1

@AlvaroHanso ale Depay u Koemana w kadrze gral swietnie :) Tak samo De Jong

3

Wniosek jest taki ze Komean nie moze wyjezdzac z CampNou. Jak tego dokonać? Nie powinien tam juz wjeżdżać. XD tak żartem tylko

0

@heniusss Ale oni biegaja max 20-40 m wiec to jest duza roznica jesli chodzi o krotki dystans. Widac jak na dloni jak latwo go zostawić w tyle. Mimo to uwazam ze sie chyba poprawil w tym aspekcie.

0

Takim tempem jak on biega to on moze od deski do deski zagrać wszystko.

1

__________Marc
Dest__Pique___Eric__Alba
________Busi
_____Nico___Coutinho
Aguero___Dupay___Ansu

LUB
__________Marc

Dest__Pique___Eric__Balde
_____Busi____Nico
________Coutinho
Dupay______________Ansu
__________Aguero

0

@Rewolucja123 Griezz by nie odpuscil, Alaba by se mogl pofiufać

0

@Coutinho007 Koeam nie Koeman wydaje mi sie ze z zadnym trenerem ta druzyna nie mialaby szans z topem. Moze prezentowalaby sie lepiej ale brakuje spooor jakosci lub doswiadczenia u niektorych. Nie oszukujmy sie mamy srednich mlodziakow poki co noi wypalonych weteranów.
Tylko spokój moze na uratowac :)

0

@Coutinho007 Ogladam mecze Realu czasami tak zeby wiedziec gdzie oni są i gdzie my. Jesli nawet wytrzymamy z nimi na remis to nas w koncowce zajadą. Mają 3 razy taki apetyt na gre i determinacje. Plus sa lepiej fizycznie przygotowani noi poprostu lepsi na wielu pozycjach :)
Ale trza wierzyć..
Realnie 1-3 dla nich, w sercu 1-0. Remis wzialbym w ciemno byle walka byla

0

Dajmy szanse Balde i obwinmy Koeamana ze wystawil niedoswiadczonego mlodziaka po kontuzji w waznym meczu..

1

Dani Alves mial lepszych i w duzo lepszej formie partnerow a nie jakichs Luuk De jongów. Nie trudno nastukac asyst ktore moim zdaniem i tak bardzo zakrzywiają rzeczywistosc.

12

pompujcie balonik dalej, juz mu posąg niech stawiają co tam mozaika...

0

@La Pulgaa nie chodzi o swietne mecze, gwiazda sie w nim odzywa, za duzo sodówki

3

Bardziej balonik trzeba pompować Fatiemu

2

@Fcb10575 az sie wierzyc nie chce jak dobrym pilkarzem jest Braveheart :(

0

@amanter Mimo wszystko jak wchodzil na boisko to MEssi strzelal. Wczoraj to potwierdzil xDXDXDXD

0

@Magicc89PL musicie se to jakos przegadać chłopaki miedzy sobą xD

0

ZA porazke powinni miec po 50 gniazd golebi do przeniesiania w bezpieczne miejsce

1

@Rust_Cohle Milan Baros, Fernando Torres, Maciej Żurawski

1

to niech oddaje strzaly czesciej

5

Przeciez by nie gramy z Olimpią Grudziądz zeby nam nawet jednego strzalu nie oddali.
Co my oczekujemy ze bedziemy bronic jak Checlsea Mou i przeciwnik nawet do 30m nie dojdzie?
Przeciez Soler i Guedes to sa swietni zawodnicy nie dziwne wiec ze sie nie raz przedarli pod nasze pole. Nie mozna ich dyskredytować.
Oczywiscie popelnialismy bledy ale Valencia grała dobrze i mądrze wiec, zresztą dzieki temu sie otwierała często i mieliśmy kontry.

Mingueza za Roberto powinien grac na prawej. VeB

2

Lenglet łączy sie z toba w bólu

7

@equwesta no ledwo sobie go wyobrazilem juz kontuzje dostal :/

0

@slayer zdrowie w tych czasach to niezly Hazard XD tu pomoglbytylko DR Strange

0

@colossus do najświetszej PANENKI xD

0

Giblartar to był, GI BLAR TAR i dodatkowo spudłował karnego..
Balonik...pompka...jedziemy

0

@adukla tylko jesli obnizy pensje

0

Oni zyli jeszcze w czasach 80tych czy kiedy to, klub musiał placic za wyszkolenie poprzedniemu klubowi nawet jak podpisal za darmo po 3 latach przerwy gracza od futbolu.

0

@karci0 w sumie mnie tez po 30tce zaczely sie problemy, ale za mlodu to i waga byla inna :D.

Roznica jest taka ze on gra na 150% jak ja. I czesto sobie krzywde robie bo nie powinienem pewnych rzeczy robic, nie mam predyspozycji np do wygibasow i przewrotek xD

0

Znam to ja mam 190 cm wzrostu i przy mojej nienajmniejszej wadze prawie 88 kg wszystkie zwroty, energiczne ruchy, kostki lecą mieśnie i sciegna tez. Taka mase zawrócic na jednej nodze to duze obciazenie.
Wiadomo nie ten poziom, inne przygotowanie fizyczne i wogole inny świat ale pewne zasady sie nie zmieniają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?