26

Poprostu szukacie problemu, zwykle pi..y ktore nie potrafgia wprost powiedziec ze chce odejsc tylko beda sie zaslaniac dziwnymi argumentami. Przedszkole normalnie.

12

Plotki pojawiają się ciągle, a ja jestem skupiony na Rayo i jestem już spakowany

0

@david89 ja 85' ale cost tam pamietam z matmy jeszcze xD

0

Umtiti dostawał 9mln rocznie
-obnizyl wynagrodzenie o 10% czyli 8,1mln rocznie.
-Nastepenie rozlozyl je na 4 lata a nie 1,5 roku.
-Czyli zamiast placic mu 4,5 i 9 razem 13,5
-dostanie ta kwote w 4 lata czyli 3 mln z hakiem rocznie co daje obnizke o ok 60%.
W zamian dostał duze bonusy.

0

@SamuraJack wydaje sie ze poziom Barcy wplywa na poziom tej gry xD

1

W koncu jakas dyscyplina w ktorej ja molgbym liczyc na transfer do BArcy.
Az dziwne ze nie ma Fify w tego typu competitions.

26

I teraz wchodzi Umtiti caly na ... biało? (blaugrana). I chowa do kieszeni BEnzeme, Viniego i cała reszte los blancos

0

Drugi Milan sie robi powoli xD

0

@tom9001 oby to nie byl drugi Puig tylko bardziej agresywny.

4

o czyli bedzie 1-1. Gavi chyba bez glowy na mecze wychodzi.

2

@robertocarlos76 nie ogladales filmu?

6

Dani Alves > wszyscy pseudo prawi obroncy ktorzy probowali go zastapic

2

LUUUUUUUUUUUUUK

5

Dembele to moze z Puigiem zalozyc zespol FC Wiatraki.

25

Teraz chociaz jest jakas alternatywa na ławce. Memphis , Illias, Abde

0

@Sortello Byl taki sezon, chyba 2002/2003 nie pamietam dokladnie gdy przejal nas Radomir Antic, mielismy z 22 albo wiecej pkt straty bylismy na 15 miejscu. Skonczylismy na 2 za Realem o malo co nie wygrywając majstra.
Od tamtego czasu wierze że można.
Zgadzam sie bedzie ciezko, ale nie jest to nie do wykonania. Atleti pokazalo w zeszlym roku ze 3-4 zle kolejki i juz jestes w klopotach. Bezposrednie starcia jak Real przegra z Sevilla, nami, Atleti i juz jestesmy za ich plecami.
Poki matematyka w grze wszystko moze sie zdarzyc :)

Ale gybym mial obstawiac to Real zgarnie majstra, nie mam z tym problemu, ale licze na drugie miejsce naszych po dobrej drugiej rundzie.

Pozdrawiam. VeB

26

Jak to szło. Abba
Alemany many many...

21

Kataloński Ład...

0

3 mies temu bym powiedzial ze kazdy chce na nas trafic, teraz juz nie koniecznie.
Dawac Atletico!!

4

To tylko swiadczy o tym ze AV nie ma zamiaru go wykupic skoro sie na to zgodzila

2

@gaq Nikt nie grającemu Coutinho nie zaplaci calej pensje juz nie mowiac o wypozyczeniu go. Musimy zarejestrowac FErrana wiec jest to dobre dla nas.
Plus moze Cou bedzie gral pokaze se i znajdzie sie kupiec? Mozemy na tym tylko zyskac mimo ze tracimy xD

0

Wiadomo teraz dlaczego Barcy zalezy na podpisaniu jakiejkolwiek umowy z S.Robero. Pozwoli to zarejestrowac zawodników bo na Dembele juz nie licza.

0

@Sortello Ja wychodze z zalozenia ze jest polowa dokladnie 18 kolejek. Skoro oni mogli 15 wyjsc do przodu to my w tyle samo meczy mozemy ich dogonic. :)

0

@waletpl hehehe grał w tym swoim Red Bullu spokojnie i ktos mu sie pyta jakie plany na przyszlosc.
Haland: Za 2 lata planuje odejsc z Borussi Dortmund.
Que??

0

Morata: No ale tato, Ferran może a czemu ja nie moge?
Allegri: Bo ja tak mowie
Morata: No wez, nie badz taki
Allegri: Nie pyskuj gówniaku!
Morata: Ale jesteś, a jutro??!!

1

Akurat German to dobra wiadomosc, 16 spotkan mial na koncie i 2 asysty wiec wazny gracz. Soro ani bramki ani asysty tylko 11 wystepow.
Dodatkowo chyba nie zagra Bacca i Ruben Rochinia i np Escudero ktory tez podstawowym zawodnikiem jest.
Moglby Molina wyleciec ma 7 goli na koncie :)
VeB

0

@HypeR w kazdych rozgrywkach musi byc 11 graczy xD. A tak serio to wydaje mi sie ze nie obowiązuje.

8

@YoungMan Tak samo, zajechać go do granic, jest 90% szans ze zaraz coś złapie.

0

I dowiadujemy sie o tym dzien przed meczem?
Czy Xaviemu tez tak pozno powiedziano ze ma jednego gracza mniej? xD

1

@FCBurnley zrozum sarkazm, włącz mózg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?