catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I pomyslec ze 100mln dawal ManUtd kiedys za Fatiego.
Ile mozna bylo dlugow splacic
3
What the FAT!!
Matko jaki zjazd
11
Ferran gra zdalnie Fatim...
1
Getafe to nie ekipa ktora ogrywa sie pieknie. Z tymi brutalami i antyfutbolowcami trzeba wygrac nawet fartem i zapomniec. Z nimi sie nie da grac w pilke.
W sumie sa blisko spadku wiec moze ich nie zobaczymy pare sezonow :)
2
Trzymam kciuki Kessie
2
S.Roberto jest genialny ze swoim obieganiem.. tylko po to zeby zatrzymac sie i cofnac pilke do zawodnika ktory go wypuscil podaniem...
5
Nienawidze getafe im uchodza wszystkie brutalne faule, ten caly Djeje i Suarez to kryminal, w jednym worku z Casemiro.
Sedzia slepy
8
73 bramki to jakis kosmos.
Warto zauwazyc ze w tamtym sezonie RM zdobyl majstra ze 121 bramkami,
Barca miejsce 2 ze 112 bramkami. (Messi 50 w samej lidze)
Natomiast pozostale 18 druzyn nawet nie zblizyly sie do strzelenia 73 bramek.
Najwiecej miala 3cia Valencia 59 goli.
0
w 1 polowie zawodnicy mieli spore problemy ze slizganiem sie na murawie, chyba kazdy zaliczyl glebe. Moze moglo to miec jakis wplyw zanim ie ogarneli jak grac na tym boisku.
0
Abde pierwszy obronca boczny od czasow D.Alvesa co obraca sie twarza do bramki a nie do tylu i od razu oddaje pilke.
malo tego jeszcze odwaznie potrafi pociagnac i wdac sie w drybling. VeB
0
To co on zalozyl premie za remis w finale? Skoro za wygranie + 4 a za porazke mamy -2 to co on za kwote wpisal?
8
Jak kazdy zawodnik przychodzacy z innej ligi, Lewy wpadl do nas z forma i przygotowaniem niemieckim, wyroznial sie. Teraz juz po pol roku trenowania w standardach Barcy obnizyl loty.
Ten sam pattern mozna zaobserwowac o wiekszosci zawodnikow przychodzacych do nas
0
Ferran Tores: Docenić na pewno możemy sytuację z 81’, kiedy pokazał się w polu karnym, wywalczył miejsce i wyłożył piłkę Lewandowskiemu (spalony)
Serio nikt nie widzial tego ze on sie najpierw przewrocil o swoje nogi, czego nie spodziewal sie obronca, a potem wykorzystujac zawieche obroncy poprstu wstal i pobiegl z pilka. To nie bylo zadne wywalczenie miejsca.
0
Chyba powinnismy nieco podniesc standardy. Patrzac na to ze Barca klepie bez sensu przez wiekszasc czasu to "wymienianie wielu podań .." z kims tam nie powinno byc powodem do chwalenia i podnoszenia oceny.
1
"59 meczów i strzelił 11 goli"... to ma byc napastnik?
To przeciez prawie 2 pelne sezony w niemczech bez 10 meczow.
2
No Xavi to jest chyba twoj najgorszy mecz jako trenera, bo druzyna grala dobrze a ty zes odwalil taka maniane.
25
a pamietacie jak 30 min temu bylo fajnie, spokoj, Dembus siateczki zakladal, Frenkie podciagal do przodu... kurła kiedys to bylo
1
@patryk1995991 Andre Gomes
4
90% kibicow pewnie potrafilo przewidziec co sie stanie po takich zmianach. Xavi nie potrafil.
1
Wchodzi Busi i Betis przejmuje srodek pola
5
Frenkie fajnie potrafił podciagnac do przodu z piłka, za to Busi potrafi jednym nietuzinkowym podaniem uruchomic napastnika...przeciwników.
0
no platfus brazylijski jeden xD
2
@Darkin Do jest tzw manewr Griezmanna XD. Dobry deal dla nas ofkors
5
Pełne nazwisko
Fabio Galactico Raul Iker Blanco Bernabeu
0
@LatajacyHolender To swoja droga, ale nie ukrywajmy ze gosc tu nie pasuje. jest o poziom za slaby nawet na rezerwe.
1
Kessiego podpisano w trakcie poprzednigo sezonu, zanim byly dziwgnie, wiec bralismy kogo bylo mozna bo nie wiadomo bylo czy wogole bedzie mozna. Stad Kessie w Barcy. Gdyby to wszyslo w wakacje to pewnie bysmy na niego nie spojrzeli.
0
@Grruber Kto jak kto ale Atletico na pewno da rade :)
1
Mowisz my a pewnie pierwsza jedenastka repry nie zarabia tyle co ty w klubie.
Moze oni jednak liczyli na te pieniadze.
0
Luis do Atletico i niech sciagnie swojego ukochanego Busiego.
1
Ja nie wiem jak mozna opierac druzyne na zawodnikach z Barcy ktora od 5 lat pokazuje ze nie umie grac waznych spotakan, nie umie wygrywac trudnych spotkań anie taktycznych spotkan. enrique moze byc super ale busi , alba i reszta no nie.. nie.
Pedri Gavi są za krótcy zeby stanowic o sile repry. do nabijania podan ok ale muszą sie nauczyc jeszcze ze czasem trzeba dzwignac troche wiecej, wyjsc poza schemat, bo klepandem mecz sie nie wygra sam.