catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Never meet your heroes..
5
Tylko czekac na newsy typu:
Barcelona zapłaci za zawodnika 60mln euro w tym: 30mln w Fifa Points, 20mln w V-dolcach a reszte Braithwiate odpracuje społecznie kosząc im trawnik.
4
Tylko ze to nie trwa 25 lat, ktos tlumaczyl ze jest okreslony max zwrot i jesli SS osiagnie go wczesniej to konczy sie umowa. Wiec jesli w 10 lat zwroci im sie i zarobia tyle ile ustalono to wiecej nie dostana
1
Ja zatrzymuje sie w Białce, uderzam glownie z Brzezin na Hale G i stamtąd albo Grananty, staw zmarzly czy Swinica. Wogole nie musze sie uzerac z tym ZAkopanem.
Blisko na Palenice jak ktos do 5ki smiga :)
Najgorsze ze wracając z góry tym asfalten czlowiek czuje sie jak debil, uwalony w blocie niekiedy wsrod tych adasiów, najeczek i innym 4fów.
W tym roku Rysy po raz pierwszy wiec asflatem w te i nazad xD
Pozdro
1
Lewy to sie zwroci moment z koszulek, przyciagnie reklamodawcow i sponsorow.
Sam zamawiam koszulke z lewym jak juz przyjdzie :)
1
To tak jakby Betis chcial od nas go kupic i zawarł zmienne ze wygra Lige i LM. Przez Utd nie maja na to szans nawet z FDJ.
6
@normasubiektywna ty musisz jeszcze pozyc zeby ogarnac sarkazm
0
@yoli Kwoty dla agentow beda teraz chore bo przciez niedlugo UEFA chce uregulowac te premie dla krwiopijcow, wiec juz sie nie nachapią.
15
Powinno byc 1,5 mln i 6mln zmiennych.
5
Barca ma wszedzie swoje tajmne biura genetyki i tworzy zawodnikow z DNA Barcy. Bordowa krew mają i granatowe siniaki.
0
Tu wlasnie nas zaprowadzily te chore sumy pieniedzy. ZAwdonicy nie mogą normalnie odejsc z klubu jesli sie nie postawią bo inaczej nikogo nie stac na "normalne" wykupienie gracza. Nie chca nawet zaczynac presezonu z druzyna bo musza narobic kwasu zeby wogole klub rozwazyl ich sprzedaz.
0
Jesli trzeba zaplacic premie za podpis i dla agenta to wcale duzo taniej nie wyjdzie.
45mln to nawet Raiola nie chcial premii za Haalanda.
1
Dlaczego weganie czy wegetarianie trzymają sie zdala od mięsa lub produktów zwierzęco pochodnych ale wszystkie swoje dania próboją zrobić tak aby wyglądały i smakowały jak mięso?
Vege burger
Vege smalec
Vege kebab
itd...
1
A teraz bedzie kluczowym zmiennikiem Busiego w Barcelonie
23
gwarancją 30-40 goli to on byl w Bayernie, u nas nie będzie mial 300 sytuacji na mecz u nas nie gra sie szybkiej pilki i bezposredniej tylko klepie do zanudzenia.
Nie ma Leo ktory by mu posylal ciasteczka bedzie musial liczyc na o wiele mniej klarownych sytuacji niz w Monachium
3
Moj mistrz i wzór... PAN Kapitan Tarzan
5
@KrwawiaceoczyVEB daleko szukac przypadu Moriby co dostal ile 2mln? nie do pomyslenia dla mlodzika. Legnlet przed podwyzka dostawal 2.4
1
@Azacca Bo religia to wymysł średniowieczny ba nawet starożytny. Pd zarania dziejów aztekowie nawet wymysliali bożkow zeby trzymać w garści hołote. A ludzie głupi wierzyli że ktos ich ukarze jak beda nieposluszni.
Mało tego katolicyzm jest tak powszechny dzięki krucjatom, ludzie byli zmuszani na calym swiecie do przyjmowania tej wiary, od Europy po Afryke.
Zwykłe bzdury dla niedouczonych, którymi łatwiej sterować...
0
@michal26 Twoje komentarze brzmią jakbys chciał jakaś 13 latke zaciagnąć do łóżka i szukasz tutaj akceptacji i potwierdzenia twoich teorii ze to nic złego.
0
W sensie ta sama Roma Mourinho zagra z meska i kobieca druzyna? Czy nasza druzyna bedzie mieszana dla zwiekszenia naszych szans.
2
Ten dzieciak ma juz wiecej nagród niz meczy rozegranych.
1
.... obecnie Barça nie ma środków na realizację takiej operacji WIĘC nie jest nim zainteresowana.
0
...a na pierwszym jest?
5
Cale podsumowanie mogloby sie skonczyc na "Nadal nie ma kasy."
4
Ile by to problemow rozwiązało gdyby skonczyli z Busim,
FdJ nie ma gdzie grac bo Busi, Nico nie moze grac bo Busi.
A Busi jest cienki i wolny, hamuje reorganizacje srodka pola na bardziej dynamiczny model bo wszystko graja na stojanowa dzieki niemu.
10
To nie sprzeda go wcale.
18
Dlaczego nie podacie wynbiku w czytelnym miejscu? I normalnie rozpisanych strzelców bramek?
2
Ta Superliga nigdy im sie nie uda. Daliby juz spokój
0
@Luccas nudne sa tylko mecze :)
24
są pozytywy
"Obecnie klub nie mógł nawet ogłosić podpisania umowy przez Sergiego Roberto na gorszych warunkach."