catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Powinno sie ich wszystkich zdyskwalifikowac, skoro moga cierpiec zwykli ludzie przez sankcje to i kluby powinny. Uderzyc we wszystko co rosyjskie az sie ludnośc w Rosji zbuntuje przeciwko temu idiocie Putinowi.
1
Jordi Alba po kontrataku, Frenkie de Jong po delikatesowym golu, a także Piqué i Alba wpisali się na listę strzelców pięknymi bramkami.
Mialo byc Pique i Auba
0
@jackdaniels kurde pod Xavim kazdy odpala. jakby to nie brzmialo. czemu nie on xD
1
Nie musza kibicom opadac szczeki, wystarczy ze rywalom opadną rece.
A tu oba :)
3
Dembele za Ferrana juz by nie byli tacy odwazni bo kontry bylyby grozniejsze
0
@lukkobe skoro pytasz to pewnie juz cos slyszales ze jednak nie. Nie ma juz tej reguly przy 3-3 dogrywka
0
Mu juz powinnismy miec bagaz bramek na nastepny dwumecz
0
Graja z nami otwarta pilke wiec sytuacji bedziemy mieli.
Auba wyglada jakby sie z Valencia wystrzelal
0
Ok po jednymn debilnym karnym dla kazdego.
0
@wolny99991 totalsportek.pro/Napoli-vs-Barcelona/16981
1
Co tu sie odbywa strzaly, pressingi, matko gdzie moja Barca co mozna bylo se kawe zrobic i kolacje, i sie wykapac a oni nadal klepali
0
Dobra jak trafi Ferran to mozna to uznac za przelamanie i juz tylko z gorki powinno byc od tego meczu
0
Co on teraz zakrecil
3
Bo w PL wiedza jak kontre sie wyprowadza.
Auba do Traore i wykonczenie nasz ziomek
Messi by sie zatrzymal w polowie i czekał na klepando
1
Jordiiiii Albaaaaaaa
0
@michal26 Ale są, wystarczy sie zglosic do jednostki wojskowej
36
No nie ma co sie oszukiwac ze na ten moment jest zbedny.
Sprawdza sie powiedzenie "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego".
Sergio nigdy nie byl wybitny na zadnej z pozycji na ktorej gral.
Ładnie strzelil z PSG i wyprowadzil kontre na 2-3 z Realem.
Ostatnio tez zaczal machac lapami na boisku na kolegow jakby nie wiadomo kim byl.
Pozegnamy z sentymentem ale bez żalu
0
"Grał" u nas 2 mecze a bdziemy o nim pisac przez kolejne 2 razy. Czy on nie za bardzo moze sie pogodzic z koncem kariery ze ma takie parcie na szklo?
Wszyscy wiemy ze mial chore server, koniec tematu ile mozna o tym trąbic.
Piszemy o nim wiecej niz Man City.
0
@Kazragore Ale oni pokazuja, na ekranie pokazuja to samo co widzisz w tv. Wszystkie powtorki w zwolnieniu.
2
Ale jakto mają Illaxa "wiecej kasy" Moribe i nie wygrywaja srodka pola z nami?
0
@frogiee Watpliwosci kazdy mial prawo miec, byly do tego podstawy. Milo ze wielu z nas bylo w bledzie i nie potrzebnie sie obawialo jego przyjscia :)
0
Nie rozumiem po co Gavi sie siluje z Moriba na plecach skoro ma 2 zawodnikow do podania. Przewraca sie i traci... nie rozumiem
8
Ten Haland to pasuje do Barcy jak Ibrahimovic
0
@van Baster ale on nie gra od wczoraj :) gosc kosztowal 55mln, czego on potrzebuje zeby zaczac strzelwac w bramke? Jakby mial 12 lat to mozna czekac.
0
Dobrze ze bramki na wyjezdzie sie nie licza juz, remis nadal jest
2
@van Baster ale strzelil, Ferran nie umie ani przyjac, ani kiwnac, ani ucelowac w bramke
0
Dobra dawac Luuuka i konczmy to
0
@Patro98 dzieki niemu mamy remis
0
@Rogo123 ale to chyba Napoli doping :)
0
QWa przecxiwko nam takie gwizdali, raz niech sie nam zwroci