1

@reloaded zaprezentowali sie przyzwoicie na tle lepszego rywala. Trzeba docenic :)

1

@Bykunn Messi zawsze tak gral, on nie bedzie po pilke biegl pilka ma przyjsc do niego xD

1

@Phoenixx balonika nie ma a oni juz pompują xD...

0

@KrwawiaceoczyVEB ja sie zgodze nawet w złotówkach xD

0

@kakusus Kun z arytmią i na wózku wciagla Luuka nosem z katarem.

0

@DamianBarcaCule Dzieki bo troche nie ogarnalem o ktory sezon chodzi...xD

2

"Abde został 27. piłkarzem, który zagra w tym sezonie w barwach Barcelony w tym sezonie"


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O Alba umie do przodu grac i kiwac

11

Zobaczymy czy Koeman sam sie zwolnił czy pomogli mu w tym jego piłkarze...

0

@nationalpen zawsze mowilem ze on staty wykrecal bo bral wszystkie stale fragmenty i doslownie nikt poza nim nie mial pozwolenia na strzal.

2

My jestesmy na takim dnie ze juz nikogo wiecej z dna nam nie potrzeba

0

co oni wszyscy przeszczep szpiku robia czy transfuzje krwi..
DNA Barcy wymarło, DNA pochodziło z cantery a nie z zawodników za nedzne pieniadze albo najemników za grube miliony...
Musi nadejsc ewolucja bo ludzie z DNA BArcy to juz gatunek na wyginięciu...

0

Barca sobie zdaje sprawe ze ogolnie to juz jest w sytuacji w ktorej nie powinna stawiac warunkow? XD

0

@adukla badumcssss

0

Jakby teraz nagle zaczeli strzelac to by wyszlo ze rzeczywiscie grali na zwolnienie trenera...

17

ciekawe ile zajmie zeby Xavie zaczeli nazywać WFistą... xD

0

Uu co tu sie dzieje, graja momentami jak TA Barca. nawet nie psioczy nikt tutaj, nie ma czasu tak grają xD

0

TO jest jakosc pilkarska na innym poziomie. Moze nie sa w formie ale Aguero i Coutinho to inny poziom jesli chodzi o technike i cala reszte nawet niz Depay

0

Depay dostal opr za odpuszczenie Alaby i zaraz wraca za akcja :D

0

Czasami te analizy wygladaja jakby oni dopiero uczyli sie w pilke grac.

6

@juri90 ale Laporta przyszedl dlugo po tym jak Bartka zdymisjonowali. Rzadzil jakis temp zanim wybory zwołano

0

Seeee leee brejszooon !!!

0

Nie mam watpliwosci co do wystawienia Pique, Busiego czy Aguero, cała reszta to niewiadome, Marc tez jakos fenomenalnie nie broni.

1

@Yoshi94 jak Aguero ? XDXD

1

Ciekawe czy Barca sama musi zorganizowac sobie przelot, zakwaterowanie czy pokrywają szejki. Bo tak to Barca nie zyska zbytnio na tym evencie

6

a Falcao byl do wziecia za darmo, nie bo Luuk. Aguero z Falcao to moglby byc dobry naprad.

3

@ACRAB95 City niedawno dostalo od nich 2-0 :)

1

@AlvaroHanso ale Depay u Koemana w kadrze gral swietnie :) Tak samo De Jong

3

Wniosek jest taki ze Komean nie moze wyjezdzac z CampNou. Jak tego dokonać? Nie powinien tam juz wjeżdżać. XD tak żartem tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?