catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poki co mamy samych takich "o matko co z niego bedzie" a prawda jest taka ze poki co z zadnego znich od zlotej ery nic nie bylo. Nie jarajmy sie na zapas, niech sie chlopak w spokoju rozwija tak jak i reszta
0
@CZAJUN_119 mam dobry dzien, wybacz :P
0
______________Marc
Dest___ Araujo____ Garcia____ Alba
_________Pedri_____ De Jong_____
Messi_______________________Fati
___________Cavani__Aguero
0
Ja Aguero bym widzial w roli Larssona ale z czym do ludu z ta pensją. Gosciu malo grasz, lapiesz kontuzje, malo strzelasz to nie powinienes liczyc nawet na polowe swojej pensji. Nie ma czyms sie handlowac
1
Wytarczy nam dzien konia Messiego. Jeden mecz na wkrwie Leo i pozamiata to PSG.
2
wylada jakby 3 designerow poszlo na kompromis
2
@Magicc89PL konkrety konkrety a nie wiater w polu :)
0
@JUNIORcom nie narzekam, wysnuwam wniosek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba tutaj ustawienie 4-3-3 by bylo lepszee. Nic nam nie daja teraz te boki jak nie ma do kogo pily rzucic.
1
@formentera2017 sytaucja jest nieco inna. Wtedy spodziewalismy sie awansu, teraz marzeniem bylo brak powtorki z Bayernem. Obcenie nikt nie liczy na bicie PSG, BAyernu czy City.
8
@normasubiektywna Ale on dalej prowadził biznes przez te 10 lat to moze jest na czasie ze wszystkim :)
0
@T^L On chyba chcial wejsc spowrotem na boisko ale juz byla zmiana zgloszona :)
4
Araujo qwa nie ta noga, nie kop bo se cos zrobisz !!
0
No to obrona na te ostatnie 10 min petarda.
0
@SkilledHydra16 moze nie umial xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Po tym za mocnym podaniu FDJ do Alby pan Rewolucja okrzyknie go najgorzszym transferem stulecia.
1
Świetna taktyczna decyzja Koemana. TEraz Sevilla nie ma jak wyjsc z piłką, musza wyalac dlugie piły. Brawo. Lenglet pilnuj sie
2
Noi pressing Messiego jest podwojnie skuteczny bo:
1. Nikt sie po Messim tego nie spodziewa
2. Biegamy w 11 na 11
0
Jest 1-0 jest Lenglet... czekamy na 90 min
0
Ktos ma jeszcze wrazenie ze sedzia gwizdze troche pod nas faule?
11
3-5-2 w sumie dobry pomysl bo wtedy Sevilla wygrala z nami srodek pola
0
Pytanie tylko po co ma sie spieszyc?
0
świetnie!! jak wygrywać to z najlepszymi!
3
@rafa324 Przynajmniej nie oskarzal nikogo publicznie o oszustwa.
5
Ten co "najintensywniej" biega po boisku domaga sie biegania od innych. hehehe
10
POmocnik Elche z 14ką to prawdziwy madritista. Raul Guti XDXDXD
1
Leło "przechodzi" obok meczu xD
1
QWA WIEM!!
Oni sie oszczedzają na PSG!