catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Poprostu szukacie problemu, zwykle pi..y ktore nie potrafgia wprost powiedziec ze chce odejsc tylko beda sie zaslaniac dziwnymi argumentami. Przedszkole normalnie.
12
Plotki pojawiają się ciągle, a ja jestem skupiony na Rayo i jestem już spakowany
0
@david89 ja 85' ale cost tam pamietam z matmy jeszcze xD
0
Umtiti dostawał 9mln rocznie
-obnizyl wynagrodzenie o 10% czyli 8,1mln rocznie.
-Nastepenie rozlozyl je na 4 lata a nie 1,5 roku.
-Czyli zamiast placic mu 4,5 i 9 razem 13,5
-dostanie ta kwote w 4 lata czyli 3 mln z hakiem rocznie co daje obnizke o ok 60%.
W zamian dostał duze bonusy.
0
@SamuraJack wydaje sie ze poziom Barcy wplywa na poziom tej gry xD
1
W koncu jakas dyscyplina w ktorej ja molgbym liczyc na transfer do BArcy.
Az dziwne ze nie ma Fify w tego typu competitions.
26
I teraz wchodzi Umtiti caly na ... biało? (blaugrana). I chowa do kieszeni BEnzeme, Viniego i cała reszte los blancos
0
Drugi Milan sie robi powoli xD
0
@tom9001 oby to nie byl drugi Puig tylko bardziej agresywny.
4
o czyli bedzie 1-1. Gavi chyba bez glowy na mecze wychodzi.
2
@robertocarlos76 nie ogladales filmu?
6
Dani Alves > wszyscy pseudo prawi obroncy ktorzy probowali go zastapic
2
LUUUUUUUUUUUUUK
5
Dembele to moze z Puigiem zalozyc zespol FC Wiatraki.
25
Teraz chociaz jest jakas alternatywa na ławce. Memphis , Illias, Abde
0
@Sortello Byl taki sezon, chyba 2002/2003 nie pamietam dokladnie gdy przejal nas Radomir Antic, mielismy z 22 albo wiecej pkt straty bylismy na 15 miejscu. Skonczylismy na 2 za Realem o malo co nie wygrywając majstra.
Od tamtego czasu wierze że można.
Zgadzam sie bedzie ciezko, ale nie jest to nie do wykonania. Atleti pokazalo w zeszlym roku ze 3-4 zle kolejki i juz jestes w klopotach. Bezposrednie starcia jak Real przegra z Sevilla, nami, Atleti i juz jestesmy za ich plecami.
Poki matematyka w grze wszystko moze sie zdarzyc :)
Ale gybym mial obstawiac to Real zgarnie majstra, nie mam z tym problemu, ale licze na drugie miejsce naszych po dobrej drugiej rundzie.
Pozdrawiam. VeB
26
Jak to szło. Abba
Alemany many many...
21
Kataloński Ład...
0
3 mies temu bym powiedzial ze kazdy chce na nas trafic, teraz juz nie koniecznie.
Dawac Atletico!!
4
To tylko swiadczy o tym ze AV nie ma zamiaru go wykupic skoro sie na to zgodzila
2
@gaq Nikt nie grającemu Coutinho nie zaplaci calej pensje juz nie mowiac o wypozyczeniu go. Musimy zarejestrowac FErrana wiec jest to dobre dla nas.
Plus moze Cou bedzie gral pokaze se i znajdzie sie kupiec? Mozemy na tym tylko zyskac mimo ze tracimy xD
0
Wiadomo teraz dlaczego Barcy zalezy na podpisaniu jakiejkolwiek umowy z S.Robero. Pozwoli to zarejestrowac zawodników bo na Dembele juz nie licza.
0
@Sortello Ja wychodze z zalozenia ze jest polowa dokladnie 18 kolejek. Skoro oni mogli 15 wyjsc do przodu to my w tyle samo meczy mozemy ich dogonic. :)
0
@waletpl hehehe grał w tym swoim Red Bullu spokojnie i ktos mu sie pyta jakie plany na przyszlosc.
Haland: Za 2 lata planuje odejsc z Borussi Dortmund.
Que??
0
Morata: No ale tato, Ferran może a czemu ja nie moge?
Allegri: Bo ja tak mowie
Morata: No wez, nie badz taki
Allegri: Nie pyskuj gówniaku!
Morata: Ale jesteś, a jutro??!!
1
Akurat German to dobra wiadomosc, 16 spotkan mial na koncie i 2 asysty wiec wazny gracz. Soro ani bramki ani asysty tylko 11 wystepow.
Dodatkowo chyba nie zagra Bacca i Ruben Rochinia i np Escudero ktory tez podstawowym zawodnikiem jest.
Moglby Molina wyleciec ma 7 goli na koncie :)
VeB
0
@HypeR w kazdych rozgrywkach musi byc 11 graczy xD. A tak serio to wydaje mi sie ze nie obowiązuje.
8
@YoungMan Tak samo, zajechać go do granic, jest 90% szans ze zaraz coś złapie.
0
I dowiadujemy sie o tym dzien przed meczem?
Czy Xaviemu tez tak pozno powiedziano ze ma jednego gracza mniej? xD
1
@FCBurnley zrozum sarkazm, włącz mózg