catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najbardziej w tej akcji Trincao na gola zasluzyla sama akcja
2
Mingueza to Roberto 2.0 wszystkie podania do tylu
1
@Korek365 Ta ktora ledwo ogarnia w 3 lidze :)
0
Zeby chronic DeJonga dzis wyjdzie pewnie Busi i Pjanic przed nimi Pedri.
W Napadzie Trincao Leo i Grizz
Obrona Dest Pique Mingueza Alba
5
Zapomnieli dodać że w soboty. Jesli liczyć mecze w niedziele to na 4 miejscu.
A noi Messi by mial 100 goli prawą nogą gdy ma buta zasznurowanego tak że uszka są dłuższe niz koncowki sznurówek.
0
BTW Busi przypomina mi mema z Internet explorerem.
http://techstuffed.com/wp-content/uploads/2016/04/995707_659653617383013_1200757877_n-1.jpg.cf_-1.jpg
28
pewnie beke z niego se robili i sie obrazil.
FDJ: ej, ej znacie to, co robi Clement w 90min meczu?
Pedri: no co no co?
FDJ: marnuje 89min wysiłku całej druzyny w tym mój, pała jedna.
Pedri: no beka
Busquets: no co no co, bo dopiero do was dobiegłem?
3
Nie zdziwie sie jak pod koniec sezonu dwoch Ronaldow bedzie na srodku obrony xD Koeman sie wkrwi i sam wyjdzie
48
Ja my sle ze Koeman powinien odejsc, przyjdzie Xavi ktory powie LEngletowi zeby nie robil siary na boisku a ten przestanie. Bedzie stawial na mlodych z BArcy B co nie potrafia awansowac z 3 ligi i wkoncu zodbedziemy uprganiony puchar Gampera
1
Generalnie brakuje naszym zawodnikom tego co ma Braithwite.
Bezczelnej wiary w siebie i swoje umiejetnosci. Przekonania ze ja tez moge, moge strzelic, moge kiwnąc nawet jak mi sie nie uda 5 razy pod rzad
0
@Litman wlasnie w tym rzecz ze nie mamy.
1
Komentator z LaLigaTV - Busquets has been excellent today.. xD
1
Panie Dembele ale taki wjazd i zaicetosc by trza pare razy na mecz i co mecz za te 100 pona mln. Takie cos to urwie i J.Morales z Eibar co jakis czas
1
Grajmy na 1-0, Lenglet juz tylko na to czeka.
12
Mnie brakuje tu tego co kiedys mial Eto'o. Wchodzi ktos do srodka z dryblingiem i wszyscy na stojaco czekaja na pilke. Samule potrafil urwac nawet jak stal na 5 metrze pola karnego przeiwnika. ZA plecy wybiegal. Tutaj wszyscy na stojąco.
5
To była najwazniejsza osoba w jego życiu, napewno mu teraz ciężko jak nigdy. Trzym sie Ronni.
0
@etobzyk i Aguero na ławeczce xD
2
a ja chce zmiany zawodnikow a nie trenera
0
@Messibestplayerintheworld Mogl od 5 lat sie potoczyc dla nas dwumecz. To ze poda 3-5 pilek dobry nie zawsze rowna sie z tym ze druzyna biega w 9 na 10 bo Messi nie "napiera".
0
@Messibestplayerintheworld Ale sportowo nie daje juz tyle a i sponsorzy tez maja nowe gwiazdy niz te dostajace wprdl w LM. Ostatnio Leo jest wielki tylko z Alaves czy Granada, jego medialny czas sie konczy.
I zawsze pozostaje pytanie, jak zarabiaja inne kluby nie majac Messiego :o
0
@ViscaBarca123 Moze i tak, to jest dobra opcja gdyby nasza kadra była kompletna, ale my teraz mamy ją upchną takimi półproduktami.
0
Jorge Cuenca gra w drugiej lidze dobrze, jak Pedri, niech wraca do nas napewno nam pomoze wygrac z PSG. Suarez sie sprawdza w Atleti, to moglby byc transfer gdyby nie to ze go wywalono. Ale nie gosc z drugiej ligi.
