catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bedzie 1-0 wejdzie , straci pilke pojdzie kontra 1-1. Tak to widze
0
Tytuł powinien brzmiec
Barcelona: Media zainteresowana kolejnym utalentowanym Brazylijczykiem
0
Dobra co innego jest byc na szczycie 15 lat jak Messi a co innego zostac legenda po 2 moze niepelnych 3 latach w top.
Ti kim byl R10 dla kibiców mowi samo za siebie az strach pomyslec ile by mial pomnikow gdyby gral na topie tyle lat co Messi
0
WAzne zeby w czerwcu miec druzyne i projekt o ktorej Haland pomysli.. o jednak warto bo zaczynaja cos gra. A nie ze on nas zignoruje bo dostaniemy baty od Napoli a potem nas beda osmieszac w lidze.
On zlotej pilki nie wygra w LE
0
@paweldunajecfcb Polecam
2
Barcelona powinna wydac oswiadczenie do PSG.
"I co nie stać was na Dembele, hehe biedaki"
Od razu by kase wylozyli
0
PSG to chyba zdaje sobie sprawe ze oni nie na zlosc a przysluge by nam zrobili biorac Dembele? maja w tym jakis interes?
0
@DickSet to byla bzdura, nie ma takiego przepisu.
2
Swoje zarobil, na jego miejscu jakbym mial na koniec kariery szanse zagrac w Barcelonie to gralbym za darmo.. tzn ja bo kocham Barce, ale Auba nie odczuje tego w portfelu.
Oby przyszedl.
10
a dookoła panuje optymizm..
0
@Tibu on zarabia w tydzien tyle ile za min krajowa w Polsce trzeba 94 lata pracowac xD
0
@jeyx77x TOPR nie pracuje za darmo. Zawodowi ratownicy dostają pensje, jest ich garstka, wiekszosc to ochotnicy
6
@theOneAndOnlyKing Te zdania sa nie zwiazane ze sobą. Wyzsza szkoda redagowania.
Chodzi o to ze "trafiali" zimą do nas gracze jak...a nie ze konretnie w latach 2018/2019
1
Co to wogole za komentarz... zobaczyli smutego Alemanego jak wychodzil z biura?
1
Emotional damage...
1
Nie jestem za Moratą ale jak przyjdzie do migania sie za opłate za Griezmanna to powiinismy byc nieugieci.
1
Jak to spiewala jedna polka, FAtiemu i Umtitiemu pewnie doradza : "dziewczyyyyna szaaamanaaaaa"
9
Barcelona postanowiła zatrzymać Luuka de Jonga do końca wypożyczenia.
Nara Alvaro
27
Kluczem jest posiadanie pilki, jak oddamy strzał to jest szansa ze pilka bedzie przeciwnika. Nie mozna az tak ryzykowac.
0
Klepando mamy tak mocno we krwi, ze kazdy zawodnik co przyjdzie i ma wyuczone wychodzenie na wolne pole, scinanie za plecy obroncy jak to robil kiedys pieknie Pedro, sie u nas nie odnajdzie.
Ferran ruszal pare razy i ani Busi anie Pedri, nikt mu takiej pilki nie poslal do 87 min gdy.... strzelilismy gola.
0
@robimen12345 jemu potrzebny jest odpoczynek, Alba powinien sie stac numerem 2 juz dawno, nie jest w stanie tak rywalizować w kazdym meczu po 90 min.
0
Szkoda tylko ze nic sobie nie robisz ani z wynikow ani z krytyki.
3
@mildan1704 po co ci Klop na lawce jak masz kupe na boisku xD
0
Zaczyna sie nasz kwadrans frajerski
0
Abde juz chyba swoja zyciowa forme ma za sobą.
1
Bardzo ciezko sie zmotywowac na ogórków dlatego to Alaves tak niemrawo gra zapewne...
0
@Dark-Devil pewnie wystarczy znalezc kogos na jego miejsce xD
0
Jak teraz zacznie wymyslac choroby to sie nastepny pracodawca niezle zastanowi zanim go zatrudni. 6 mies ciagle jakies problemy zdrowotne nawet na trening nie mial jak przyjsc biedny.
Do 3 razy sztuka. Trzeci raz odstawia szkope przy odejsciu. Nie powiedziane ze ktos go zechce jak tosie bardziej rozkreci
0
A wystarczylo powiedziec nie bedzie powolywany ani nie bedzie gral bo szkoda marnowac czas na zawodnika ktory odejdzieza pol roku. W nastepnym sezonie trzeba wprowadzac na jego miejsce kogos innego.
Wiec jest to decyzja czysto sportowa.
1
@Gall spoko z tym sie zgodze :)