catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz kazdy przy Pique wypadnie blado. 25% szału nie robi przy tym co elCapitan pokazał. Ale milo z jego strony, chyba ze jest zdanie zle złożone i chodzi o to ze te 25% on i tak dostanie tylko pozniej.
0
to panie Morbia.. get the f..ck out..
1
De Jong wyglada jak Cruyff, poprostu za dobry jest na ten klub
2
jedna wygrana - jedziemy po mistrza
drugi mecz porazka - po seoznie, nic nie wygramy
omg co za kibice
3
@PuszkinFan dosc powiedziec za Pepa zaczelismy od 2 porazek z Wisła i Numancią xD
0
a jakbysmy nie bronili w 11 tylko w 10ke.. co by to bylo..
1
@nationalpen pomysl ze cisneli by nas z 1 niebiegajacym i niebroniacym zawodnikiem. juz by z 2-0 bylo
5
ani słowa o panującym optymiźmie lub dobrych odczuciach
0
a jakieś pozytywne odczucia?
13
Za Moribe mozemy sie wymienic.
0
Gosć mając wkoło siebie sredniakow sam nie wiele mogl pokazac a mając tutaj o wiele lepszych kolegów zaczyna sam sie rozwijąć i przełamywać. Na pewno gra w BArcelonie pozwolila mu wejsc lekko na wyzszy poziom. Zobaczymy czy to nie byla tylko jaskółka...
5
MB10 jedyny kandydat do tego numeru.
#MarcinBraveHeart10
1
Illax wyglada jak te potwory z filmu Mario Brosa
31
Za rok pojdzie do jakiegos Evertonu albo Stuttgartu lub innego Lille i tak sie skonczy jego przygoda z wielkim futbolem.
0
@Sz4lony a czyli ogolnie jest czym postraszyć bo taki leniwy Umtiti jak uslyszy ze z 2 lata bedzie sie gibał w sadzie o swoja kase moze ogarnie tyłek.. gracias amigo
3
@varosso Zadnego z nich nie ma ani zadne z wymienionych przez kolege nie gra poza Braithwitem wiec chyba ma ktos grac.
0
Rozumiem ze nikt z adminow nie ma pojecia jak działają te odszkodowania czy to jest cała suma kontraktu czy cześć. Usilnie ignorowane sa wszelkie zapytania w komentarzach o wyjasnienie. CZy ktos moze z audiencji orientuje sie jak to działa?
0
@masik86 tu nie ma slowa o koordynacji, kontrola piłki nie ma z tym nic wspólnego.
0
Jak wzrost ma wpływ na "dobrą kontrolę nad piłką, wizję gry i inteligencję boiskową"?
chyba jajk wyzszy to wiecej widzi ma lepsza wizej XD, ogólnie zdanie bez sensu. sorry
29
Laporta zmniejszył ostatnie długi bodajze po Gasparcie a teraz znowu bedzie spłacał po Bartomeu. Nie ma lekkiego zycia a jeszcze wyjdzie ze jego beda winic za to.
10
No ale jak to... według LaRAmbli juz w polowie serpnia klub powinien miec wszystko spłacone i połatane dziury robione przez kilka lat i startowac po Halaanda.. a my nadal w d...e? oj panie Laporciak...
6
My cos o tym wiemy.. gdy nie wszyscy zawodnicy presują :)
Ale ten problem mamy juz chyba za sobą (w PSG)
27
Odejscie Messiego odblokowalo wiecej niz nam sie moglo przyśnić
1
MB10!!!!!! GOAT
4
@noface otarłby łzy petrodolarami :)
1
Nie dziwcie sie braku zmian. dobrze wiadomo jaki Barca ma mental. Jak nas sie przycisnie to 3-4 moze byc w 10 min.
Ja tez na miesjcu Koemana bym nie ufał tej druzynie do konca xD
0
Depay nie lubie prd..lenia , ma cisnienie do przodu i to mi sie podoba
1
To juz konkurs na koszulke z nr 10 rozstrzygnięty
0
Nie wierze ze to mówie ale mogliby sie troche przy pilce poutrzymywać xD
0
Panowie czas na gola z gry...