catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JarekS Pytanie dlaczego pozostała 9ka z pola nie moze gwarantowac pressingu. Dlaczego 1 zawodnik ZNOWU decyduje o tym jak gra druzyna. Dlaczego bez jednego zawodnika ZNOWU nie potrafimy nic.
14
Zawodnicy BArcelony zjedli kolacje na zakonczenie sezonu. W restauracji bylo 67 osob spoza druzyny.
17
Niesamowici są, nie do wiary. Najelpsze jest to ze oni odrobili jak juz na boisku z przodu były same młokosy i Benzi.
Nasi sie moga uczyc jak sie gra do konca...
8
Jesli wystapi w 10 meczach od pierwszej minuty tzn ze na to zaslugiwal i ten milion to nic.
Jesli wystawpi w 140 meczach od pierwszej minuty tzn ze to byl swietny deal niczym Pedri.
A jak zagra w repce to juz nie trzeba mowic.
1
bracia wszyscy... to przez to DNA Barcy ? xD
1
@pt9 Powodzenia, ja mialem 33 lata jak zaczalem C# w aktualne firmie. Zmienilem dziala na developerke. Teraz po 4 latach pensja 4 razy taka :)
Tylko kosztuje czas prywatny bo inwestowanie w siebie to podstawa. Jak sie zatrzymasz wypadniesz z obiegu.
0
@KrychaFCB Tak jakby pieniadze mialy im wygrac wojne. Pieniadze przydadza sie po, i tak bron za darmo dostają. Musk na bank nie bedzie obojetny po wojnie w kwestii odbudowy infrastruktury na Ukrainie.
1
Taki zapał to trzeba było w meczu pokazać..
2
Gavi cos poza nadpobudliwoscia, agresja i chaosem daje druzynie?
2
oni w glowach juz przegrali ten mecz. nic nie zmienią
0
dlaczego oni do siebie nie dzwonia tylko pisza. co za kołki.
Pique zapomnij ze zostaniesz prezi kiedykolwiek
1
Nie powiedział ze wierzy tylko ze umie liczyć.
1
oRE pORE , litworówka w tytulee
1
Gavi to troche wiekszy wiater niz Puig, bardziej agresywny ale tak samo denny taktycznie jak on. Musi sie duzo nauczyc bo poza zamiesznianiem juz nic nie wnosi. Widac ile w skladzie daje taktycznie poukladany de Jong gdy go zastepuje.
Jedna akcja na bramke mu wyszla ale to sporo za mało.
0
Tak bo jakby ich dopingowalo 10k kibicow wiecej to by nie grali jak cioty.
Szukania przyczyn gdzie indziej niz w swojej grze ciąg dalszy
0
Tu powinien Alba zejsc i Luuk wejsc.
3 obroncow i 2 napastnikow conajmniej
0
2 gole wcisnac a w dogrywce sie ich dobije
0
Gavi to taki troche lepszy Puig, duzo szumu tylko wiecej, czasem cos wyjdzie ekstra. Do De Jonga mu daleko
1
weakstreams.com/soccer-streams/uefa-europa-league/barcelona-vs-eintracht-frankfurt/59108
Polecam
4
@Vintee stream jest za darmo :)
2
Luuk by to wcisnal
1
@mart weakstreams.com/soccer-streams/uefa-europa-league/barcelona-vs-eintracht-frankfurt/59108/
0
@mart https://www.streams.barca.live.
podzielilem, resztem dam komus innemu :)
1
Araujo Pique, Christensen i pewnie ktos z Umtitiego/Lengleta i tak zostanie.
Staarczy, chyba ze AlemanyTop pusci obu francuzów
0
Takie rekordy to my mozemy bić i ustawnawiać :)
1
Luuk Luuk Luuk Luuk
0
@Filipowski masz odpowiedz xD
3
Xavi Iniesta 2.0
0
Nico i Alves do zmiany
0
Pep my też nie :)