0

@kinioo badumcss...

0

@Kacper1432 wszystkie te analizy są o kant d... czy przed czy po meczowe. Ameryki nie odkryli..

14

Znajac nasze szczescie sprzedamy Depaya i Aube a Lewy 2 dni potem dostanie pierwsza w zyciu wielomiesieczna kontuzje....

6

Skoro Lewy czul sie nie szanowany przez klub to jak czuja sie Depaye, de Jongi i reszta wypychanych w prymitywny sposob graczy. Na miejscu de Jonga bym odszedl z miejsca za takie traktowanie

1

Sprzedaz praw to nie kredyt!!! My nie placimy rat za pożyczke, nic do nas nie wróci zaden komornik nie przyjdzie.
Dzielimy sie zyskiem z tego co zarobimy na prawach tv i Barca Studios. Nikomu nic nie wisimy ani nie musimy oddać.

12

Mamy nowy skład, swietnych graczy ale czy juz mamy druzyne?
I to na wygrywanie wszystkiego.
Spuscic z balonika troche, z tego trzeba jeszcze zlepić a nie powiedziane ze zatrybi.
Ten skład ma potencjał ja FdJ ale oby odpalił jak Pedri

0

dziwgnie finansowe to nie dług, długów bierzacych nie mamy bo pokrylismy z dzwigni.
Sprzedaz ZYSKÓW z praw TV to nie kredyt, nie ma rat do spłacania co miesiac. My dzielimy sie tym co zarobimy. Jak zarobimy 10mln to SS dostanie 7,5mln. Jak 2mln to dostana 0,5mln.

1

Lubie go, za jego walecznosc, czasem nieprzemyslaną ale zostawiał serducho na boisku. Powodzenia i obys nie miał dnia konia w meczu z Barcą xD

0

@Vintee to duze korpo niestety, maja lepszych prawnikow, pozatym oni na prawde daja duzo szans, ostrzezen itd. Mozna rok lub 2 sie bujac nie dając oznak poprawy. No ale siegla reka sprawiedliwosci kilka osob.

0

@Clue Jak kasa jest w banku to nie takie cuda. Ale fakt sporo dokonal swietnych manewrów. Zobaczymy jak mu pojdzie druga czesc zadania, pozbycie sie balastów.

0

@Vintee no jesli ktos zasluguje na obiznke to praktycznie dziala na szkode firmy. zasady sa proste, dostaje ostrzezenia, szkolenia ale jak nie daje rady to trzeba sie pozegnac.
Nie ma prawa ktore by zabranialo pracodawcy zwolnic pracownika ktory nie robi tego co do niego nalezy

8

W mojej firmie co roku jest review zarobkow przewaznie wiaze sie z podwyzka, ale jak pracownik daje dupy to albo jej nie dostaje albo w naprawde zlych sytuacjach dostanie obnizke. Afkors zdarzylo sie to moze z 1-2 razy bo taki pracownik co zarabia wiecej niz daje firmie poprostu jest zwalniany.
łatwo sie mowi przy malych kwotach a co innego jak gra idzie o dziesiatki milionow ojro.
To powinno dzialac w obie strony. JEst podwyzka za dobre wyniki jest obnizka za slaba gre.

24

Te kontrakty to powinny dzialac w 2 strony. Bo jak pilkarzowi/druzynie idzie dobrze to leci po podwyzke bo jak nie to odchodze. Ale jak gra piach to powinno sie moc obnizyc pensje. Kontrakty powinny byc inaczej konstruowane, zalezne bardziej od wynikow i premii za wystepy bramki asysty. Motywacje by mieli pilkarze przynajmniej

0

Najmniej istotny czlowiek dla futbolu swiatowego dla nic nie znaczacego pisamaka.
Barce nie wie co teraz począć

19

...jeśli jest 1% szans, trzeba mieć 99% wiary.
Dobre motto na zycie :)

27

A jak nie wypali z Messim to R10 sciagnie.

4

a Neto chcieli za darmo...cwaniaki

2

A nie jest to ryzyko ze stary juz, jak zawsze nie uczestniczacy w pressingu Leo nagle zacznie psuc dobrze poukladana w 10ciu biegającą i walcząca druzyne ktorą Xavi zbuduje w tym roku?
Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki.
Ja wole Barce ktora wlaczy caly skladem i przegrywa walczac calym skladem niz taka co i tak przegrywa i raz na jakis czas Leo cos tam strzeli dla publiczki, bo tego juz bylo coraz mniej...
Wszystko na niego, znowu ludzie zapomną ze potrafią grac w piłke...

0

@wawrzyn1 @Lewandinho a jak sie ma to do rejestracji skoro to 2 rozne budzety?

1

"Barcelona obawia się, czy będzie w stanie zarejestrować zawodników po transferze Koundé i dlatego nie naciska na Sevillę."
Czyli jak kupia Kounde to sie boja o problem z rejestracja pilkarzy a jak kupią Azpili to nie?

6

Skoro nic nie wiadomo to po co wogole pisać. Szumu duzo a malo sensownych artykułów.

1

Moze mu chodzi w km. To prawdopodobnie ma blizej.

0

o co chodzi z "dźwigniami finansowymi" ? Dlaczego w cudzysłówie?

15

Pewnie wynikami ustanowił nowy standard badań medycznych

1

Mateu AleMoney to twoja szansa!!

0

PRE-SEZON
Wie ktoś może czy i gdzie bedzie mozna obejzec mecze Barcy w USA?

14

FdJ byl tutaj jak gralismy piach i nie mielismy kadry a teraz jak jego ukochany klub sie wzmacnia dobrymi zawodnikami mialby odejsc...
Nie dziwie sie ze chce zostac.

33

Nawet jak z koszulek tylko procent maja to z Polski przelewy niedlugo zasilą klubową kase xD. Osobiscie zamawiam sobie i mlodemu :)

9

@Herbert w ogole jak mozna dobic asyste? xD Dobija sie strzał po kimś

1

Przy dzwigniach finansowych stac nas by bylo na jego stara pensje chyba? Mozna bylo nie przedluzac i pozbys sie go za rok. A tak... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?