3

To jak bedzie teraz z ocenianiem Koemana po drugim sezonie? Strata Neya to nic w porownaniu ze strata Leo

41

Myslalem ze w pewnym momencie konczy sie pogoń za kasą a chodzi o honor i coś więcej. Jednak nie..kasa musi sie zgadzać

5

@Blackwidow_KG A co to za roznia ktora nogą kopie? Zreszta powinien potrafić obiema. Jedną to Paweł Golański i Jordi Alba tylko potrafi..

1

Trudne sprawy...
Niektore nasze baleriny moze by sie tam bardziej nadawały..brzmi jak mega męski sport

2

Pjanic to bardziej wyglada jak Lechenda...

9

Wystawić w pełni oficjalnie na liste transferową

4

To nastepnym razem jak jakis gówniarz kopnie prosto piłke trzeba sobie darować : ale kot, bedziesz crackiem!, powinien grac wiecej... to samo w gazetach.
Wychodzi na to ze jednak takie rzeczy docieraja i do pilkarza a tymbardziej do agenta wiec proboja na hypie zarobic..

3

Leo na lotnisku: "Siema biedaki"..

0

@juliacicha aa dzięki, wyjaśnione. Ale z drugiej strony my podatek od czegoś co komuś daliśmy? Podatki nie powinny być od tego co się dostaje? xD

18

Zaplacic podatek od pieniedzy ktorych nie dostała?
To polski sąd rozstrzygał? Czy w polskim US to sie rozgrywało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czyli jak kiedys bedziem mieli jeszcze wieksza legende to bedzie ona miala nr 34 albo 99?
Juz nigdy nikt nie bedzie nasza 10ką?
Bez sensu.

2

Oby ci jaj nie zbraklo jak staniesz na boisku z Messim... nie jeden wymiekl i zapomnial zer potrafi cos wiecej niz podac do Leo.

1

Typ od wyborus stojow jest chyba daltonista. Obie ekipy taki jaskrawe stroje

2

reddit.soccerstreamlinks.com/detail-match/9652378#

1

@krzyrzak69 Własnie TonyStark piłkarskiego swiata by sie przydał

0

@pluszek Na ten moment moga. Nasz limi placowy siega 110% wliczajac Messiego. bez niego wszystko smiga :)

2

@Ying nie widze związku...

3

@JohnnyBarca 30 jak na goscia ktory wykonuje dosłownie wszystko i wszyscy mu podaja zeby sobie postrzelał to nie tak duzo.
Nie mowie ze ktos ma go zastapic ale fajnie jakby od strzelania bylo wiecej ludzi.
10 goli na glowe na wymieniona przeze mnie 3jke plus bramki Grizza i sie wyrownuje. A przynajmniej cala 11 bedzie pracowac na boisku.

4

Ja bym sie wcale nie zdziwil jak na M10 nas stac nie bedzie i to Grizz nas pociagnie bez presji robienia statystyk Messiemu. Jak sie bramki MEssiego (ktorych ostatnbio wcale tak duzo nie strzelil) rozloza na Aguero i Depaya i Fatiego to wtedy duzy plus za to ze bedziemy biegac w 11 bez pana człapiącego.
Ja szanuje GRizza za to jak pracuje mimo ze go wszyscy wygwizduja i chca sie pozbyc. Profesjonalizm to sie nazywa.
A to ze robil jakies filmy...pff gorsze rzeczy robia pilkarze jak chca odejsc

25

Przeciez do niedawna Lenglet zarabiał 2.4 zanim dostał podwyzke. Za co tego typ co raz w poprzeczke trafil dostał 3mln?

0

@Gacek5 ech no to zostaje reddit :(

0

Mecz mozna obejrzec na YT



3

@Bobo25 Z takim xD
Ter Steigen, Emerson, Garcia, Araujo, Alba, De Jong, Pedri, Busquets, Depay, Aguero, Messi


13

@Vempers po jednym meczu by byla obraza majestatu bo trener na nich ksycy.

5

Tak jamo jak Leo Messi niedostepny jest tez Mbappe dla Koemana.
Obaj nie maja kontraktu z BArca xD

2

Ale ze na naszej?
A Wijnaldum co jadł na sniadanie?

0

Podpisać kontrakt to oni mogą, co innego jesli chodzi o zgłoszenie do rozgrywek :)

2

Jasno widać że coś jest nie tak z algorytmem..

0

Zeby liderem byl to nie powiem, staty wyrabia dobre ale słowo lider wymaga czegoś wiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?