24

"Barcelona zagra w niedzielę o 18:30 na wyjeździe z Almeríą i w przypadku zwycięstwa przewaga nad Los Blancos może zwiększyć się już do 10 punktów."

w przypadku zwyciestwa nie moze a na pewno sie zwiekszy.

0

Marc
Kounde, Araujo, Chritensen, Balde,
Busi, FDJ, Kessie, S.Roberto
Raphinha, Lewy

a pewnie wyjdzie
Marc
Kounde, Araujo, Alonso, Alba
Busi, FDJ, S.Roberto
Raphinha, Lewy, F.Torres

0

Más que una vergüenza

0

@Emhyr Moze malo popularna teoria ale mlodzi teraz nie maja zadnych obowiazkow, szkola do klasy 7 wyglada jak przedszkole, nic sie od nich nie wymaga bo przeciez zaraz na policje bo ucisnieni, nic zycie od nich nie wymaga ich najwiekszym problemem jest ze ktos ich posta nie polubil.
Zderzy sie taki potem z rzeczywistoscia i ma depresje.

6

Cieszmy sie ze zniesli zasade 2 goli bo bysmy byli pod sciana.
A tak obie druzny musza cos trzelic zeby awansowac.
Wierze w naszych. Vamos Barca!

52

Wpuscie tam Gaviego na te spotkania on tam tłum rozgoni...

0

@tomek8756 a kim wogole jest ten Muniak? on cos znaczy w swiecie piłkarskim? sory za pytanie nie sledze Twitterow :)

0

@El dominatore Zgadzam sie, jak dobry by nie byl strzal, jak mocny, gol po krotkim z taaakiego konta zawsze jest wylacznie wina bramkarza.

1

@xavi890 powinien posłac once de gala na placek gry...

1

Wystarczylo nie kombinowac z obroną. Tylko tyle. Moze nawet i Pedri by nie mial kontuzji wtedy xD

2

Torres to taki Asensio. Nic nie gra ale noge ma ulozona

0

Xavi ty sie podpalasz na takie mecze gorzej jak Alba. Idz juz...

0

Qwa zeby Dembele po drugie biegal to Man by sie bał jak Alba atakowac

5

Wrocila obrona wrocil i przód

1

@Chudini123 wole 1sze bo chyba o gola chodzi xD

3

Kessie sie akurat rozkrecal

1

Alba juz odfrunie mentalnie pewnie i zaraz albo czerwo albo 2 gole jego strona.

6

Nie zapominajmy ze to w rewanzach zwykle dajemy d....

7

w sumie bramke zawalil Marc. Jak mozna po takim koncie dac sobie strzelic?

1

Noi po co Alonso, trzeba przeredagowac teraz wszystkie poprzednie komentarze. :(

5

@neeed i brac udzial w pressingu bo teraz druzynom broniacym w 10ke slabo idzie xD.. patrz PSG

7

Na jakiej podstawie mozna stwierdzic ze pan jedna noga/strach przed dryblingiem/umiem tylko do tyłu alba zagra lepiej niz odwazny przebojowy Balde.

4

o tak roberto tam brakuje najbardziej. Obroncy wielkich blamazy niedlugo w komplecie

7

Alba nie gra niczego waznego od dawna - wychodzi na Man
Kounde gra caly czas na PO - wychodz na > ŚO na Man
Alonso prawie wcale nie gra - wychodzi na Man
Araujo gra ciagle na ŚO - PO na Man

1

mowilem ze Alba psychicznie nie dzwgnie tego meczu

0

@Jacuss15 bo w LM nie mozna zmieniac nr w trakcie sezonu chyba. Tylko jesli zawodnik przyjdzie dostaje jakis wolny.

1

Rafinha jakis taki dobry dzis.

1

Bo Alba nie ma zrytej psychiki blamazami w LM i na bank udzwignie ten mecz.
Antony go wkreci w ziemie

3

Qwa rotowac to trzeba bylo z villa a nie teraz.
Matko Xavi cos ty narobil

19

i cyk -15 pkt w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?