1

Potencjalne warunki... czyli wymysł...
Mecząca jest ta bajka ile to MEssi zarabia dla klubu. Jak nie bedzie grał to wielke g... bedzie dla nas zarbaiał. Sam na sobie bedzie zarabiał a my bedziemy mu płacic
Skoro to sie wyrównuje to po co wogole w to wchodzić. nie placimy pensji, nie zarabiamy na Messim. Zreszta za 3-4 lata on moze focha walnąc jakiegos, cos odwali ze marketingowo umrze i co... kontrakt trzeba bedzie oplacac.

0

Ciekawe czy prezes ManCIty ma takie samo zdanie :)

2

@LeoMessiah ale nie chodzi o to zeby miec kolejną ławke zapchajdziur co nie daja nic. Nam potrzebna jest jakosc na ławce tak zeby byla rywalizacja.

1

moze u nich wujcio Ruiqiego wepchnie. Ladnie sie chlopak usmiecha nikt nie pozna ze nie dziewczyna

1

@Yoshi94 no wlasnie dlatego pytam bo nie wiem xD

0

a ktos wie czy Barca w tym sezonie tez musi placic za Suareza pensje?

1

@yoli ja sie zgadzam, uwazam jednak ze ten Aguero to poprostu taki drugi Larsson bo nr 1 ma byc Depay. moze MC poprostu nie potrzebuje swojego Larssona oni maja tłok z przodu. :)

8

heheh najpierw jest - ooo bo kolko wzajemne adoracji, kolesiostwo..
potem - Sprowadzamy Messiemu kolege zeby został XDXD
Mimo to ja sie ciesze ze przychodzi. Zawsze chcialem go tu zobaczyc szkoda ze tak pozno.
Kazdego z tych genialnych napastnikow Atleti, od Torresa, Forlana, Aguero a nawet i Coste. Mieli nosa do napadziorów.

0

@Arooo QWa Xavi to genialny trener, wyrocznia i choo wie co. Co powie to swiete. XD

0

@WildKidzML Pedri podawacz do najblizszego lub do Messiego? Alba ktory wrzucic nie potrafi bo wali po nogach obroncy? A jak dogrywa to 95% pilek do Leo? Roberto to samo, jak gra to do tyłu lub Messiego. JAk w takij ukladance ma sie odnalezc ktos inny jak wszystko jest grane na Messiego. Zamiast miec 20 pilek na mecz masz 10 bo trzeba grac na treptusia

2

@WildKidzML a moze Grizz wypada slabo bo jest otoczony takim Pedrim, Dembele, Roberto i innymi Albami co wrzucic pilki nie potrafia.

2

@MrKozamm dokładnie, GRizz ma chyba po Messim najlepsza technike uzytkowa w druzynie xD

25

a kto niby blyszczał w tych najwazniejszych meczach? Messi?
Jaka cala druzyna przechodzi obok meczu tyo co moze Girzz?
To samo co Suarez, stoi z przodu czeka az se chlopaki poklepią. Tez Luisa ganilismy ze nie ma go w meczu ale to nie do konca zalezy od niego.

2

nie wazne jaki trener by przyszedl i jaka taktyke wymyslil. Ci zawodnicy sa za slabi na Barce B

3

pochwalilem za szybko. 70% skladu do sprzedania.
Jak nasza lawka jest za slaba na eibar czy levante.
Pamietam jak Pep rotował to ogrywalismy Atletico w pucharze 1-3 u nich jakimis Gudjohnsenami.

0

i nagle wszyscy wiedza ze mozna grac bez stania i czekania na Leo. az miło.
czasem potrzeba poprostu grac w piłke i sie nie prdlo..c w tancu

2

licze ze wejdzie ten nowy bosniako chorwat UmtitiPjanić

0

@ryba84 Niektorzy patrzą troche dalej niz rok do przodu. Messi gra juz pod siebie, nawet zyczenia ma pod siebie, dajcie mi projekt bo ide. Nie rozumie ze sam jest jego czescią i czasem bardzio problematyczną. Bo mlodzi sie boją sami przy nim, bo za duzo zarabia i nie ma stabilnosci ani wyrownanego skladu.
Najłatwiej byc krotkowzrocznym

8

Musi odejsc poki jest szansa ze mlodzi jeszcze beda umieli grac sami a nie beda mieli zakorzenionego Messidependencia.
Wszystko na Messiego szybko sie uaktywnia, widac to po kazdym przychodzącym do BArcy. Czas zbudowac druzyne opartą o 11 zawodnikow a nie jednego ktory juz i tak nie daje nam sukcesow.

