve nie presowalo az tyle i mial wiecej czasu i miejsca. Normalnie to on czesto zaczyna panikowac i robi głupoty. Ale moze go uspokoi taki mecz i nabierze pewnosci.

3

Jak bedziecie krytykowac Grizza bo zmarnowal jedna sytuacje to przypomnijcie sobie ile zmarnowali pozostali...

13

De Jong niezmordowany, na pomocy w Barcelonie na obronie w Barcelonie i jeszcze mecz Sevilli wygral

0

@blablak Ale to tez nie byla wina Setiena ze nie mial zawodnikow takich jak ma Koeman. :)

3

Juventus oddal 0 strzałów na bramkę!!! ogolnie 8-14 dla nas w strzałach. Tak naprawde poza golami ze spalonego nie byli zagrozeniem. Wszystko czyszczone.

10

Naprawde dobry mecz, GRizz, Pedri!!!, Pjanic, DEmbele. SZkoda tych sytuacji, fakt ze Juve bardzo slabo robilo pressing i ich ustawienie sprawialo ze przy pressingu mielismy autostrady do ich bramki jak wyszlismy spod pressingu ale trzerba pochwalic naszych. DObry mecz

1

Ten pedri jest bardziej jak iniesta niz de jong

1

Neto
Dest Araujo Lenglet Alba
De Jong Pjanic
Dembele Messi Fati
Braithwite

0

@kamilo0066 Jakby to byla strona realu Perez juz by kupil brakujace lajki :P

1

A dlaczego De Jonga odstawiaja na rezerwe? Nie grał zle, musi odpocząć?

5

Bylo kiedys wiecej jak 999 lajków? zmiesci sie 1000? sprawdzimy?

0

@kejdzi Tu sie zgodze, graja piach czasem jak to mowia ich kibice na taktyke 1000 i jednej wrzutki ale graja ja do 96 min i chwile po gwizdku. Nasi juz w 60 min mysla ze mecz sie skonczyl.

8

Podyktowal 1 karnego, nie zabronil nam strzelic 2 goli i wygrac lub zremisowac spotkanie. Nie on sprawil ze glupio stracilismy 3ą bramkę. Dalismy d...y niech to sobie Sport przesledzi.

6

Dobry mecz, mamy sytuacje wymieniamy pozycje brakuje jednego wiecej wiatra na skrzydle wtedy real nie bedzie wiedzial gdzie bronic. Dembele za PEdriego ktory i tak spoko gra.

2

@JacaBarca Jak piraci z karaibow. czarna perła xD

0

@ferdas_rawa Mats to wogole sie nie odzywa wiec nie wiem czy by sie wysilil zeby cos pokrzyczec xD

0

@Maker0 bo nie jest kapitanem to nie mowi :D

9

Jedyny wlasciwy kapitan tej druzyny akutalnie

0

@Herbert SQL sie klania xD

0

moze jak Grizzowi obniza pensje to latwiej sie go opchnie. Tak samo Busi.

0

No to skoro paru juz negocjuje jak w poscie wyzej to znaczy ze wszyscy sie zgadzaja?



#Tiki-taka

Źródła bliskie barcelońskiej szatni donoszą, że Griezmann, Busquets i Roberto to kolejni piłkarze, którzy negocjują przedłużenie umów związane z obniżką pensji w wyniku pandemii. [@QueThiJugues]

1

@VenoM Messiego wytrenowanie, premie i pensja kosztuje tyle ze by kilku Coutinho i Griezmannow kupil razem z ich pensjami na 10 lat :P

0

Wkoncu jakis pozytywny rekord

0

Co to za koalicja Grizza z Dembele, takie pokazywanie wszystkim ze trzymaja sie razem mimo ze nikt ich nie chce?

1

@Herbert No wlasnie chodzilo mi o to czy jest jakas furtka ze sie obronią. Dzieki i koledze wyzej tez za odpowiedz

0

@Blantozaur No wlasnie ja o tym glosowaniu. Co to za glosowanie skoro liczba glosow jest wystarczajaca?

2

Dobra moze to glupie pytanie ale nadal jest szansa ze oni tego nie przeglosuja i Bartek zostanie?

0

Oni tu przyjada walczyc jak Sparta. Nie bedzie lekko wiec nie ma co przesadnie ryzykować ze składem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?