5

@JarekS Pytanie dlaczego pozostała 9ka z pola nie moze gwarantowac pressingu. Dlaczego 1 zawodnik ZNOWU decyduje o tym jak gra druzyna. Dlaczego bez jednego zawodnika ZNOWU nie potrafimy nic.

14

Zawodnicy BArcelony zjedli kolacje na zakonczenie sezonu. W restauracji bylo 67 osob spoza druzyny.

17

Niesamowici są, nie do wiary. Najelpsze jest to ze oni odrobili jak juz na boisku z przodu były same młokosy i Benzi.
Nasi sie moga uczyc jak sie gra do konca...

8

Jesli wystapi w 10 meczach od pierwszej minuty tzn ze na to zaslugiwal i ten milion to nic.
Jesli wystawpi w 140 meczach od pierwszej minuty tzn ze to byl swietny deal niczym Pedri.
A jak zagra w repce to juz nie trzeba mowic.

1

bracia wszyscy... to przez to DNA Barcy ? xD

1

@pt9 Powodzenia, ja mialem 33 lata jak zaczalem C# w aktualne firmie. Zmienilem dziala na developerke. Teraz po 4 latach pensja 4 razy taka :)
Tylko kosztuje czas prywatny bo inwestowanie w siebie to podstawa. Jak sie zatrzymasz wypadniesz z obiegu.

0

@KrychaFCB Tak jakby pieniadze mialy im wygrac wojne. Pieniadze przydadza sie po, i tak bron za darmo dostają. Musk na bank nie bedzie obojetny po wojnie w kwestii odbudowy infrastruktury na Ukrainie.

1

Taki zapał to trzeba było w meczu pokazać..

2

Gavi cos poza nadpobudliwoscia, agresja i chaosem daje druzynie?

2

oni w glowach juz przegrali ten mecz. nic nie zmienią

0

dlaczego oni do siebie nie dzwonia tylko pisza. co za kołki.
Pique zapomnij ze zostaniesz prezi kiedykolwiek

1

Nie powiedział ze wierzy tylko ze umie liczyć.

1

oRE pORE , litworówka w tytulee

1

Gavi to troche wiekszy wiater niz Puig, bardziej agresywny ale tak samo denny taktycznie jak on. Musi sie duzo nauczyc bo poza zamiesznianiem juz nic nie wnosi. Widac ile w skladzie daje taktycznie poukladany de Jong gdy go zastepuje.
Jedna akcja na bramke mu wyszla ale to sporo za mało.

0

Tak bo jakby ich dopingowalo 10k kibicow wiecej to by nie grali jak cioty.
Szukania przyczyn gdzie indziej niz w swojej grze ciąg dalszy

0

Tu powinien Alba zejsc i Luuk wejsc.
3 obroncow i 2 napastnikow conajmniej

0

2 gole wcisnac a w dogrywce sie ich dobije

0

Gavi to taki troche lepszy Puig, duzo szumu tylko wiecej, czasem cos wyjdzie ekstra. Do De Jonga mu daleko

1

weakstreams.com/soccer-streams/uefa-europa-league/barcelona-vs-eintracht-frankfurt/59108

Polecam

4

@Vintee stream jest za darmo :)

2

Luuk by to wcisnal

1

@mart weakstreams.com/soccer-streams/uefa-europa-league/barcelona-vs-eintracht-frankfurt/59108/

0

@mart https://www.streams.barca.live.
podzielilem, resztem dam komus innemu :)

1

Araujo Pique, Christensen i pewnie ktos z Umtitiego/Lengleta i tak zostanie.
Staarczy, chyba ze AlemanyTop pusci obu francuzów

0

Takie rekordy to my mozemy bić i ustawnawiać :)

1

Luuk Luuk Luuk Luuk

0

@Filipowski masz odpowiedz xD

3

Xavi Iniesta 2.0

0

Nico i Alves do zmiany

0

Pep my też nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?