catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dzisiaj GRizz nie gra nic, jak zawsze go bronie tak denerwuja mnie te wyjscia na ściane i odegranie do podajacego. Nic ani kreatywnosci ani ofensywy
1
Cale szczescie ze Koeman trenuje BArce a nie LaRambla.
5
Jesli De Jong mialby zagrac na obronie to jest to bez sensu bo w obronie moglby go zastapic Araujo i tylko bysmy lepiej na tym wyszli defensywnie. Grajac do obronie FDJ i tak goli nie strzela a te jego wyjscia z obrony z piłką nam meczy nie wygrywają. Szkoda ryzyka.
0
Ale sam Erling wtedy nie dostaje prowizji? Bo za co dostaje ojciec skoro Mino jest agentem
0
Sie qwa projektantów narobiło xD
1
@michail99 a mnie sie wydawalo ze informacja nie wystarcza ze klub musi wyrazic zgode na negocjacje i kontakty. Chociaz w innym wypadku jak mialby pracowac agent skoro by sie musial wszystkich pytac o pozwolenie.
1
@LaSagradaFamilia Takie sytuacje mialy miesjce wiele razy i ja tez nie rozumiem tych zasad, niby raz sie pozywają ze za wczesnie a innym razem dyskutują na lewo i prawo i nikomu to nie przeszkadza.
0
Pewnie przesiadka do Madrytu
1
No to Leło 5 mln za sezon bez premii za podpis i mozemy budować projekt sportowy xD
11
Piqaczu sie tak nie spiesz, my sobie dobrze radzimy a ty taki nie ograny w 3 obrońców.
Ogariniemy los blancAs a ty sie lecz.
5
Za chwile Moribe powolaja do repry a Puig dalej bedzie z boku obserwował wszystko ze swoimi "fanami" perełki z la masii.
Dosłownie nikt na niego nie stawia, to że raz wejdzie i zrobi pozytywny wiatr to robi nawet Braveheart, czasem nawet Trincao...
0
On sie wypowiedzial na temat poprzedniej kontuzji glownie xD
2
@wojopancer to samo chcialem napisac xD moze robi cwiczenia do polowy
6
Moglby na 9tce zostać
0
@ferdas_rawa Puyol ? :):)
1
A jego nie powinnismy rozliczac z kluczowych podań jako pomocnika ofensywnego? Tak jak GRizza z goli a nie z odbiorów i gry defensywnej.
0
@Yoshi94 z tego sie smiejmy :D:D
3
Właśnie nie pompujmy balonika bo strzelił gola Kazachstanowi, jego strzał każdy lepszy bramkarz mógłby wyciągnąć. Zaraz bedą głosy że w końcu odpalił.
Chwalmy go za to że sie wziął za siebie i zauważają to inni. Lepiej późno niż wcale. Trzymam kciuki że rozwój nabierze teraz rozpędu.
8
Ronald Koeman: Witam , chciałbym obejrzeć kilka pucharów które dla was wygrałem
Kasjer: Dycha!
33
Noi wszystko jasne. Lengleta rozprasza gadanie Araujo.
6
A moze by tak poczekac na koniec sezonu, zobaczyc czy mecz z RSSS to nie byl wyskok jednorazowy. Czy choć raz mozna by nie pompowac balonika tylko poczekac i zrobic to jak nalezy.
0
@KrystianR towarzysz Luis, czy towarzysz ogląda...
24
Biedny Luis, bedzie na łożu śmierci i przyjda z elMundo i zapytajo:
Luis a pamintosz w Barcy jak byles to ześ lubił tego Lełosia...
2
@Janek_7 Bardziej chodzi mi o stan tego co zastal nie o konkretnych zawodnikow bo ma tych samych. Ale rozpad mentalny tej druzyny byl ogromny
26
Panie Koeman nie czytasz pan LaRambli, pan żes powinien już w drugim meczu rozjeżdżać wszystkich 5-0 grając samym zawodnikami z Barcy B z Puigiem na czele. 95% posiadania piłki, 60 strzałów na mecz z czego 70 w światło bramki xD.
I zmiany w 15 min meczu bo potem to już za późno.
Na poważnie, wielki szacun bo to z czego żeś pan kleił to nie glina tylko gówno już było. Brawo.
0
6-1 do widzenia
3
Jest i on Riqui "Wiater" Puig
0
Ogolnie bramkarz RSSS dostal 2 bramki od Dembele z duzej odleglosci i calkiem ostrego konta. Slabiutko
0
matko jeszcze 20 min XD
4
DEMEBELEEEEEEE 5-0