0
Ja jestem ciekaw jak takie szybkie PSG czy City gdzie sie zap...ala na boisku dostosuje sie do Messiego ktory chodzi po boisku i trzeba na niego czekac z kazda akcja. Bo ze Messi zacznie grac intensywnie to wątpie. Noi jak beda łatac dziury po nim jak on nie broni.
0
jak to mawiają, dzięki za info :)
0
No wlasnie bronienie prawej strony, srodka czy lewej, to nie jest zadanie 1 zawodnika. Broni sie z asekuracją, ze wsparcie srodkowego lewego pomocnika. Przy takim dnie taktycznym DAni Alves by sobie nie poradzil
0
@Bagsik88 To oznacza co ludzie mysla i czego sie oczekuje a nie co robi Koeman
0
@Bagsik88 ja mowie ze nie mozna od tak stawiac na mlodych a ty ze on nie stawia na mlodych. czego nie rozumiesz tutaj?
0
@Bagsik88 no dlatego jak nic nie zrozumiales to nie powinienes sie wypowiadac
2
Zycie to nie FIFA
Staram się zrozumieć ludzi którzy notorycznie krytykują Koemana za brak wyników. Naprawdę nie rozumiem jakie trzeba mieć pojęcie o piłce albo klapki na oczach żeby nie widzieć z czego lepi trener. Jak mentalnie rozbici są ci zawodnicy.
Oczekuje się od niego wyników przy stawianiu na samych młodych graczy.
Ludzie myślą ze jak wystawimy Moribe czy Konrada którzy ledwo sobie radzą na poziomie 3 ligi, to nagle będziemy wygrywać. Z nimi, z Fatim i Pedrim możemy co najwyżej pocisnąć Villarreal i to jeszcze z trudem. To nie są gracze o potencjale Messiego czy umiejętnościach Mbappe żeby w tym wieku jak im damy szanse w 4 meczach pod rząd zaczną nam wygrywać mecze.
Grali młodzi to musiał wchodzi Busquets, Messi, Alba bo poprostu nie ogarniali. Nawet reszta starszych graczy jak Dembele czy Grizz widzą gdzie są, jaka jest sytuacja mentalna.
To nie FIFA ze zawodnik gra tyle ile w statach.
Zastanówcie sie czego oczekujecie po Koemanie, że bedzie ślepo stawial na nic nie dajacych mlodych i w kwietniu martwił sie czy utrzyma sie w lidze?
Trzeba znaleźć BALANS miedzy rewolucją a stabilnością jakakolwiek ona by nie była.
Powtórze też to co inni mówili. Tu żaden trener by nie poradził. Nie zmieni sie nawyków zawodników ktorzy tyle lat robili co chcieli. To nie Adurizy czy Tottie że sie dostosowywać dla dobra zespołu, "święte krowy" mają swój mental.
A z młodzika nie zrobisz gwiazdy w miesiąc tylko dlatego że nazywasz sie Guardiola czy Klopp. Oni potrzebują czasu i doświadczenia ktorego nie da mu trener. Tylko boisko.
Nie wychwalam Koemana, ale szanuje za to czego się podjął. On też kocha ten klub i mógłby stawiać na młodych jak wszyscy chcą ale on nie chce widzieć tego klubu na 10-15 miejscu w lidze. Nikt nie mówił że jest geniuszem piłki, on się tego podjął bo nikt inny by nie chciał.
Jak cwaniak Xavi ktory czego az bedzie kasa i posprzątane. Sory jestli urazilem jakiegos wielbiciela Xavie. Uwielbiam go ale moim zdaniem tutaj cwaniakuje.
2
Wy myslicie ze to tak czarno biało wyglada. Ze ma stawiac na mlodych wszystkich albo ma rewolucje robic albo ma ustawienia ciagle zmieniac jak nie pasuje.
Barcelona musi tez zdobywac punkty, co spowalania nieco wprowadzania Konradów, Moribów i innych ktorzy nie daja jakosci takiej jak wymagana. Ogrywaja sie wtedy kiedy mozna a kiedy jest ryzyko utraty pkt to nie. Nie wszystkie decyzje Koeamana sa dobre ale on nie moze stawaic na 11 gówniarzy i byc 18ty w lidze