2

@PuszkinFan bo dostawil noge na pusta dzieki temu ze nie wrocil ze spalonego?

0

Riquitić cos taki nie za dobry

1

to co znowu dogrywka?

0

@korn234 stronie nie stacje

3

A moze Laporta musi najpierw zobaczyc jak wyglada sytuacja naprawde a potem obiecywac co to on nie naprawi i jak to bogaci nie bedziemy?

0

brzmi torche jak "za czasów rządów opozycji.."

0

@david89 nice, very dzięki

0

BTW Meczu Barcy nie ma na TVP Sport. Pokazuja Juve

2

To za co go ludzie nie lubią bo nienawiść to za duze słowo ma podłoże czysto piłkarskie wiec odniesienie do tego jaki jest poza boiskiem nic tu nie zmienia.

0

Taki nasz Lucas Vasquez xD
Ale dobrze ze wraca, i oby w jak najlepszej formie. Moze PSG znowu wepchnie w 96min.

34

On jest liderem LaLigi. Jakby przepisac te 10-12 goli na konto Barcy w odpowiednich meczach np tych co Grizz nie trafiał na pusta to bysmy byli liderami na miękko.

Myslalem ze Suarez sie kopał po czole potem zobaczyłem MArtina.
Tesknie za Luisem :(

0

@obcy Jak dla mnie Valverde byl nauczony metody "tu i teraz" bo Bilbao z ich mozliwosciami finansowymi nie planuje na przód. Lepił z tego co miał a by tu i teraz wygrywać. Nie jego wina że nie był nowym Pepem. Grał to co potrafił i radził sobie z ignorancją taktyczna Messiego najlepiej jak potrafił. Nie jest nauczony budowania druzyny na przyszłośc, sam pewnie nie wierzył ze tak długo tu bedzie.

0

@lukaszmatusiewicz wiesz jak ciezko wstawiac posty trzymajac w jeden rece pada i jedzac burgera? xD

0

Sport: W letnim okienku transferowym obrońca zaproponował, że wyłoży z własnej kieszeni 2 miliony euro, aby móc trafić do Barcelony. Barça doceniła ten gest, ale wymagania Manchesteru i tak były zbyt duże, ponieważ The Citizens oczekiwali 20 milionów.


Jakie to ma znaczenie dla tego okienka transferowego?

0

Gdyby na miejscu Grizza byl; LEo to byl mial 8 bo jako jedyny probował do przodu...

1

Ja bym chciał zeby tego Coutinho ktos od nas zabrał. :(

3

@Herbert No ja sie zamotałem tym zdaniem ze myslalem ze mozemy grac u siebie z Segunda

3

Jak moze Barca zagrac na CN z druzynami z Segunda jak one są losowane jako pierwsze a co za tym idzie graja u siebie poza tym jako nizej notowani tez graja u siebie.
Czy ja ty sie zamotałem w tych informacjach?

1

Uwazaj co mowisz Clement bo zaraz sie ksiezniczki obraza ze masz do nich zastrzezenia.

3

@wuwunio92 Naszego Puyola :P

0

To moze by tak dopuscic kogos innego do wolnych i karnych poza Messim? Co to im da strzelanie na treningu, kazdy wie jak bramka wyglada. Co innego zrobic to w meczu. Taka sama roznica jak ktos dobrze wyglada na treningu a nic nie gra w spotkaniu o stawke.

2

Kurde ale beka jak pykneła ich Barca B przed chwilą a pierwszy zespół by odpadł xD

1

Neto
Mingueza, Araujo, Umtiti, Junior
Pjanic, Ilaix
Trincao, Puig, de la Fuente
Braithwaite

0

ZApewne Bartek jakby był to by zlozyl odwołanie w poniedziałek po obu meczach.

1

pytanie z czego my to opłacimy..

0

No ale co to za roznica czy na lawie bedzie siedzial ktos za 20-30mln czy mlody ze szkolki ktory czasem moze wejdzie. Taka ze 20-30mln w kasie zostanie.

4

Najgorszy to był sędzia, to na co pozwalał to jakiś żart, od samego początku meczu. AB wiedziało że mogą robić co chcą w dogrywce bo nawet żółtych nie dostawali. Te łapanie za koszulki, dobrze powiedział komentator że mają szczęscie bo kazdy normalny piłkarz na miejscu FdJ by sie wkońcu odmachnął łokciem.
Nie wiem jak to nazwać dla mnie to nie jest fizyczna gra dla mnie to są czerwone kartki bo to nic z piłka wspolnego nie ma. Predzej z rugby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?