catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Wątpliwości budzi jednak postawa drużyny z Sewilli w starciach z mocniejszymi rywalami"
Jak to sie ma do naszego meczu ? XD
1
Ale co ten Dembele chce od tych MŚ? 5 lat sie nie rozwinał żeby ktokolwiek mial z niego pozytek on mysli ze w rok (o ile sie nie polamie) wygryzie ze skladu Mbappe, Benzeme, Grizza?
4
Czyli zepną sie na nas, super... tego nam było trzeba.. dzieki Messi xD
10
Zajechać go, niech gra niech strzela a potem jak sie połamie to juz nie bedzie nasz problem tylko Newcastle. W UK to on juz tunelu bedzie kontuzje łapał.
6
W tej nagrodzie nic nie jest jasne.
0
Gosc gral ogony w RBL, potem kontuzjowany, w tym sezonie ma tylko asyste w meczu reprezentacji. Jego prime juz byl, on wiecej z siebie nie wyciagnie. Jest poprostu przecietnym piłkarzem. Taki Tello tylko troche lepsza głowa ale za to wolniejszy.
Mnie sie zamarzył chociażby Ocampos
0
@El dominatore zauważyłem własnie
0
@El dominatore osz mnie przyuważyłeś xD
0
Zwykły wyrównany mecz, czego oczekwialiście ze my tym składem bedziemy miec 80% posiadania?
a no tak z Xavim juz 3 mecze i 3 tyg treningów według LR powinnismy juz miec gotowego samograja
2
"Uwagę po meczu Villarreal - Barcelona zwraca też uwagę duża liczba piłek straconych..."
Chciałem wam zwrócić uwagę na to
1
Nasze probelmy dopiero sie moga zacząć. Nikt nie chce przyjsc, nie mozemy nikogo kupic, za chwile odejda ci ktorzy w miare grają, Dembele, moze Araujo??, moze FDJ i dopiero sie zacznie męka i wtedy Xavi wuefista i #XavioOut
0
Moze podpisac z nimi kontrakt z klauzla ze tylko gdy utrzymaja sie w Premiership
1
@Stagiryta utarł by nosa Realowi ale Mbappe na to nie pojdzie :)
0
efekt nowej miotły sie skonczyl
0
@blakkudium pewność siebie, wiara ze umiesz i mozesz a nie musisz oddac Messiemu. Z czasem kazdy z nich to sobie przypomni
1
@robsons23 wedlug danych zebranych z la rambli, musisz poczekac az beda mieli 23-24 lata bo narazie sie mlodzi i oni od dziecka w pilke graja ale tylko podania, nie strzaly. Naucza sie strzelac gole za 3-4 lata
1
Dlaczego karnego nie bylo na rece Pique?
3
Ech to byl 3 sezon mojego kibicowania.. mam koszulke z tego sezonu.
Ciezkie to byly czasy.. co by dzisiejsi kibice wtedy zrobili, kogo zwolnili i obrzucali błotem.
Ja sie wtedy cieszylem jak my wogole bramki zdobywalismy.
0
O matko jak słabo Messi wczoraj zagral (chodził/człapał), Gavi by dal wiecej PSG niz Leo.
Neymar biega wiecej w pressingu niz Leo.
To o czym mówił Ćwiąkała PSG bedzie mialo 3 z przodu ktorzy nie pracuja w obronie i beda mieli problemy.
0
Najbardziej uduchowiony klub świata.
0
Gdyby był Aguero zamiast DEmira bysmy klepneli ich z 3-0.
Napastnik na juuuż
3
Czy my na tego Pedriego az tak czekamy? W porownaniu do Gaviego i Nico , Pedri nie ma takiego ciagu do przodu, klepaczem jest, a w obronie tez nie pracuje tak jak ta dwójka.
Na moje to on moze miec problem z pierwszym składem po powrocie.
0
@Lolek17 albo Nico co to podanie w tempo
0
Jak Nico jeszcze raz nie poda do Depaya to zaczne myslec ze cos jest na rzeczy
0
@drifboy25 zimno i pada :)
0
Mamy juz zawodników o tym profilu. Martin swietnie marnuje setki.
0
Ta klepiąc Rio Ave, Firenense i inne Guimaresy
0
Ktos moze sie orientuje kiedy Puigowi konczy sie kontrakt? Kiedy mozemy sie spodziewać sagi, Puig chce a Barca nie? :)
10
to błedne koło jest, jak gra jeden to chcemy drugiego jak wejdzie drugi to chcemy pierwszego.
Jeszcze Dest moze cos namieszać ale i tak bedzie gral ALves poki jego syn nie podrosnie i nie zastapi go.
1
@don'T.R.I.P.e dokladnie tak by bylo :(