1

Za sam awans do grupowej jest ile? 12-16mln jakos

1

Patrzac jak on ogarnia rzeczy wokol siebie ja mysle ze on nie wie ze musi, zorientuje sie w czerwcu.

0

@Batys Trzeba zwrocic uwage ze sa Ukraincy z tzw klasy wyzszej, moga oni byc nieco "odklejeni" od nawet swojej rzeczywistosci, nie zdziwiło by mnie wtedy takie ich zachowanie. Moze nawet uciekli w wygodzie anie stojac 40h na mrozie na granicy.

11

Czyli zapalenie ściegna

0

@Bykunn ciekaw co zrobi taki Kowalski jak bedzie mial 50 lat i cos mu sie stanie, nie bedzie mogl pracowac i nie stac go bedzie na wynajem z renty. Gdzie sie biedny wtedy podzieje nie majac nawet swojego mieszkania

1

No ale macie Rasiaków na ataku i nie wykorzystaliscie klarownych sytuacji.
Za sytuacje nikt punktow nie daje.

0

Teraz musimy wygrac, byle sie nie zamurowali na karne.

0

@Greenalley Tylko ze z nim kontraktu moga za rok nie przedluzyc, zreszta jakie podstawy maja do tego, nic nie gra, nic nie wnosi. Lepiej go wydac juz teraz

1

Mozna oficjalnie powiedziec ze Dembele odpalil? xD

2

@Matix90 moze okazalo sie ze jednak nikt sie o niego nie bije i ze trzeba sie wziac do roboty :)

1

@ViScAAA setke to mialby ten drugi de Jong :). Ten nie ma tego instynku 9ki takze szanse ze strzeli taka na refleks niewielkie

3

@blakkudium mnie również :) Jak jutro nasi zagrają jak zwykle to stawiam na handicam na BArce w czwartek

2

@taris ponosi coniektorych z tymi opiniamy. Mozna wlazic w tylek ale no bez przesady xD

0

Poziom bramkarek w tym meczu ciezko okreslic.
To jest normalne ze takie bramki wpadaja z 40m za plecy? Ktos oglada wiecej?

1

@DJ6 zgadzam sie, mialem nawet wrazenie ostatnio ze zaczal gwiazdorzyc, machac rekami na kolegow. Jakby nie wiadomo kim byl.

1

@DJ6 tak ale to w styczniu teraz nam nie robi bo juz nic nam w budzecie nie pomoze zeby zrobic transfery. Teraz jak odejda to poprostu nie mam ich na liscie plac.
W styczniu daloby nam to mozliwosc sciagniecia zawodnikow

0

@DJ6 no ale jemu sie konczy kontrakt wiec przedluzenie go nie dziala na nasza korzysc.

0

@FC1899Barca Znam rodzine ktora nigdy nie wziela mieszkania na kredyt, teraz jedno nie ma pracy drugie ledwo i nie stac ich na wynajem. Maja prawie 60 lat.
Normalnie by mieli mieszkanie splacone i swoje miejsce a teraz moga wyladowac na ulicy.
Nikomu nie w śmiech splacac prawie 2x tyle :)

0

@JarekS Kibice na Bernabeu chyba by nie wytrzymali jakby Mbappe w barwach blaugrana sadził im Hattricka jak niegdys R10.

0

@Azacca Da sie wyczuć panujący optymizm

1

@JarekS ja do niego nic nie mam, tak sobie żartuje. Wyzej napisalem co o nim mysle. Ja jestem jego fanem :)

4

Wydaje sie ze zastapienie Busiego to tez kwestia nauczenia stopniowo duzyny ze Busiego nie ma. Oni sa przyzwyczajeni ze Busi podejmuje pewne decyzje za nich, ze tam jest ze napedzi, ze zobaczy czego inni nie widza.
Nico to inny profi i jak nie ma Busiego na boisku druzyny traci jeden z glownych komponentow.
Nico musi nauczyc sie dawac wiecej druzynie ale nie probowac byc drugim Busim tylko Nico a druzyna musi sie przestawic na przejecie pewnych rzeczy ktore robił Busi jak zagrywania nieoczywistych pilek do przodu czy kontrola i spokoj a zaczac korzystac z tego co moze zaoferowac Nico.
W zadnym wypadku nie powinno sie na Nico narzucac presji bycia drugi Busquetsem

0

@kinioo "To prawda, że gram teraz mniej, ale drużyna jest najważniejsza. Poza tym uważam, że rywalizacja jest pozytywna i podnosi poziom. Jestem w pierwszej drużynie od kilku miesięcy i powinienem być cierpliwy. Muszę pracować i jak najlepiej wykorzystywać minuty, które otrzymuję."

Riqui moze mu cos o tym opowiedziec XD

11

Jesli to nie Messi polecial za kasą a Laporta uznał ze czas sie pozegnac tak jak z R10 i budowac bez kotwicy projektowej to bardzo dobra decyzja byla.
Wkoncu pressing calej druzyny, wszyscy czują sie wazni, nikt nie boi sie strzelic, podać w innym kierunku, mamy zespol ktory rywalizuje.
Era Leo sie skonczyla i nigdy nie powinien tu wracac zeby jeszcze bardziej nie poturbowac swojej legendy.
Jakby sie to skonczylo gdy Barca sie rozkreca i zaczyna znowu punktowac, wraca niebiegający, niepresujacy Leo z pewnym miejsce w skladzie i nagle wyniku sie pogarszają?

3

Co kontuzje jest ta sama gadka xD

15

NAJLEPSZE
Kolega pisze do mnie pod koniec meczu: Czy ten pasek "Stop agresji" to prosba Realu zeby Barca przestała ich lać?

2

Real ma lepsze durgi polowy, zakladam ze Traore, Alva, Gavi wlasie wtedy wejda jak Real bedzie mial drugie życie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedritodejong to raczj 41212 z vinimi rodrygo jako napastnikami. Za ich plecami pewnie Modric

0

"ale porozumienie ustne jest niemal uzgodnione"
To jest jakas abstrakcja. Nie przyszlo wam do glowy ze bzdury piszecie/tłumaczycie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?