0

@SzahMatt Ale to on mial odbudowac Barce w 2 mies zebys ty sie cieszyl znowu z lania kazdego po 5-0? Niby jak? Jak mial to zrobic ktokolwiek w obecnej sytuacji?

30

Taka jest prawda, my nie jestesmy teraz druzyna do tytułów, my sie moze sprawdzic z takim PSG gdzie jestesmy.
Nasi mlodzi zawodnicy musza sie zgrac, nie wprowadzalismy ich stopniowo wczesniej tylko przyszli wszyscy naraz.
To nie jest kwestia 2-3 lat. Musimy odbudować trzon druzyny w postaci wychowankow bo z samych kupionych najemników druzyny nie zbudujemy.
Nikogo nie powinno sie teraz rozliczac a napewno nie trenera bo przegral wazne mecze albo nie wygrał tytułów, nie taki jest cel na najblizsze lata. Tytuły beda miłym dodatkiem.

5

Ogolnie w nastepnych 3---4 kolejkach jesli bysmy nie przegrali z Sevilla a Atleti zgubi punkty na wyjezdzie z Villarrealem i u siebie jak zwykle z Realem to jestesmy znowu w grze. Majac mecz u siebie z nimi dodatkowo.

0

I taki Haaland i Mbappe maja isc do Realu potencjonalnie. xD

6

Jakie tu wszystko mądre. Niech przyjdzie Xavi jak bedzie kasa i lepsza sytuacja.
Jak bedzie kasa i lepsza sytuacja to i Koeman sobie poradzi xD

1

cffaniak taki xD

1

@equwesta To dobra rzecz. Transfery sa potrzebne ale trzon druzyny musi miec serce dla klubu, to musza byc wychowankowie. Ktos kto sie utozsamia z klubem i szanuje go. Jak Pique, Messi, Busi, ludzie stąd. Reszte mozna dokupic

0

@grabor8 Alba bez MEssiego jest przecietniakiem niestety

1

@zombie no niby sporo ale on tam byl jednym z tych mega przeplaconych. ok nietrafiony przyklad. To moze Andre Gomes? :D

1

Ta cala nasza rewolucja nie moze trwac za dlugo bo skonczymy jak Milan. Jesli po takich porazkach legenda BArcy updanie zbyt nisko to zaden dobry zawodnik nie bedzie chcial przyjsc, znowu bedziemy kupowac Saviolów, Chygrynskich itp. Poki co przyciaga ich Messi ale po Messim musimy cos soba prezentowac zeby ktokolwiek chcial tu przyjsc

1

Klub nie jest w trakcie budowy poki opiera sie na Pique Albie Messim i Busquetsie.

0

@zibiku Wiekszosc przeciwnikow w LaLiga z LasPalmas albo Granady. Wczorja odbijałsie od obrony PSG tak samo jak inni

0

@zibiku tak bo wystarczy 5 mies na silce i 40kg Pedri nie odbije sie od 90kg van Dijka. na fizyke sie nie chodzilo

4

@HarveySpecter top bylo kiedys czlowieku. Pilka byla inna.

1

My powinnismy rewolucje robic od nie grania wogole Lengletem ani Busquetsem, Alba ani nawet Messim. Inaczej utrzymujemy ten stan bo ci zawodnicy nic innego nie potrafia grac. Trudno trzeba pooprzegrywac ale grac juz przyszloscia nie trzymac sie dawnych gwiazd. deJong powinien grac pierwsze skrzypce w srodku z Puigiem i Pedrim. Araujo Dest nawet Mingueza, niech sie ucza grac ze soba. Niech wypracowują zgranie i automatyzmy.

10

My se mozemy kupowac chuchra pokroju Pedriego, Alby, Dembele, miec Fatiego i Puiga, kazdy nasz zawodnik to 20-30 kg mniej niz przeciwnik. Przegrywamy mecze fizycznie. Mozemy sobie tańcować z piłką robic kółeczka a jak dobiegamy do pola karnego to nas taranują. Kazdy pojedynek fizyczny przegrywalismy. Tylko Geri i De Jong nie odstawali az tak.
Pedri to jest dobry na Alaves a nie na LM. Duzo wagonów kaszy musza zjesc nasze dzieciaki zeby sie liczyć w aktualnym futbolu.

1

co wogole ter stegen gra. On umie wyjsc z tej bramki?

1

ktos ma wrazenie ze PSG sie nie spina bo wiedza ze tak czy tak wygraja, grajac na pol gwizdka?

0

qwa De jong ma pilke i wszyscy stoja

7

Jakby byl Ney i di Maria to bysmy tu tylko pilki nosili na srodek

0

Pique dzieki CI za to ze sie wykurowałes na ten mecz. Co by to bylo

0

Cieszcie sie ze nie ma Minguezy jeszcze

5

On sie o walsne nogi potknal?

0

@mildan1704 no nie moga bo wystareczy sie pomylic i 2 podania i sa z kontra w przewadze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

de szempions i jazda

0

Pikacz moglby po rogu strzelic. Z nim i Araujo moze byc dobrze w stalych fragmentach

0

@dunkelritter69 Pol roku temu byl sierpień xD

6

@debu1989 Pique doswiadczeniem zjada pracowitosc Minguezy i parodie Umtitiego na sniadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?