0

No ale co to za roznica czy na lawie bedzie siedzial ktos za 20-30mln czy mlody ze szkolki ktory czasem moze wejdzie. Taka ze 20-30mln w kasie zostanie.

4

Najgorszy to był sędzia, to na co pozwalał to jakiś żart, od samego początku meczu. AB wiedziało że mogą robić co chcą w dogrywce bo nawet żółtych nie dostawali. Te łapanie za koszulki, dobrze powiedział komentator że mają szczęscie bo kazdy normalny piłkarz na miejscu FdJ by sie wkońcu odmachnął łokciem.
Nie wiem jak to nazwać dla mnie to nie jest fizyczna gra dla mnie to są czerwone kartki bo to nic z piłka wspolnego nie ma. Predzej z rugby

0

@FutbolToMagia za Messiego chyba

0

Nie ma tego czego wszyscy chcieli... walki

2

Bo Leo koniecznie musial zagrac mimo ze go cos boli i bedzie sie oszczedzał i sobie chodził bo nie chce miec kontuzji i bedziemy grac 85min w 10ke

0

Ah stary Alba podał do d..y ale macha łapami na Grizza ze nie przyjął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pep to wez porozmawiaj ze swoim zawodnikiem.

18

Ale ten faul na de Jongu czy rzucenie Braithwitem o glebe w srodku boiska to juz byly ewidentne faule. Zenujacy poziom sedziowania

3

Dobra decyzja ostatecznie, mecz wygrany, Mingueza se pograł, Dest odpoczął. win win win

1

@dariooo no co ty on nam wszystkie mecze by powygrywal. Messi niepotrzebny

2

@ViScAAA zmeczony moze

5

Matko ja sie ciesze jak Trincao po przyjeciu utrzyma pilke w boisku. Takie oczekiwania mam co do niego xD

1

@Rivaldinho11 Tez na to czekam,czy poza slynnym wiatrem w polu cos bedzie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MESSI800 tak bo 1 mecz na 50 bez Messiego to za malo zeby sie oduczyc nawykow podawania do niego w kazdej akcji

0

@swer2251 i Bale

0

Dembele juz wie ze ma dluzsze buty niz lew obronca Realu, wyczuł go i jezdzi go za kazdym razem xD

1

Jak to rzucenie Martinem o glebe nie jest faulem?

3

Alba bez Messiego jest cienki jak Miranda

2

@MensculinVeB wlasnie na 100% nie wiem, czy kontuzja czy zmeczenie

0

Szkoda Desta bo przy braku Messiego kazdy zawodnik co potrafi cos skreować jest potrzebny

5

Ansu w 1/10 nie robi takich rzeczy jak Messi. Nie pompujta balonika, niech gra swoje.

0

Nie spinajcie sie o pseudo ekspertów tutaj, ceńcie druzyne za to jak wy ją widzicie, nikomu to zycia nie zmieni ze sie wykłucicie ze znafcami z tej strony co pozjadali wszystkie rozumy o 0,5 wiecej dla Desta.

Osobiscie uwazam ze przy 0-4 to pozniej wyjsciowej nie powinien byc nikt.

1

@lukasz159 z 19 grał Messi to min 29 dla niego xD

1

Jak oni tak zazębiąi Umtiti wroci do formy to to PSG moze juz szykowac papier toaletowy

0

@Yoshi94 Moze Riqui liczy ze zwolnia Koemana po wyborach i wtedy zacznie grac. Moze jemu sodówa uderzyła za wczesnie, uwierzył ze jest złotym dzieckiem La Masii

0

@Joopiter racja powaliło mi sie

0

To Emersona wygryzl ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?