catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartunek @Azi @cubesnoop @Barcza223 Ok pierwsze 2 komentrze myslalem ze na powaznie ale pozniej ogarnalem beke. Dzieki :P
0
Podobno jeśli Coutinho rozegra w Barcelonie jeszcze 12 spotkań trzeba będzie Liverpoolowi zapłacić 20mln euro. Ktoś może to potwierdzić?
0
I tak niedlugo bedziemy grac w USA wszystko to po co nam stadion
12
Tracimy 2 bramki, Alba w opisie ma same nieudane podania a dostaje to samo co De Jong ktory ma same pozytywy wypisane. Albie wychodzi 1 na 5 pilka w pole karne, reszte wali po nogach obroncow bo nie moze ucelowac do Messiego
1
Matko na ten moment panowie i panie to nie jest juz tylko kwestia czy Messi chce zostac. Klubu na niego nie stać więc on to może sobie chcieć. Tu trzeba rozwiazac inne problemy najpierw.
2
Wychwalany nastepca Pique Arauji tylko 5. Tyle bylo zachwytów zreszta uzasadnionych ale tutaj sa znawcy lepsi.
2
Narzekacie na zmiany a wy kogo byscie wpuscili? Puiga odpowie 90 % a potem?
Pjanic dno, Alena dno, Lenglet nie wniosł nic? No slucham kto z ławki miał wejsc na agresywny pod koniec Real? Nie broniący Coutinho?
0
Ojebarzabal ojebarzabalibyl tych mlodzikow
0
@gregorio_estornino tymbardziej ze mlodzi napewno na siebie nie wezma bo strach przed Messim
1
@VamosRakieta Rakieta jako jedyny wiedział jak łatać dziury po Messim
0
@Greenalley Barca jest jedynym klubem ktory co roku w nich gra. Nie tylko od 20 lat.
13
Juz widze jak ten czołg Busi nadąża za dynamicznymi pomocnikami Sociedad. Gosc pewnie widzi mecz jak MaxPayne w bullet time.
0
Ramon Cugat to qwa legenda xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
dziwne przeczucie mam ze te artykuły sa złym fatum. Moze by napisac artykuł od jak dawna Barca nie wygrala LM. ZAdziała tak samo?
2
Co do ligi to raczej LM bedzie bez problemu, te cale Cadizy, Granady i Villarreale za 4-5 kolejek odpadną z wyscigu jak zawsze. Sociedad pewnie tez spuchnie niedlugo. JAk odzyskamy reszte druzyny to powinnismy na miękko powalczyć. Moze nie o mistrza ale 2-3 miejsce.
8
Przywitał Messiego w Barcelonie i bedzie tym ktory go pozegna. Oby
1
@Azi Ale w ustawieniu 4123 on zawsze sam pokrywał to strefę wiec o co kaman? Jest jeszcze 4 obronocow oni tez od czegoś są. Jak nie atakują do przodu marudzicie jak atakują też źle.
1
Celta pokazala jak sie powinno ogrywać Cadiz. XD
1
Jajca by byly jakby jakims cudem Messi w styczniu poszedl do PSG. xD
0
Real na farcie xD
0
To bedzie Liverpool
0
@cules100pro ma sens, wpadlem na to po minucie jak to napisalem xD
0
Dlaczego oni poprostu nie maja 8 kulek w jednej misce i 8 w drugiej?
0
No ale co w macie do Koemana o pressing. Pressing dziala jak presuje druzyna. Majac Messiego nie mozna zalozyc poprawnie pressingu bo zostawiasz zawsze jednego zawodnika nieobstawionego. I chocby sie skichał to z Messim w skladzie pressing nie zadziała.
0
A ta informacja tez z przecieku od Puiga? W sumie zastanawialismy sie skad te gazety maja takie informacje a tu juz wszystko wiadomo. XD
8
Grizzu smieszek jak z tym liściem co od Alby dostał po bramce. xD
0
@endriuuu2 No przecież szlachta nie bedzie biegać. Pilke trzeba doklepać do bramki przeciwnika. Co to za wyzwanie strzelic gola jak jest 3 obroncow. jak jest 10 za linia pilki to jo.
0
@Bobo25 ZAraz zupdatuja staty, rekord Messiego goli lewą nogą po 21.00 w niedziele gdy było 1025 hektopaskali.
2
Tak naprawde jakby za Messiego grał Puig to mielibysmy kolektyw. To czego brakuje do wygrywania takich spotkan to 100% zaangazowania w kazdej sytuacji bo jak widac szansa na gola moze byc 1 i trzeba na nia pracować a nie chodzić.
Na boisku powinni grac ci zaangazowani co walczą, Dest, Puig, Alena, de Jong, Braveheart, Araujo, Grizz, ci co nadrabiają walką i bieganiem.