1

@Szpenser Slash \m/ ..respect

0

@socha nie sam, wczesniej byl czescia ukladanki, zaden zawodnik sam nie uciagnie druzyny nie wiadomo jak dobry

1

Co za pazerny typ, mi by było wstyd, gówno pokazuje a chce zarabiać nie wiadomo co..

3

@Barcelonista1985 oczywiście że nie. On dzwigał tylko swoje staty, druzyna nie miała wiele trofeów z niego w ostatnich latach, a jak był potrzebny to spuszczał głowe i dreptał.

13

@Lucassito no nie jest to Mats ktory rzuca jedno zdanie na poł sezonu :) Ja bym na to patrzył z pozytywnej strony, stara sie byc otwarty i integrowac z grupą.

0

@Przemas8411 albo ich nie zglosic do ligi :)

3

Szanuje sie...bede kibicował podwojnie zebyś cos ukół :)

3

Nawet jeśli to zaplanował to kto jak to tylko on miał jaja zeby rozpoczac nowa erę i przestac wlazic w d... Leo.
Druzyna potrzebowała trzesienia ziemi i impulsu to go dostała...

0

Proponowałbym zmienić nazwe na "Kwestia lat..."

0

@Cule007 To bylo dementowane juz milion razy, nie powielaj fałszywej informacji. Moglby grac za 1 euro tak jak Messi za darmo

3

Puyol juz dawno by gral za 1 ojro rocznie.

0

@SeWo77 Gdzie ja wienie Barto?

0

@Pawel1985 ale liga nie dopuscilaby takiego zastrzyku gotowki, klub nie moze przyjmowac jałmużny

19

@denks1984 Ale Laporta jest prezesem a nie sprzataczka, dyrektorem sportowym, trenerem i adwokatem diabła. Od negocjowania kontraktow są tam inni ludzie.

1

Jesli druzyna potrzebowała impulsu to wlasnie go dostała. Moze sie obudzi. Teraz wiedza ze samo za nich sie nie zrobic ze trzeba grać.
Co by pomyslal taki Alba czy GRizz jakby Messi został ? "Uff moge znowu grac bezpiecznie i odgrywac do Leo, jakos to bedzie".

0

@kejdzi Zgadzam sie, dodatkowo uważam ze jesli druzyna potrzebowała impulsu aby sie obudzic to wlasnie go dostała i byc moze wyjdzie to nam o wiele lepiej niz gdyy za wszelka cene zatrzymali Leo.

1

DO ADMINISTRACJI
Moglibyscie naprawic problem z podstronami komentarzy. Gdy jest wiecej niz jedna to na tej ostatniej nie ma ani jednego, jest pusta. Troche to mylace i w sumie od dlugiego juz czasu denerwujace.

2

" szansa na wydobycie potencjału z pozostałych piłkarzy, zbudowanie nowego, być może nawet lepiej zbilansowanego składu i oparcie gry o schematy zespołowe"

a z Messim to sie nie dało rady?? xD pytanie retoryczne, wszyscy liczą ze te mankamenty znikną i wkoncu zobaczymy druzynę. Taka co ogrywala Inter 2-0 czy Real 5-1... BEZ MESSIEGO

9

" zdaniem katalońskich mediów Ronald Koeman poprosił zarząd FC Barcelony o transfer napastnika"

Tak pewnie powstają wszystkie newsy

1

Wydaje mi sie jakby o Messim teraz bylo wiecej artykułów niz jak byl u nas, wiecej niz jak odbywała sie cala karuzela z kontraktem

2

"Na samym początku poprzedniego sezonu Coutinho odniósł poważną kontuzję, która całkowicie zatrzymała jego rozwój."

Rozwój 28 latka?

4

Pedriego niedlugo beda wciagać na boisko jak tego bramkarza z reklamy co go obili karnymi.

target="_blank" rel="nofollow">

1

@Magicc89PL Idealnie byloby Aguero Depay i za nimi Grizz.
Na tej potensjalnej 10tce musi grac zawodnik ktory tez potrafi wykonczyc akcje a Perdi tego nie potrafi :(

0

@PepGuardiola1971 Ma to drugie dno, pozwolisz odejsc najlepszemu pracownikowi to bedziesz mial pod gorke osiagnac najlepsze wyniki. Z drugiej skoro z nim nie szlo to moze czas cos zmienic. Jak chodzi o pieniadze to nic nie jest takie klarowne i proste :)

23

Brakuje mi informacji ale i tak po tobie pojade.. omg jak dziecko z LaRambli.

0

@misiek4st ze skladaniem na Neya to chyba plota byla i to chodzilo o Piqacza i Leo :) Oni podpisują bo trzeba dzialac noi na pewno z nadzieja na wypchniecie szrotu lub obnizenie kontraktow. Mimo wszystko nie stac nas by bylo na Leo bo jak juz wiemy nie moga obnizyc nikomu zarobkow wiecej niz 50%.
Robili co mogli ale trzeba bylo powiedziec dosc i pozwolic Leo znalezc cos innego zeby go nie zostawić w ostatni dzien okienka.

0

@misiek4st chyba jest problem taki nadal ze my nie mozemy ich zarejestrować mimo ze są podpisani. tzn mozemy ale wtedy musimy np szamana i coutinho nierejestrowac.

1

20 LAT!!!
Dziś mija moje 20 lat kibicowania Barcelonie.
Od meczu w Krakowie z Wisła 08.08.2001 do dziś do dnia kiedy odszedł Messi mineło równo 20 lat.
Obym za kolejne 20 mógł świętować a nie smucić się.

0

O wlasnie sie zorientowalem ze dzis mija 20 lat odkad kibicuje. Od meczu z Wisla 3-4 w 2001.
Pozdro:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?