1

I pomyslec ze 100mln dawal ManUtd kiedys za Fatiego.
Ile mozna bylo dlugow splacic

3

What the FAT!!
Matko jaki zjazd

11

Ferran gra zdalnie Fatim...

1

Getafe to nie ekipa ktora ogrywa sie pieknie. Z tymi brutalami i antyfutbolowcami trzeba wygrac nawet fartem i zapomniec. Z nimi sie nie da grac w pilke.
W sumie sa blisko spadku wiec moze ich nie zobaczymy pare sezonow :)

2

Trzymam kciuki Kessie

2

S.Roberto jest genialny ze swoim obieganiem.. tylko po to zeby zatrzymac sie i cofnac pilke do zawodnika ktory go wypuscil podaniem...

5

Nienawidze getafe im uchodza wszystkie brutalne faule, ten caly Djeje i Suarez to kryminal, w jednym worku z Casemiro.
Sedzia slepy

8

73 bramki to jakis kosmos.
Warto zauwazyc ze w tamtym sezonie RM zdobyl majstra ze 121 bramkami,
Barca miejsce 2 ze 112 bramkami. (Messi 50 w samej lidze)
Natomiast pozostale 18 druzyn nawet nie zblizyly sie do strzelenia 73 bramek.
Najwiecej miala 3cia Valencia 59 goli.

0

w 1 polowie zawodnicy mieli spore problemy ze slizganiem sie na murawie, chyba kazdy zaliczyl glebe. Moze moglo to miec jakis wplyw zanim ie ogarneli jak grac na tym boisku.

0

Abde pierwszy obronca boczny od czasow D.Alvesa co obraca sie twarza do bramki a nie do tylu i od razu oddaje pilke.
malo tego jeszcze odwaznie potrafi pociagnac i wdac sie w drybling. VeB

0

To co on zalozyl premie za remis w finale? Skoro za wygranie + 4 a za porazke mamy -2 to co on za kwote wpisal?

8

Jak kazdy zawodnik przychodzacy z innej ligi, Lewy wpadl do nas z forma i przygotowaniem niemieckim, wyroznial sie. Teraz juz po pol roku trenowania w standardach Barcy obnizyl loty.
Ten sam pattern mozna zaobserwowac o wiekszosci zawodnikow przychodzacych do nas

0

Ferran Tores: Docenić na pewno możemy sytuację z 81’, kiedy pokazał się w polu karnym, wywalczył miejsce i wyłożył piłkę Lewandowskiemu (spalony)

Serio nikt nie widzial tego ze on sie najpierw przewrocil o swoje nogi, czego nie spodziewal sie obronca, a potem wykorzystujac zawieche obroncy poprstu wstal i pobiegl z pilka. To nie bylo zadne wywalczenie miejsca.

0

Chyba powinnismy nieco podniesc standardy. Patrzac na to ze Barca klepie bez sensu przez wiekszasc czasu to "wymienianie wielu podań .." z kims tam nie powinno byc powodem do chwalenia i podnoszenia oceny.

1

"59 meczów i strzelił 11 goli"... to ma byc napastnik?
To przeciez prawie 2 pelne sezony w niemczech bez 10 meczow.

2

No Xavi to jest chyba twoj najgorszy mecz jako trenera, bo druzyna grala dobrze a ty zes odwalil taka maniane.

25

a pamietacie jak 30 min temu bylo fajnie, spokoj, Dembus siateczki zakladal, Frenkie podciagal do przodu... kurła kiedys to bylo

1

@patryk1995991 Andre Gomes

4

90% kibicow pewnie potrafilo przewidziec co sie stanie po takich zmianach. Xavi nie potrafil.

1

Wchodzi Busi i Betis przejmuje srodek pola

5

Frenkie fajnie potrafił podciagnac do przodu z piłka, za to Busi potrafi jednym nietuzinkowym podaniem uruchomic napastnika...przeciwników.

0

no platfus brazylijski jeden xD

2

@Darkin Do jest tzw manewr Griezmanna XD. Dobry deal dla nas ofkors

5

Pełne nazwisko
Fabio Galactico Raul Iker Blanco Bernabeu

0

@LatajacyHolender To swoja droga, ale nie ukrywajmy ze gosc tu nie pasuje. jest o poziom za slaby nawet na rezerwe.

1

Kessiego podpisano w trakcie poprzednigo sezonu, zanim byly dziwgnie, wiec bralismy kogo bylo mozna bo nie wiadomo bylo czy wogole bedzie mozna. Stad Kessie w Barcy. Gdyby to wszyslo w wakacje to pewnie bysmy na niego nie spojrzeli.

0

@Grruber Kto jak kto ale Atletico na pewno da rade :)

1

Mowisz my a pewnie pierwsza jedenastka repry nie zarabia tyle co ty w klubie.
Moze oni jednak liczyli na te pieniadze.

0

Luis do Atletico i niech sciagnie swojego ukochanego Busiego.

1

Ja nie wiem jak mozna opierac druzyne na zawodnikach z Barcy ktora od 5 lat pokazuje ze nie umie grac waznych spotakan, nie umie wygrywac trudnych spotkań anie taktycznych spotkan. enrique moze byc super ale busi , alba i reszta no nie.. nie.
Pedri Gavi są za krótcy zeby stanowic o sile repry. do nabijania podan ok ale muszą sie nauczyc jeszcze ze czasem trzeba dzwignac troche wiecej, wyjsc poza schemat, bo klepandem mecz sie nie wygra sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?