2

To pomiejcie go troche i potem sie zastanowimy... odezwiemy sie tak za 3-4 lata.

21

nie chce sie czepiac ale tworzy sie pewna Luuka w informacjach odnosnie tego transferu

3

Bylebysmy mieli jakies alternatywy w ataku poza Braveheartem.

0

Ale niech ktos mi teraz wyklaruje jaki mi mamy styl gry? Bo mnie sie wydaje ze zaden.
Na ten moment ukladamy sie na nowo a nie mozemy wiecznie podcierać sie titkitaka i utrzymanie przy pilce bo od kilku lat tego nie umiemy dobrze zrobic.
Przechodzimy na futbol bardziej konkretny, niejednokrotnie brakowalo nam typowego lisa pola karnego do wykonecznia pieknel skladnej akcji do ktorej rozpoczecia musieli sie cofnac wszyscy "napastnicy".
Musimy zdobywac tez bramki a nie tylko klepac

3

Bo kibice jedyne co maja to oczekiwania.. tak jakby im klub był coś winien.
Dumny po zwyciestwie wierny po porażce...
Teraz klub wymaga przede wszystkim zrozumienia i cierpliwości od kibiców a od tych stadionowych wsparcia.
Nie mozna byc az tak zaslepionym zeby nie widziec ze Barca ma powazne problemy i proboje sie ratowac przed bankructwem.
Po co mialby przyjsc tu Pep albo Klopp? Oni sa dobrzy tam gdziue moga sobie kupowac, co im przyjdzie ze spaprania sobie kariery w upadajacej BArcy ktora nie stać by było zeby teraz takiego Braithwaita kupic.
Mamy co mamy, trzeba być z klubem na dobre i na złe, jak w 2001/2002 Barca zbierała oklep 5-1 od Malagi czy 4-0 od Mallorki tez bylo ciezko, 15te miesjce w lidze i mimo to chwile pozniej (3lata) była na topie.
Odbudowa trwa.

Ale jako jedyni w historii jesteśmy klubem ktory co roku gra w europejskich rozgrywkach i mam nadzieje ze to sie nie zmieni.

VEB na zawsze

0

to mozna sie kontaktowac czy nie jak zawodnik ma wiecej niz pol roku kontraktu?

119

nie stac nas niestety na przebudowe w stylu wywal/kup w zamian. Musimy najpierw posprzatac, stanac na nogi jak tylko sie da i zaczac budowac od nowa.
Bylem z Barca gdy byla na 15 miesjcu w lidze momentami i bede z nimi teraz. VEB

1

@majaczek tak ale ja mowie o pensji, a czy dostaniemy 50 to nie wiadomo.
Wiec te w okolicach to troche wiecej niz 20mln oszczednosci w tym roku. :)

0

TO ten klub z piekna historia znienawidzony przez niemieckim fanow za pompowanie kasy przed RedBulla odkad byli gdzie? w 4-5 lidze?
Moriba to ci nie doda skrzydel...

6

Laporta takimi manewrami stara sie skrócić do min okres "przejściowy" lub okres ratowania finansów klubu. Jest źle i zaoszczedzenie w okolicach 20mln na pensji Grizza to dużo. Im więcej zaoszczedzimy w i tak straconym sezonie tym lepiej na przyszlość.
To nie FIFA ani FM.

0

Dla wszystkich ktorzy sie zastanawaiaja nad wypozyczniem Grizza i L. deJonga.
Chodzi o kase. Gorszy od Grizza nie bedzie a moze wiecej strzeli. Ale moze nasz kosztowac pewnie z 20mln mniej rocznie.

Pewnie Laporta z Koemanem wiedze z na LM nie ma co liczyc wiecej lepiej odrobic ile kasy sie da w rok niz kulac sie 3-4. Wtedy za rok bedzie z czego zrobic rewolucje jak zaoszczedzimy maxa

0

Bakambu? Moze Boateng, ograny juz w klubie.

0

Qwa obudzili sie na ostatni dzien, tyle czasu bylo xD

0

@gaucho104 a kto zabroni wypozyczyc za rok znowu?

0

Ja rozumiem ze wszysy zawiedzeni mysleli ze Koeman powie Albie i Busiemu "nie musicie podawac do Leo, oduczcie sie tego" i nagle ci zawodnicy przucą nawyki kilku- kilkunastu lat i zaczna grac jakby na nowo odkryli futbol zespołowy.
To zajmie znim ci zawodnicy ogarną sie i stworzą zespoł, trener moze mowic i ustawiac ale to co siedzi w glowal piłkarzy bedzie tam dlugo.
90% rozwiazan welu z nich to podać do Leo, 10% to do tyłu.
Potrzeba czasu zeby cos zbudować.

1

Oliver Khan xDxDxD

6

Messi to wam chyba nie specjalnie klopotow narobil w tamtym meczu, zreszta chodzil ze spuszczona glowa caly czas to jak miałby..

3

najwazniejsza jest dynamika pierwszej druzyny

21

Najbardziej religijny klub na swiecie, wszyscy ciagle w coś wierzą...

1

@rumilas wszystko pasuje poza slowem "rotacje" XD

3

Odczucia są dobre, panuje optymizm a ludziom żyje sie coooooraz lepiej

1

@Disease pozostaje pociszać sie powiedzeniem.. pieniądze nie grają xD

1

Oni pewnie doplacili na gorke byle nie musiec Pjanica sciagac

0

@MysticCat Jest jakis dobry przyklad zawodnika ktory byl za slaby na gre w klubie poszedl na wypozyczenie i dobrze na tym wyszedl?

0

uu czas juz chyba na zmiane pokoleniową xD

3

@Herbert U Alby celne dosrodkowanie a nie w nogi przeciwnika jest jak celny strzal Braithwitea.

4

OOOOOO jest dynamika pierwszego zespołu!!!! jak dawno tego nie slyszałem... kiedyś co drugie zdanie było xD

0

Teraz kazdy przy Pique wypadnie blado. 25% szału nie robi przy tym co elCapitan pokazał. Ale milo z jego strony, chyba ze jest zdanie zle złożone i chodzi o to ze te 25% on i tak dostanie tylko pozniej.

0

to panie Morbia.. get the f..ck out..

1

De Jong wyglada jak Cruyff, poprostu za dobry jest na ten klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?