catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded zaprezentowali sie przyzwoicie na tle lepszego rywala. Trzeba docenic :)
1
@Bykunn Messi zawsze tak gral, on nie bedzie po pilke biegl pilka ma przyjsc do niego xD
1
@Phoenixx balonika nie ma a oni juz pompują xD...
0
@KrwawiaceoczyVEB ja sie zgodze nawet w złotówkach xD
0
@kakusus Kun z arytmią i na wózku wciagla Luuka nosem z katarem.
0
@DamianBarcaCule Dzieki bo troche nie ogarnalem o ktory sezon chodzi...xD
2
"Abde został 27. piłkarzem, który zagra w tym sezonie w barwach Barcelony w tym sezonie"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O Alba umie do przodu grac i kiwac
11
Zobaczymy czy Koeman sam sie zwolnił czy pomogli mu w tym jego piłkarze...
0
@nationalpen zawsze mowilem ze on staty wykrecal bo bral wszystkie stale fragmenty i doslownie nikt poza nim nie mial pozwolenia na strzal.
2
My jestesmy na takim dnie ze juz nikogo wiecej z dna nam nie potrzeba
0
co oni wszyscy przeszczep szpiku robia czy transfuzje krwi..
DNA Barcy wymarło, DNA pochodziło z cantery a nie z zawodników za nedzne pieniadze albo najemników za grube miliony...
Musi nadejsc ewolucja bo ludzie z DNA BArcy to juz gatunek na wyginięciu...
0
Barca sobie zdaje sprawe ze ogolnie to juz jest w sytuacji w ktorej nie powinna stawiac warunkow? XD
0
@adukla badumcssss
0
Jakby teraz nagle zaczeli strzelac to by wyszlo ze rzeczywiscie grali na zwolnienie trenera...
17
ciekawe ile zajmie zeby Xavie zaczeli nazywać WFistą... xD
0
Uu co tu sie dzieje, graja momentami jak TA Barca. nawet nie psioczy nikt tutaj, nie ma czasu tak grają xD
0
TO jest jakosc pilkarska na innym poziomie. Moze nie sa w formie ale Aguero i Coutinho to inny poziom jesli chodzi o technike i cala reszte nawet niz Depay
0
Depay dostal opr za odpuszczenie Alaby i zaraz wraca za akcja :D
0
Czasami te analizy wygladaja jakby oni dopiero uczyli sie w pilke grac.
6
@juri90 ale Laporta przyszedl dlugo po tym jak Bartka zdymisjonowali. Rzadzil jakis temp zanim wybory zwołano
0
Seeee leee brejszooon !!!
0
Nie mam watpliwosci co do wystawienia Pique, Busiego czy Aguero, cała reszta to niewiadome, Marc tez jakos fenomenalnie nie broni.
1
@Yoshi94 jak Aguero ? XDXD
1
Ciekawe czy Barca sama musi zorganizowac sobie przelot, zakwaterowanie czy pokrywają szejki. Bo tak to Barca nie zyska zbytnio na tym evencie
6
a Falcao byl do wziecia za darmo, nie bo Luuk. Aguero z Falcao to moglby byc dobry naprad.
3
@ACRAB95 City niedawno dostalo od nich 2-0 :)
1
@AlvaroHanso ale Depay u Koemana w kadrze gral swietnie :) Tak samo De Jong
3
Wniosek jest taki ze Komean nie moze wyjezdzac z CampNou. Jak tego dokonać? Nie powinien tam juz wjeżdżać. XD tak żartem tylko