1

Niech zagra jeszcze z 3 mecze to on bedzie dopłacał za chwile.

0

@Krycha1899 Yyy brzmi jak opis D.Alvesa :)

1

Taki Valverde azjatycki

3

Krotka pamiec macie, minelo pare tyg od kiedy odszedł MEssi, ten na ktorym cala taktyka opierała sie przez 15 lat. Ci zawodnicy potrzbuja nauczycsie grac na nowo, wykorzystując cały zespol ktory w dodatku jest tez w duzej czesci nowy. Mental lezy po ostatnich latach ale coś kiełkuje. Wiadomo że powoli bo do tego trzeba czasu zeby zbudowac druzyne z pół piłkarzy, mlodzikow i z tymi brakami kontuzjowanych.

3

@mikokarla bo za valverde np oni mieli ile 13-15 lat? to jak mogl ich wprowadzac

0

@Pstryk są 67 razy waleczniejsi i zdeterminowani od nas. bedzie wprdol :)

2

0

Czyli ogolnie co analize to samo. Wiadomo ze wazne sa skrzydla, ze wygrac srodek pola, ze nie dac napastnikowi strzelic, i istotna jest dobra forma pilkarzy... co to za analiza?

10

@Dawid to jakby za darmo trenowal to by mu lepiej szło?

7

Pamietam jak Depay wymownie patrzyl na MArtina B gdy ten zmarnowal jakas tam sete w jednym z pierwszych meczów. Ciekawe co ma teraz do powiedzenia.

1

Plus to wejscie Coutinho i Roberto, rozruszalo nieco przod zwlaszcza Cou. Brakuje jakości,czystej piłkarskiej jakosći jaka mimo wszystko nadal ma brazylijczyk.

10

Mingueza akurat pasuje do terazniejszego futbolu, dobrze zbudowany, twardo gra, nie prdli sie w tańcu jak nie potrzeba. Umiejetnosci jeszcze przyjda ale walczy, z Araujo jako ŚPO ładnie czyszcza flanke

10

Jak sie narracja zmienila.
1. Koeaman mowi co mysli, wkoncu trener z jajami.
2. Koemana pieprzy glupoty niech juz odejdzie. Jak mozna tak mowic o zawodnikach.

Koeman wyszedl na typowego boiskowego sebke, ktory nie ma pokory ani profesjonalizmu wymaganego na tym poziomie.

0

Pytani czy po takich pociskach ze strony treneraz zawodnicy nie zagraja na jego zwolnienie...

3

Czyli wszystkie druzyny zmienia taktyke pod zawodnikow, trenera bo futbol ewoluuje a my mamy grac 200 lat to samo? Wogole trzeba bedzie na nas analize taktyczna prowadzic?

5

W sumie to jak grac tiki take jak oni sie w 10 we wlasnym polu karnym bronili.
Z Messim i Grizzem bylo to samo, poprstu nie ma jak inaczej jak wrzutki albo strzaly z dystansu skoro przeciwnik nie chce wyjsc z 16ki.

Conte moglby przyjsc tylko czy baleriny dadzą rade?

0

Ja mam DNA Barcy tez moglbym sprobować.

13

Ciekawi mnie jak by sobie poradził z taka ekipą EV.
Broniłem Koemana długo, głownie dlatego iż uważam ze z tych graczy wypalonych, bez mentalu i warunkow fizycznych ciezko Kloppowi nawet bylo by cos ugrać, bez darcia mordy na nich 90min ze maja zap...alać. Bo by sie poobrazali pewnie a Alba popłakał.

Nie mozna nas porównywać do Chelsea i Tuchela bo Pedri to nie Mount, Coutinho to nie Havertz a Braithwait to nie Werner.

Conte to byłby dobry trener aby zobaczyć czy ci gracze mają troche checi i woli walki czy poprostu mamy w skladzie 24 pizdy i Araujo. brzydko bardzo mówiąc.

Nie mamy dobrego składu, większośc ma najlepsze a nawet dobre lata za sobą a druga część przed sobą. Jesli nie umiejetnosciami i taktyką to walką ale tego tez u nich nie ma.

Trene nie pomaga takimi komentarzami, widać u niego brak profesjonalizmu, bywaly mecze ze np Mou tez psioczyl na graczy i mowil ze najchetniej by zmienil wszystkich, bura sie nalezy ale Koeman na prawde nie widzi cosie dzieje.

Nie ma tu jednego winnego, od zarządu przez trenera a przede wszystkim piłkarzy.
Nikt nie zabrania im walczyć.

VEB

0

@noface Jak Alba tylko Dest czesciej przekopnie pirwszego blokujacego obronce

7

Mingueza Araujo Pique Balde
__________Busi
_____DeJong Gavi
__________Coutinho
_______DeJong Depay

3

Coś czuje ze to za chwile zacznie zaskakiwać i jeszcze sie zdziwimy.
Najpierw Cou i Depay bedzie mial juz z kim pograc, skupi sie na strzelaniu a nie tylko rozgrywaniu.
Za chwile Fati i juz bedziemy mieli 3 strony ataku pelne.
Aguero? Nadal klasa i ulozona noga jak malo kto. Daje juz alternatywe i jakosc.
Dembele doda wiatru i z Fatim mogą szarpac na zmiane.
Demir bedzie mial wiecej czasu i spokoj.

VeB

0

@Szogi on chciałby wielu wiecej i lepszych ale moze sobie chciec tylko Luuka conajwyzej.

1

@Szogi a zdajesz sobie sprawe ze klub sie rozpada? zabrali mu kolejnych zawodnikow jak Messi czy Grizz, ze wszystko trzeba znowu stawiać od nowa?
Kto ma postepy robic Busi? SRoberto? Alba?

8

Cale szczescie ze zarząd nie czyta la rambli jeszcze by sie posluichali tych glupot.
Jak czytam komentarze typu: co Umtiti robi w klubue, dlaczego oddan Grizmanna, Koeman out to tylko pokazuje pojęcie ludzi o piłce. Trzeba czasem wyłączyć FIFE.

Nie ma w klubie kasy, groziło nam momentami bankructwo Grizz ktory bez LEo i tak dawałby mniej odszedł zeby podreperować finanse, abyśmy jak najszybciej za rok mogli zacząć coś budowac.

Umtiti miał odejść? Ale gdzie skoro nikt go nie chciał? Do biedronki na kase chyba.

Jaki trener miałby przyjść za Koemana? Kto z tego szrotu skleiłby coś lepszego?
Taktyka? Mamy słabych wykonawców wiec jakakolwiek taktyka by i tka sie nie sprawdziła.

Jest jak jest trzeba sie z tym pogodzic i być wiernym klubowi.

3

Tu nie o pomysl na gre chodzi ale o wykonawców. Ci pilkarze to wstyd dla tego klubu

3

@Norbi2021 na bank by pomogl człapiac z przodu i nie broniąc

0

To ile mu brakuje do CR7?

0

no ale jak to 166 organizacji bylo za, to co jakies giblartary i kosovo?

0

@SuperPatsonFCB Problem że u nas mało juz pilkarzy co wygrali wszystko :) ale to tak pół żartem

6

Z jego wypowiedzi wynika że chciałby grac za zasługi w innych klubach i ligach. 4 scudetto nie uprawniają go do dreptania w obronie i braku pressingu niczym Messi.
Na kazde miejsce i minuty trzeba sobie zapracowac nie wazne ile juz osiagnales.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?