0

Poki co mamy samych takich "o matko co z niego bedzie" a prawda jest taka ze poki co z zadnego znich od zlotej ery nic nie bylo. Nie jarajmy sie na zapas, niech sie chlopak w spokoju rozwija tak jak i reszta

0

@CZAJUN_119 mam dobry dzien, wybacz :P

0

______________Marc
Dest___ Araujo____ Garcia____ Alba
_________Pedri_____ De Jong_____
Messi_______________________Fati
___________Cavani__Aguero

0

Ja Aguero bym widzial w roli Larssona ale z czym do ludu z ta pensją. Gosciu malo grasz, lapiesz kontuzje, malo strzelasz to nie powinienes liczyc nawet na polowe swojej pensji. Nie ma czyms sie handlowac

1

Wytarczy nam dzien konia Messiego. Jeden mecz na wkrwie Leo i pozamiata to PSG.

2

wylada jakby 3 designerow poszlo na kompromis

2

@Magicc89PL konkrety konkrety a nie wiater w polu :)

0

@JUNIORcom nie narzekam, wysnuwam wniosek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba tutaj ustawienie 4-3-3 by bylo lepszee. Nic nam nie daja teraz te boki jak nie ma do kogo pily rzucic.

1

@formentera2017 sytaucja jest nieco inna. Wtedy spodziewalismy sie awansu, teraz marzeniem bylo brak powtorki z Bayernem. Obcenie nikt nie liczy na bicie PSG, BAyernu czy City.

8

@normasubiektywna Ale on dalej prowadził biznes przez te 10 lat to moze jest na czasie ze wszystkim :)

0

@T^L On chyba chcial wejsc spowrotem na boisko ale juz byla zmiana zgloszona :)

4

Araujo qwa nie ta noga, nie kop bo se cos zrobisz !!

0

No to obrona na te ostatnie 10 min petarda.

0

@SkilledHydra16 moze nie umial xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po tym za mocnym podaniu FDJ do Alby pan Rewolucja okrzyknie go najgorzszym transferem stulecia.

1

Świetna taktyczna decyzja Koemana. TEraz Sevilla nie ma jak wyjsc z piłką, musza wyalac dlugie piły. Brawo. Lenglet pilnuj sie

2

Noi pressing Messiego jest podwojnie skuteczny bo:
1. Nikt sie po Messim tego nie spodziewa
2. Biegamy w 11 na 11

0

Jest 1-0 jest Lenglet... czekamy na 90 min

0

Ktos ma jeszcze wrazenie ze sedzia gwizdze troche pod nas faule?

11

3-5-2 w sumie dobry pomysl bo wtedy Sevilla wygrala z nami srodek pola

0

Pytanie tylko po co ma sie spieszyc?

0

świetnie!! jak wygrywać to z najlepszymi!

3

@rafa324 Przynajmniej nie oskarzal nikogo publicznie o oszustwa.

5

Ten co "najintensywniej" biega po boisku domaga sie biegania od innych. hehehe

10

POmocnik Elche z 14ką to prawdziwy madritista. Raul Guti XDXDXD

1

Leło "przechodzi" obok meczu xD

1

QWA WIEM!!
Oni sie oszczedzają na PSG!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?