0

Teraz kazdy przy Pique wypadnie blado. 25% szału nie robi przy tym co elCapitan pokazał. Ale milo z jego strony, chyba ze jest zdanie zle złożone i chodzi o to ze te 25% on i tak dostanie tylko pozniej.

0

to panie Morbia.. get the f..ck out..

1

De Jong wyglada jak Cruyff, poprostu za dobry jest na ten klub

2

jedna wygrana - jedziemy po mistrza
drugi mecz porazka - po seoznie, nic nie wygramy

omg co za kibice

3

@PuszkinFan dosc powiedziec za Pepa zaczelismy od 2 porazek z Wisła i Numancią xD

0

a jakbysmy nie bronili w 11 tylko w 10ke.. co by to bylo..

1

@nationalpen pomysl ze cisneli by nas z 1 niebiegajacym i niebroniacym zawodnikiem. juz by z 2-0 bylo

5

ani słowa o panującym optymiźmie lub dobrych odczuciach

0

a jakieś pozytywne odczucia?

13

Za Moribe mozemy sie wymienic.

0

Gosć mając wkoło siebie sredniakow sam nie wiele mogl pokazac a mając tutaj o wiele lepszych kolegów zaczyna sam sie rozwijąć i przełamywać. Na pewno gra w BArcelonie pozwolila mu wejsc lekko na wyzszy poziom. Zobaczymy czy to nie byla tylko jaskółka...

5

MB10 jedyny kandydat do tego numeru.
#MarcinBraveHeart10

1

Illax wyglada jak te potwory z filmu Mario Brosa

31

Za rok pojdzie do jakiegos Evertonu albo Stuttgartu lub innego Lille i tak sie skonczy jego przygoda z wielkim futbolem.

0

@Sz4lony a czyli ogolnie jest czym postraszyć bo taki leniwy Umtiti jak uslyszy ze z 2 lata bedzie sie gibał w sadzie o swoja kase moze ogarnie tyłek.. gracias amigo

3

@varosso Zadnego z nich nie ma ani zadne z wymienionych przez kolege nie gra poza Braithwitem wiec chyba ma ktos grac.

0

Rozumiem ze nikt z adminow nie ma pojecia jak działają te odszkodowania czy to jest cała suma kontraktu czy cześć. Usilnie ignorowane sa wszelkie zapytania w komentarzach o wyjasnienie. CZy ktos moze z audiencji orientuje sie jak to działa?

0

@masik86 tu nie ma slowa o koordynacji, kontrola piłki nie ma z tym nic wspólnego.

0

Jak wzrost ma wpływ na "dobrą kontrolę nad piłką, wizję gry i inteligencję boiskową"?

chyba jajk wyzszy to wiecej widzi ma lepsza wizej XD, ogólnie zdanie bez sensu. sorry

29

Laporta zmniejszył ostatnie długi bodajze po Gasparcie a teraz znowu bedzie spłacał po Bartomeu. Nie ma lekkiego zycia a jeszcze wyjdzie ze jego beda winic za to.

10

No ale jak to... według LaRAmbli juz w polowie serpnia klub powinien miec wszystko spłacone i połatane dziury robione przez kilka lat i startowac po Halaanda.. a my nadal w d...e? oj panie Laporciak...

6

My cos o tym wiemy.. gdy nie wszyscy zawodnicy presują :)
Ale ten problem mamy juz chyba za sobą (w PSG)

27

Odejscie Messiego odblokowalo wiecej niz nam sie moglo przyśnić

1

MB10!!!!!! GOAT

4

@noface otarłby łzy petrodolarami :)

1

Nie dziwcie sie braku zmian. dobrze wiadomo jaki Barca ma mental. Jak nas sie przycisnie to 3-4 moze byc w 10 min.
Ja tez na miesjcu Koemana bym nie ufał tej druzynie do konca xD

0

Depay nie lubie prd..lenia , ma cisnienie do przodu i to mi sie podoba

1

To juz konkurs na koszulke z nr 10 rozstrzygnięty

0

Nie wierze ze to mówie ale mogliby sie troche przy pilce poutrzymywać xD

0

Panowie czas na gola z gry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?