catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Gall ale ze nie mozna zmienic zdania? mowisz o kims ze jest dobrym czlowiem, on popelnia morderstwo i musisz sie tego trzymac bo cie nazwa chorągiewką?
2
Isc dalej, my ciagle idziemy dalej, jestesmy juz tak daleko ze nie wiadomo po co szliśmy...
0
Bez najmniejszej sesji treningowej trener zwrócił się do mnie i zawsze wywiązywałem się… bez narzekania.
CO? Po jakiemu to
0
XAvi powiedzial ze nie ma opcji na odsylanie na trybuny ani granie zawodnika ktory nie chce tu byc. Xavi powiedzial ze trzeba sie go pozbyc teraz zeby nie bylo kwasu.
A z racji tego ze mentalnie moze byc roznie z Demebele poprzez sytuacje całą to go nie powołał.
2
Po co mialby na 5 mies sie gdzies szaprac, przeprowadzac. Dosiedzi w cieplej Hiszpanii
4
Nie bylo takie postu pod którym wszyscy by sie zgadzali ze sobą. :)
6teczka dla Araujo ode mnie. VeB
8
Ej ale to nasz plan jest...
9
Przypomne tylko ze Eto'o przyszedl z Mallorki wiec nie ma co dyskredytowac napastnika z R.Sociedad zawczasu. Inaczej zaden mlodziak co nie wychowal sie w Realu, Barcy czy Bayernie nie zrobilby kariery. Kazdy gdzie zaczyna.
1
No Gavi z calym szacunkiem przy tych brutalach bedzie fruwal jak szmaciana lalka. Nico to jedyny sensowny wybor.
0
@KrystianR w pracy siedze i w sumie sie nudze. xD
5
REKORD POLUBIEN
RZUĆMY ZAKLĘCIE
Jesli post osiagnie powyżej 1k herbików to:
- Araujo podpisze nowy kontrakt
- Dembele pojdzie w diabły
- Przyjdzie Hohland
- FerranT okaze sie crackiem
- FDJ odzyska prime
- Xavi odsunie Busquetsa, Pique i Albe od składu
- Barca skonczy lige druga 2 pkt za Realem
- Wygramy LE
51
Messi zarabiał miesiecznie pięć Ronaldów katalońskich.
1
Byly siostry Williams teraz bracia Williams.
Cos jest z tym nazwiskiem.
3
Ostawtni wpis jest kwintesencją : pisać nie ważne o czym, byle pisać. Nawet jak nie ma o kim.
3
Przciez wiadomo ze Barca bez Realu i Real bez Barcy to nic. El Classico.
Obie strony musza o to dbac zeby nie wymrzeć
0
@kaamil1910 Nie dac tylko sprzedać
0
@Herbert no ale panuje optymizm, przynajmniej tak mówi ich otoczenie.
Pozatym oni mowia o ostatniej ofensywie a nie prostej.
0
@kaamil1910 Morata nie nalezy do Juve tylko do Atleti. A Atleti wisi nam 40mln za Grizza
0
@marcinbarca1984 tam byla mowa o 30mln za Morate wiec dyszke by nam musieli oddac :)
1
@adukla poprostu gdy Barca gra na swoim poziomie widac ze Memphisa to przerasta. nie nadajae sie do top druzyn.
0
@betonito czesc limitu zmian :)
0
@Leon15 miałem to pisać. on to poprostu czuje :)
0
Busquets juz niedomaga. nie ma sily wracac, jak odpuscil Asensio teraz
1
@jacek905 ja mam wrazenie ze Gavi chce wszystkim nogi polamac xD
2
@cracker pewnie to przewazylo, ze jak juz twoj amigos ci powie ze nic cho cho to juz serio nie ma ratunku.
12
Modric mimo lat trzyma poziom, klasa sama w sobie. Z Kroosem bywa różnie ale nadal jest decydujący w wielu meczach.
Szacunek tej dwójce sie nalezy za to co osiagneli.
Tylko Casemiro - Rzeznika nie lubie xD
0
dla mnie Gavi ławka na ochłoniecie.
Busi Nico i FDJ w srodku, solidnie na Kroosa i Casemiro.
Dembele ławka ale taka w Barcelonie a na pewno nie na stadionie za cyrki.
81
Nie powinien grac, widac w 2 ostatnich meczach ze odstawia noge, nie walczy, presuje na alibi. Gra ze szkoda dla druzyny.
0
Niczem Messi...
2
No jak sie sytuacja odwroci i nikt go nie bedzie chcial to Barca powinna postawic inne warunki.
Mniejsza pensja, zadnych premii dla agentow itd. Piłeczka bedzie po naszej stronie i trzeba bedzie do wykorzystac