0

To co zawodnicy robia do 18ki na treningach? tylko podaja? zabrania im sie strzelac?
Pedri nigdy nie strzelal? czego on ma sie nauczyc w przyszlosci? Celowac w prostokąt? Moze w realu gnojno ale w BArcelonie to ja bym oczekiwał ze juz to umie

0

Przydałoby sie w regulaminie określić od ktorego wieku można oceniać negatywnie "młodych"
Mnie sie wydaje ze skoro ktos trafia do BArcy i do pierwszego składu to mam prawo go oceniać jak innych, rozliczać z tego co wymnagane jest na jego pozycji.
A nie bo ma 18 lat to oczekujemy podawania do najblizszego, zero kreacji, kluczowych podań, ofensywnych wejsc. Na bezpiecznego.

0

W 433 jak sie Leo nie chce to jest chociaz 2jka ataku a w 352 jak sie mu nie chce to zostaje albo sam Grizz albo sam Demebele a w przyszlosci inna 9ka. Jesli nasi wahadlowi to sa chlopcy od podawania do tylu to tym ustawieniem nie zwojujemy nic.
Zawsze zawsze zawsze bedziemy uzaleznieni od tego czy Leo sie chce

0

Araujo do zmylki stanal przy pilce do wolnego xD Oblak nie wiedzial co sie stanie

0

@seeba teraz gol ciebie pozniej xD

0

No tego potrzeba bylo, nie pierd...lenia sie

2

wchodzi SRoberto i pokazuje FDJ gdzie ma podawac, qwa ty sie powinienes uczyc od niego

0

co miala dac Moribie ta glowka w strone Oblaka?

1

@theszymox ja nie wiem czy na naszych skautach robi wrazenie jak zawodnik robi kółeczka i podaje do tylu?
Przeciez takich mamy na peczki. Nam potrzebni sa gracze ktorzy sa w stanie isc do przodu, kiwnac, strzelic a nie tylko klepac

0

@JaCules1211 ale nie ma juz Minguezy wiec i zadnego PO. Zejsc musialby Lenglet

0

w tym ustawieniu nie ma jak presowac, Dest i Alba za nisko są i Grizz biega sam jak debil za 4 obroncami i pomocnikiem.

3

@JaCules1211 bo srednio jest czym zareagowac :/

1

Messi jak zobaczył nową umowe o polowe nizsza to stwierdzil
"to ja tu zap...lam 90 min co tydzien a oni mi polowe?"
To teraz bedzie jeszcze strzelal o polowe mniej

1

Carrasco nas robi jak amatorów. Takiego skrzydłowego potrzeba, nie kopie sie po czole, pewny siebie, wiec co chce zrobic a i strzelić potrafi.

1

Szkoda ze my kupujemy graczy do pomocy wogole nie ofensywnych. KAzdy pomocnik poza FDJ obsrany za 20 metrem. Nikt z nich nie umie strzelać z dystansu.

Samych podawaczy mamy w skladzie.
Nic dziwnego ze u nas wystarczy presowac Grizza i LEo. I tak poza nimi nikt ni jest grozny.

0

To jest ten mecz w ktorym tylko Messio moze to zrobic.
Nikt absolutnie ma umiejetnosci zeby tu strzelic.
Ale Messiemu mu sie zachciec

0

Ale juz tez zalosne symulki Suareza sie spoko oglada po drugiej stronie :)

7

Gramy na 2 napastnikow a Messi stoi, w 85tej nagle bedziemy gonic wynik jak nam sie przypomni po co jestesmy na boisku

2

@Kamilb1988 Poki co nikt sie nie spina zeby wygrac

3

@drifboy25 Jemu pewnie jest jeszcze dziwniej :(

1

Kurde dziwne jakby chcieli sprowadzic kogos slabego technicznie i fizycznie. Jeden Andre Gomes juz nie wypalil.

11

puigów jak mrówków. coraz bardziej mam wrazenie ze Riqui jest tu za nazwisko a nie talent xD

1

Napewno nie Chelsea, oni zbudowali mloda druzyne, nie beda dziadków teraz sprowadzac. Inter jak najbardziej ale oni wogole nie placa za transfery, Realowi za Archafa jeszcze wisza. Pewnie wypozyczenie albo niech im na raty rozloża. Cokolwiek byle pojechal. W sumie to my na nim zarobilismy wiec moglby isc za paczke fajek.

1

Ja mysle ze skoro Ney tak szybko chcial stamtad uciekac to juz Leo doradzil zeby tam nie przechodzil. Zlota klatka zamknieta na 3 spusty

0

@masik86 a kim my jestesmy w tym momencie? XD Daleko w tyle za taka CHelsea, klepie nas Granada i Cadiz wiec co taki Real ? XD

0

Ale co przyjechal pod stadion i krzyczał.. ee Hołan Laporte czy jak ci tam. JEszcze raz cie zobacze koło Nejmana to mosz wpr.l, mój stary był w woju.. prezesem

1

Tylko kto tego Roberto wezmie, on nie pojdzie grac do Betisu czy Granady. Cale zycie w Hiszpanii to i pewnie za granice by nie chcial. Do Atleti go nie wezma bo za malo waleczny.
Nie widze potencjalnego kupca na przesiąknietego BArcelonismo zawonika ktory nic poza Barca nie widzial.
Nawet w reprezenatcji on nie pogral zbytnio.

1

@KierownikLucas Razem chyba nie wygraja XD

1

@zenoowity no dokładnie xD przeciez on by im biurofaks wyslal xD

5

@Jacu327 pewnie radzili sie PIS w sprawie obostrzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?