3

My to wiemy GRizz i za to Cie szanujemy i lubimy.

0

No qwa jakim cudem, tej akcji sie nalezala bramka...

25

Ja w sumie rozumiem te kluby. UEFA zbija kase na tych klubach, na zawodnikach. Im na reke jest ze sprowadzane sa gwiazdy za grube miliony i LM jest prestiżowa itd.
Ale klubom nikt nie pomaga, dokłada im sie spotkań, wymyśla im sie jakies KMŚ, a kluby potem maja zajechanych graczy, kontuzje i wszyscy maja ich w dupie.

Oczekuje sie ze bedzie atrakcyjnie ze beda gwiazdy a UEFA daje im jakies ochlap juz nie mowiac ze w czasam pandemii wychodzi ile kluby pompuja kasy w to zeby być konkurencyjnymi.

Rozumiem duże kluby bo to na nich opiera sie piłka europejska i dla nich sie ogląda a teraz sie na nich wypieli w UEFA.

Aczkolwiek zle to sobie zaplanowali, bo wydzwiek byl taki ze to oni maja w dupie mniejszych i chca kase dla siebie. Taka jest cena bycia i utrzymania sie na szczycie.

3

Jak nie wygrywali to Komean zly jak zaczeli grac to sie troche cicho zrobilo, jak zaczeli wygrywac czesto to juz za dobrze w dupkach i mozna narzekać z drugiej strony.

Nie pochwalam zachowania Koemana bo widać że Oscar sie przejal tym zachowaniem przy ławce, ale to ze go opier...lil to normalna rzecz. Nie ma klepania po pleckach znowu, wychowywania kolejnym nietykalnych balerin.

Nie kazdy mecz bedzie idealny!! Ludzie sie myla czasem źle ocenią sytuacje zrobia złe zmiany. Tak sie zbiera doświadczenie.

Vamos Barca

0

@FCBparasiempre Nikt nie mowi ze bedzie trzeba wygrac wszystkie 8

0

Niktorym chyba kij w d...za gleboko wszedl. Wiadomo że walczy ze oddaje serce a ze niewiele czesto z tego jest to inna sprawa. Zartujemy z innych a z MArtina nie mozna bo walczy. Mysle ze on ostatnim by byl ktory by sie obrazil o takie cos.

0

@adukla graja tylko 10 meczy nie ze wszystkimi.

1

Brakuje mi w skladzie Supa Strikers.

0

Nawet jak ma nie byc naszym topowym obrońcom, życze mu by został naszym drugim S.Roberto.

4

Mingueza idealny na to chamskie Bilbao. Ostro z nimi trzeba bedzie.

2

Zapewne chciałby zeby Messi odpoczął w kolejnym spotkaniu z Baskami xD

1

A dlaczego Modric idzie w innym kierunku? Na skroty po pasach?

1

Straszne jest to że wieksze zagrożenie stanowi Alba i Mingueza niż Dembele i Grizz. Gdyby zamiast Dembele gral Suarez to bysmy te 2-3 wywiezli. Strasznie niemrawo wygląda nasza ofensywa.

2

Real juz raz przegrał sezon w tydzien. Maja doświadczenie w tym temacie. xD

0

@BarcaInfo 2-2 VeB

2

Mnie najbardziej przekonuje skład Koemana :)

3

Co to za pytania.
Czy jutro Argentyńczyk może znów być decydujący dla Barcelony?
Nie nie może.
No qwa glupie pytanie glupia odpowiedz

82

Tenas
Mingueza Pique Umtiti Firpo
Pjanic Puig Moriba
Trincao Braithwaite Greizmann

10

Brazylijczyk - zmniejszyć wymagania finansowe.
Dzięki wszystko jasne

11

Oj szkoda zawsze fajnie jak w pełnym składzie sie gra z rywalem...FALSE!
Lepiej dla nas, no mercy, jedziemy po 3 pkt, Lucas Wrzutkes wyleci z czerwem jak go Dembele powqrwia i powkręca.

5

Pompujta Viniego az peknie i sie podpali przed meczem. :) On ma slaba psyche to tylko dla nas na plus.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ty to byś odpoczął kiedyś może.

2

@Striker wrażenia z ostatniego meczu na szybko Pique są podobne jak te co do kolana.

1

BTW
Ney chcial wyjsc z cienia Messiego a mowi sie o nim tylko w konteksie Messiego albo BArcy, normalnie nikogo on nie obchodzi lol

26

Gosc 2,5 roku nie gra nic, kontuzje a strzeli 3 gole i nagle chce podwyżke?
Co to sie porobilo, pograj 2 lata na WYSOKIM poziomie a nie faflona Valladollid wepchniesz i juz lecisz po kase.

1

Ale on chyba nie trenuje normalnie po kontuzji ze wszystkimi, nie gra w meczach wiec co dziwnego ze ma inny plan treningowy

3

Wymiana Neymara za GRizzai Coutinho. Albo za GRizza i Umtitiego, albo Grizza Umtitiego i Pjanica, bierzta co chceta.

2

@czar007 Ja to jestem dosc blisko stweirdzenia ze jego powrot za rok do CHin byl z góry ustalony. Typowy manewr finansowy to był.

18

Na taki mecz jak z RV można spojrzeć w dwojaki sposób
1. Słaba BArca bez pomysłu na zamurowanego rywala
2. Wygrany ciężki niewygodny mecz, jakimi własnie zdobywa sie mistrzostwo.

Zaraz znowu ludzie się przyzwyczają do wygrywania bez przerwy a to 6-1 z RSSS to juz w głowach poprzewracało. Liczą sie punkty, nie zawsze będzie pięknie i z polotem, czasem trzeba sie namęczyć o jednego gola nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?