catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlvaroHanso ale Depay u Koemana w kadrze gral swietnie :) Tak samo De Jong
3
Wniosek jest taki ze Komean nie moze wyjezdzac z CampNou. Jak tego dokonać? Nie powinien tam juz wjeżdżać. XD tak żartem tylko
0
@heniusss Ale oni biegaja max 20-40 m wiec to jest duza roznica jesli chodzi o krotki dystans. Widac jak na dloni jak latwo go zostawić w tyle. Mimo to uwazam ze sie chyba poprawil w tym aspekcie.
0
Takim tempem jak on biega to on moze od deski do deski zagrać wszystko.
1
__________Marc
Dest__Pique___Eric__Alba
________Busi
_____Nico___Coutinho
Aguero___Dupay___Ansu
LUB
__________Marc
Dest__Pique___Eric__Balde
_____Busi____Nico
________Coutinho
Dupay______________Ansu
__________Aguero
0
@Rewolucja123 Griezz by nie odpuscil, Alaba by se mogl pofiufać
0
https://redditz.soccerstreamlinks.com/detail-match/9602833
0
@Coutinho007 Koeam nie Koeman wydaje mi sie ze z zadnym trenerem ta druzyna nie mialaby szans z topem. Moze prezentowalaby sie lepiej ale brakuje spooor jakosci lub doswiadczenia u niektorych. Nie oszukujmy sie mamy srednich mlodziakow poki co noi wypalonych weteranów.
Tylko spokój moze na uratowac :)
0
@Coutinho007 Ogladam mecze Realu czasami tak zeby wiedziec gdzie oni są i gdzie my. Jesli nawet wytrzymamy z nimi na remis to nas w koncowce zajadą. Mają 3 razy taki apetyt na gre i determinacje. Plus sa lepiej fizycznie przygotowani noi poprostu lepsi na wielu pozycjach :)
Ale trza wierzyć..
Realnie 1-3 dla nich, w sercu 1-0. Remis wzialbym w ciemno byle walka byla
0
Dajmy szanse Balde i obwinmy Koeamana ze wystawil niedoswiadczonego mlodziaka po kontuzji w waznym meczu..
1
Dani Alves mial lepszych i w duzo lepszej formie partnerow a nie jakichs Luuk De jongów. Nie trudno nastukac asyst ktore moim zdaniem i tak bardzo zakrzywiają rzeczywistosc.
12
pompujcie balonik dalej, juz mu posąg niech stawiają co tam mozaika...
0
@La Pulgaa nie chodzi o swietne mecze, gwiazda sie w nim odzywa, za duzo sodówki
3
Bardziej balonik trzeba pompować Fatiemu
2
@Fcb10575 az sie wierzyc nie chce jak dobrym pilkarzem jest Braveheart :(
0
@amanter Mimo wszystko jak wchodzil na boisko to MEssi strzelal. Wczoraj to potwierdzil xDXDXDXD
0
@Magicc89PL musicie se to jakos przegadać chłopaki miedzy sobą xD
0
ZA porazke powinni miec po 50 gniazd golebi do przeniesiania w bezpieczne miejsce
1
@Rust_Cohle Milan Baros, Fernando Torres, Maciej Żurawski
1
to niech oddaje strzaly czesciej
5
Przeciez by nie gramy z Olimpią Grudziądz zeby nam nawet jednego strzalu nie oddali.
Co my oczekujemy ze bedziemy bronic jak Checlsea Mou i przeciwnik nawet do 30m nie dojdzie?
Przeciez Soler i Guedes to sa swietni zawodnicy nie dziwne wiec ze sie nie raz przedarli pod nasze pole. Nie mozna ich dyskredytować.
Oczywiscie popelnialismy bledy ale Valencia grała dobrze i mądrze wiec, zresztą dzieki temu sie otwierała często i mieliśmy kontry.
Mingueza za Roberto powinien grac na prawej. VeB
2
Lenglet łączy sie z toba w bólu
7
@equwesta no ledwo sobie go wyobrazilem juz kontuzje dostal :/
0
@slayer zdrowie w tych czasach to niezly Hazard XD tu pomoglbytylko DR Strange
0
@colossus do najświetszej PANENKI xD
0
Giblartar to był, GI BLAR TAR i dodatkowo spudłował karnego..
Balonik...pompka...jedziemy
0
@adukla tylko jesli obnizy pensje
0
Oni zyli jeszcze w czasach 80tych czy kiedy to, klub musiał placic za wyszkolenie poprzedniemu klubowi nawet jak podpisal za darmo po 3 latach przerwy gracza od futbolu.
0
@karci0 w sumie mnie tez po 30tce zaczely sie problemy, ale za mlodu to i waga byla inna :D.
Roznica jest taka ze on gra na 150% jak ja. I czesto sobie krzywde robie bo nie powinienem pewnych rzeczy robic, nie mam predyspozycji np do wygibasow i przewrotek xD
0
Znam to ja mam 190 cm wzrostu i przy mojej nienajmniejszej wadze prawie 88 kg wszystkie zwroty, energiczne ruchy, kostki lecą mieśnie i sciegna tez. Taka mase zawrócic na jednej nodze to duze obciazenie.
Wiadomo nie ten poziom, inne przygotowanie fizyczne i wogole inny świat ale pewne zasady sie nie zmieniają.