0

Co z tego jak taktyka jest pod niego a druzynie sie nie podoba? Co ma sam grac jak crack mimo ze druzyna gra gow..o? i w dodatku najlepszy gracz ponoc w druzynie robi co chce, chodzi gdzie chce, dubluje jego pozycje pokazujac mu ze jego zadaniem jest oddawanie pilki do MEssiego.
Frenkie gral dobrze w Ajaxie bo tam cala druzyna biegala i pracowala. Na stojąco co on ma pokazac ze swoich walorów?
Pokazywal, ruszał z pilka zerby sie zatrzymac za 15m bo książeta nie beda biegac.

2

Ale 4-3-3 Jak to bywalo z Suarezem juz jest przepasc miedzy pomoca atakiem a szeroko ustawionymi skrzydlami. Poprostu jest dziura bo nie mamy ofensywnych graczy w srodku.
Wszyscy chowaja sie do obrony i jest 40m od jakiegos tam Rakitica czy teraz De Jonga do Napastnika. nikogo pomiedzy nimi.
A Messiemu sie nie podoba taktyka jak on na boisku i tak biega (chodzi) gdzie chce? lol

2

Todibo Araujo do konca sezonu sie zgrywaja i mamy 2 koty na obronie.
Ja pamietam Todibo z tego jak kasował Martineza w meczu z Interem.
Niech sie ograją, gorzej w obronie nie bedzie a potem moze byc tylko lepiej

3

@HubertMlody Koeman moze mial plan to pukladac ale nie spodziewal sie pewnie ze az tak trzeba bedzie Messiemu w d... wlazic

0

@Thomas99PL a tak, w sumie wszyscy z 3 miejsc a w LM.

1

@Mojzesz9 Tam gra Roma xD a poza nimi Napoli, Arsenal, Benfica, Milan, totki. Kogo jeszcze moglibysmy sie obawiac?

1

Cos czuje ze niedlugo w najlepsze bedzie: Kolejna wygrana dająca szanse na utrzymanie w LaLiga.

Mamy 3 pkt nad strefa spadkową, nie wygrywamy praktycznie z nikim. Wystarcza 2 złe kolejki i bedziemy w strefie spadkowej!!! Mnie nie martwi LM bo tam odpadniemy po pierwszym meczu jesli nic sie nagle nie zmieni. Ale liga? Tu moze byc naprawde niebezpiecznie.

8

Ostatnio wypowiadał sie Boateng ze w Barcelonie jak krzywo spojrzysz na MEssiego albo jego koleszków jesteś skonczony w klubie.
Messidependencia przez strach, wszystko pod niego. A jak Messiemu sie nie chce to cała druzyna grac nie umie. CHyba że....nie ma go na boisku. Wtedy nagle gdzies z tyłu głowy zapala sie swiatełko.. no przeciez za coś mnie ta Barcelona kupila, potrafie grac w piłke.

Messi moze sobie gadac w wywiadach co chce ale do nas przemawia na boisku. Pokazuje gdzie ma klub i bieganie, prace za ten klub. Oby sie nie przejechał bo z taką formą to mu nikt 10mln nawet nie zapłaci a Barcy moze nie byc stać.

Ma prawo czuć sie zle w takim klubie, bez wygrywania, ale jest jak najbardziej współwinny tej całej sytuacji.

1

@antyPinokio w innym klubie

3

80min CR7 kasuje Messiego pod swoim polem karnym a ten nawet go nie goni. Takie ma ambicje nasz kapitan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W sumie zmina w stylu, wejdz Umtimi please cos pokaz zeby nie musial Lengleta wystawiac

0

Kurde ale ta prawa strona chodzi, dobry dybling, szybka noga, odwaznie..a noi Trincao czasem sie pojawi tam.

1

Ja nie rozumiem na co oni czekaja. Zdobywamy pole jestesmy w polu karnym albo na wysokosci gdzies i wycofujemy do de Jonga albo Lengleta? PO co? Nie mozna jak kazda normalna druzyna je...nac na bramke dograc gdziekolwiek w pole..

1

@Andrzej77 Przecierz nas klepnie byle Atalanta albo Lipsk xD

10

Ja sie ciesze ze zaczyna sie granie na Desta a nie na tego tchórza Albe co nigdy chyba nie podjął proby gry 1 na 1. Ten najlepszy lewy obronca swiata od odgrywania Messiemu

2

PO co my awansowalismy, dostaniemy jakis Live albo PSG i przebijemy Bayern

0

@michalch9 trzeba miec druzyne zeby mniec na nią pomysł xD

0

Bedzie 1-2 dla juve

11

Jak opusci klub to zrobi to dla twoich pieniedzy.

3

Nie chce zeby tos mnie zle odebrał nie życze źle nikomu ale dobrze by było jakby Messi wypadł z gry na pare tyg albo mieś. Koeman miłaby czyste sumienie i wolną reke w ustawianiu składu bez Leo i zoabczylibyśmy ile naprawde jest warta nasza drużyna po tym jak sie ocką ze snu o Leo i zaczną wierzyć w swoje umiejętności.
Moze by sie okazało ze nie trzeba wcale szukać dla Leo 100mln na ktore on w tym momencie nie zapracowuje sobie.

9

Czesto odejmoawane byly noty Semedo czy Obroncom za gubienie pozycji, nie trzymanie pozycji swojej ale jak Messi ciagle dubluje innych w srodku i ogolnie nie widac go na prawym skrzydle to ani słowa.

5

My jestesmy 3pkt nad strefa spadkową :D

0

Po Leo i CR7 przyjda inne standardy i zawdonik ktory bedzie sie wyroznial na ich tle bedzie nowym Messim.

0

Kto zaplaci teraz 100ml zaownikowi w takiej formie w takim wieku co nie biega i nie pomaga w defensywie. Strzał w kolano wystawiać kogos takiego.

0

Bo to jest tak ze trudniej jest zmienić nawyk, oduczyć niz nauczyć od nowa.
Zawodnicy sa tak przyzwyczajeni juz do grania na Messiego ze ciezko im robic cos innego jak on jest na boisku.
Jak przychodzi nowy to pare tygodni umie grac w piłke dopóki mu nie wytlumacza ze ma grac na Leo.
W dodatku trzeba teraz Messiemu wlazic w dupke zeby został w Barcy bo sie obrazi jeszcze bardziej wiec wszyscy mu znowu słodza i podaja i wychwalają.
Gdyby nie nazwisko to pomyslcie sobie czy taki gracz co biega 10 min w meczu po 2 takich spotaniach powąchałby murawe.
Mowicie ze robi wiecej niz ktokolwiek mimo to... ile goli strzelił? ile meczy ostatnio nam wygrał? A w ilu mogl nam pomoc gdyby biegał w pressingu.
Duzmy problem jest tez proporcja jego pensji do tego co nam daje. Kiedys broniły go bramki i w miare wyniki chociaz poza liga to nic nam nie dał a teraz? 100mln rocznie za co?

1

Nie wygrywamy czołkowka, okazjonalnie wygrywamy ze sredniakiem i przegrywamy ze slabymi. Ogolnie jest to scenariusz na walkeo utrzymanie w lidze.

7

Busi zszedł o 2 sezony i 77 min za późno

3

Alba bez Messiego to jes top lewy obronca. Z Messim to jest Paweł Golanski

0

@tomekjd Bo De Jong lepiej rozgrywa a potrzebujemy grac bardziej kreatywnie od samej obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?