0

najwazniejsze bedzie te 10 min kiedy nam odcina prąd, jak to przetrwamy to kto wie

0

@Elczupakabra leje , 7cm, 8 stopni, zachodni Marcowi w plecy

0

@Elvisek w LL niestety

0

Przepis mowi ze musi byc 7 zawodnikow pierwszej druzyny a nie max 3 drugiej.
Wiec gdyby bylo 4 z drugiej to w przypadku czerwonej kartki zawodnika z pierwszej zostaje nam 6 i w przypadku braku zmian i mozliwosci uzupelnienia mamy walkower.

1

@AxelF Mysle ze kluczem jest balans w druzynie, potrzeba i takich i takich bo nie licze z Gavi powstrzyma rozpedzonego Casemiro. Nie moze w pomocy byc 3 chlopaszkow do przepychania. Takich jak Nico tez trzeba miec

34

my juz swoje odpoCoutowalismy, czas przekazac znak pokoju

3

@Matt_i1992 bylo to widac jak Gavi sie odbil od Tolisso jak trafiony granatem. Pewnej granicy nie przeskoczysz sama technika i pomyslem na gre. Pomysl sobie jakie ma szanse Gavi w walce z van Dijkiem albo Ramosem w prime?

9

Ciekawe ile zarabia. powinien sie zamienic pensja z Gavim

3

Czyli jeden podstarzały napastnik w skladzie wystarczy? To sprawia ze nie mozna miec drugiego przyszlosciowego?

23

Te artykuly wygladaja jakby kolega w szkole od kolegi spisywal zadanie domowe i zmienial troche wyrazy.
Co 2 dni to samo, wszyscy wiemy kogo chca sprzedac, i ze nikogo sie nie uda, ze bedzie ciezko i bedzie panował optymizm.
Otoczenie pilkarzy ma swoje zdanie, reporter pod biurkiem Laporty swoje a ci i tak beda walkowac te same dyrdymaly co pare dni.

7

Mino ale Bartomeu juz tu nie ma...

1

@Emhyr 08.08.2001 Wisła 3-4 Barcelona. Milosc od pierwszego kopniecia :)
20 lat bylo w tym roku.

0

FDJ jest tak bezproduktywny ze na prawde moglby tam ktokolwiek grac za niego i albo nie byloby roznicy albo byloby lepiej.

0

@Mesialdo87 ewolucja drogi panie :)

0

Nie wierze po drugie bramce chcialem pisac zebysmy sie nie zdziwili ze bedzie remis w drugiej polowie.

0

@CTLM nie ogral bo Lenglet nawet nie probowal interweniowac

0

TO jest uklad zloto, podajacy i napastnik wychodzacy a nie zaklepac do smierci przeciwnika.

0

Dembele kontuzja juz??!! xD

0

@gacek myslisz ze by zszedl o 15mln z pensji?

5

@Kismeth nie za stary ale 15 razy droższy

0

@Lucassito to jest tymczasowe rozwiazanie zeby nie wypasc z obiegu calkowicie. Tanim kosztem.

9

a P.Christanval?

5

Przeciez to sportowcy, niech z hotelu na stadion biegną, bedzie polowa rozgrzewki zrobiona

23

Cały klub budowany jest na przewidywaniach, panującym optymiźmie i dynamice pierwszego zespołu. Zapytajcie ich otoczenie...potwierdzą

1

@FCMichalo Michael Scott?

3

W sumie co mu po dolaczeniu do Realu, bedzie sie bil o prym z Mbappe?
Wiadomo ze BArca sie odbuduje a pojedynki Haaland vs Mbappe byly by dla wszystkich z zyskiem, dla zawodnikow, dla Gran Derby dla la ligi.
Kazdy by na tym zyskał.

1

@kakusus Moze mentalnie by ich dluzej przytrzymal.

8

a moze najzwyczajniej sie nie udało Laporcie? i dlatego szuka alternatyw?
Moze probowal zrobic to jak nalezy ale nikt nie chce z nami wspolpracowac bo jestesmy dnem instytucjonalnym?
A Laporta nie bedzie siedział i czekał az ktos do nas przyjdzie nam płacic 200mln za sezon bo jestesmy BArcą. Skoro plan A nie wypalil to działa z planem B.. chyba tego by sie oczekiwało?

0

Napoli xDXDXDXD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?