1

@ZIBI88 no ale jak wszyscy wszyscy doslownie wszyscy graja na Leo to jak on nie ma miec statow? Dlatego tak to wyglada ze on sam wszystko robi. Nikomu nie odda wolnego, karnego rzadko. To troche zakrzywia obraz tej Messidependencii

1

Leo sie nalezalo te 50mln jak nas prowadzil do sukcesow. Teraz tego nie robi, jest slabszy mniej zaangazowany, czesto wogole nie ma wplywu pozytywnego na gre.
Chyba tez to widzi

4

"Barça jest wręcz bliska"
wręcz prawie tuż tuż na 99,99%

1

Niech zwolnią Koemana i niech przyjdzie Xavi.
Bedzie podobna historia z Puigiem. Wiele szumu o nic.

0

@4Fabregas4 a czy to jego wina ze nie ma kim grac? poza 13-14toma zawodnikami reszta to szrot.

52

Czy tu juz nikt nie pamieta w jakim stanie byla ta druzyna gdy Koeman przyszedł?
Ja to nawet nie liczyłem na PK. O LE sie martwiłem czy damy rade.
A to momentami wyglądało już jak całkiem dobra drużyna.

0

MOJ IDOL OD ZAWSZE

0

To są dwie różne operacje
- Rewolucja pierwszego składu ktory kuleje
- Uzupełnienie składu o wartościowych zmienników nawet dziadków pokroju Kuna.

0

Widac jak na dłoni nierowność koncentracji i zaangazowania w trakcie meczu. Albo obrona ma wylewy albo pomoc spi, albo napastnicy sobie wolne robią.
Nie ma tak zeby 90 min wszyscy grali. Jak sie raz trafi to wtedy mamy 1-6 z RSSS.
Ciagle tylko czytam dobre 10 min potem przespał drugą połowe, miał dobre 20 min.
Nikogo nie stać na dobry CAŁY mecz. Aż tak im sie nie chce ? :/
W tym roku mija mi 20 lat kibicowania BArcelonie i coś czuje ze bedzie ona w takim samym stanie jak wtedy gdy zaczynałem przygodę. Sezon z wprl.. od Romy 3-0, porażki z Realem, baty od przeciętniaków.
Obym sie mylił.

1

@Tomcio W redakcji powinni zrobic zbiórke na informatyka na Patronite xD

0

Nie zapominajmy tez ze "taktyk" Koeman ma nadal w skladzie Messiego i ludzi ktorzy nic poza nim nie widzą. Ma caly czas głeboko zakorzenione w zespole MEssdependencia.
I tak uwazam ze zrobił dobrą robote bo taki FDJ to jest zbyt pewny siebie zeby ciagle polegac na Messim a Dembele ma wylane na wszystkie taktyki swiata i tez nie podaje ciagle do Leo.

Koeman nie jest top trenerem, moze nie mial gdzie sie nauczyć jeszcze, ale zrobił dużo wiecej niz przewidywano, wiecej niż ogarniały nasze ciche nadzieje.

Mowicie ze druzyna nie miala mentalnosci w ostatnich meczach. Czy to problem Koeamana? Czy te problemy zaczely sie jak Ronald przyszedl? Chyyyba nie, chyba Live, Roma, Juve...dużo wczesniej.

Myslicie ze przyjdzie Naggelsman do Leo i co? kaze mu zap...alac? Że Klopp go zmusi?
Nie róbmy z siebie drugiej Legii. Druzyne z takich gruzów buduje sie latami a nie zmieniając trenera.
Typowa polska mentalnosć, dasz palec to beda chcieli całą reke.
Koeaman dał nam nadzieje i światełko w tunelu że mozną cos wyciagnać z tej druzyny zeby nie zapaść sie ponizej 4 miesjca w lidze, coś ugrać. Niestety budujemy od nowa, bedziemy zbierac oklep w LM poki nie bedziemy gotowi.

TO NIE TA SAMA BARCA!! mimo ze z LEo, Pique i Busim. To nowa druzyna ktora nawet nie stała kolo Dream Teamu ani druzyny Pepa.

To też nie FIFA! Leo 10 lat temu i ten to inna osoba. Pique tez, ilosc wpier...oli europejskich odbiła sie na kazdym z nich. Sa mentalnie słabsi. Nie patrzcie na nich 1:1.

Trzeba dać wszystkim czas a zwlaszcza sobie :)

VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?