catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Prawa obrona w Barcy to jego DESTination
1
Pedri
Prawie wszystkie zagrania do przodu a nie do tyłu. Niespotykane w Barcy. Przyznaje oceniłem go za nisko po tym meczu. Naprawde cichy bohater
2
Taka statystyka ze Coutinho brał udziala w akcji po ktorej byl rozny po ktyrm padł gol, to rowniedobrze mozna napisac grał w meczu po w ktorym padły gole i podciągnąć oceny.. xD
Braithwaite - Przy tak nedznie grajacej pomocy nie ma co sie dziwic ze nie robil nic wiecej poza dostawianiem nogi. Taka samą role mial Suarez, gral na sciane tylko z MEssim bo nikt inny nie ciagnie do przodu. Martin zrobil to co mial a co sie nie udaje wielu innym w naszym zespole. Smiem twierdzic ze na jego miejscu Grizz mialby 0 na koncie.
Trincao to poki co pomyłka, gosc sie plącze o własne nogi. Skoro Desta, Pedriego mozna oceniac już, to czemu mamy znowu czekac 2 lata na pokazanie potencjału przez niego bo jeszcze mu nie idzie. Prawda jest taka ze gość z nędznej Bragi przyszedł gdzie kręcił jakichs przypadkowych obronców. Tak samo przychodza na hypie brazylijczycy z dramatycznej defensywnie Brazyliii a potem zderzają sie z prawdziwą obroną. Chciałbym zeby mu sie udało ale szczerze w to wątpie.
3
@adukla biurofaksem wysle
0
Lucescu: Ja bym to wygrał
1
A moze by tak Messi nie zagral znowu w niedziele? Moze kilku zawodnikow spoza pierwszej 11ki by nabralo wiecej pewnosci, jak taki Braitwhite ktory moim zdaniem moze byc lekiem na strzelanie goli poki co.
6
Co do Alenii to nie ma co sie dziwic jakosci podan jak wszystko praktycznie cofane do tylu i do najblizszego.
4
@yoli czyt. nie gra Messi
0
bedzie kolejny Pucz na ukrainie
1
@PuszkinFan Nie wiem dlaczego ale on mi tak przypomina z charakteru na boisku i z wygladu Andre Gomesa :D
5
Wolalem Malcoma niz tego Trincao calego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie moge sie przyzwyczaic ze cala 10ka biega.. jakos tak nieswojo
0
Puig zawsze robił duzo wiatru ale czy byl z tego pozytek? Asysty ? Bramki? Jakie suber odbiory? Robil cos nadzywaczajnego? Wiecej sie ruszał niz inni wiec sie wyroznial ale skutecznosć miał chyba na tym samym poziomie co Alena i inne pomocniki.
Chyba ze ktos moze to poprzec jakimi statmi to poproszę.
1
Puig mial powiedziane ze jest najnizej w hierarhii, Dynamo bedzie grało fizycznie twardo a Puig to chuchro wiec nie rozumiem waszego zdziwnia ze nie gra.
2
@ArturS No ale ma dostac note wyzej bo nie mial z kim grac? Przechodzil całe spotkanie, starcił mnostwo pilkek, nie moze dostac oceny wyzej bo mu wyszly 2 podania. Od zawodnika za 50mln rocznie oczekuje sie nieco wiecej.
2
Noi takich decyzji nam potrzeba, OBYSMY zagrali jak najlpeiej i uwolnili sie z kajdanów Messiego zeby trenerzy wiedzieli ze ta druzyna potrafi grac bez LEo i jego fochów.
1
@AxelF Tez tak naprawde Ter steigen 99/100 takich wyjsc by ta pilke zatrzymal, to jak go zrobil Carrasco to nawet w Fifie nie wychodzi. Naprawde mial pecha, nie zrobil nic nadzwyczaj nienormalnego, moim zdaniem zareagował bardzo dobrze jak na miejsce w ktorym stał, dobiegł na czas, ustawił sie swietnie , nie faulował. Poprostu Carrasco blysnął refleksem, nie przewidzisz takich rzeczy. Roberto by go za choo nie dogonił wiec i tak by byl z nim sam na sam xD
7
@KrystianR Pique poszedl odwaznie do piłki no i cho... nie wyszlo, jak grają zachowawczo to źle jak odważnie tez źle. Nie dogodzisz panie xD. Dobre zawody gral do kontuzji..
0
@KimBassinger1 No ja wiem ze łapał swoja szanse ale to słabo wygląda xD
1
No gosciu ale skoro marzyles a Barcelonie to po kija byles na testach w Realu?
0
No a jak mial odebrac, zawodnik obcego klubu chce z nim przedluzyc kontrakt xD
5
@JarekS Zgadzam sie. Puig wyrozniał sie na tle druzyny bo biegał i był ruchliwy, poza Vidalem reszta stała i tym sobie zaskarbił uznanie kibiców. Ale żeby on byl niewiadomo jak swietny to bez przesady. Jest łatwiejszydo przepchniecia niz Fati. Widocznie Koeman widzi ze chłopak robi dużo wiatru ale zero z niego pożytku.
0
Moglby jeszcze przyjsc do konca sezonu u nas dograc. Gorzej niz obecni by nie gral pewnie.
2
@Manypijany Ja mysle ze nie zagra :)
0
czyli 10mln w plecy w niecaly rok
0
Musi to im ktoś wytłumaczyć
0
W dziesięciu spotkaniach w Ligue 1 zanotował pięć bramek i trzy asysty. No ma to czego nam potrzeba, przy tylu sytuacjach co ma Barca napewno by miał lepsze wyniki
0
@ŚwiętyJudasz Znajac Zidana to jest jeszcze gotow sprzedac Odeegarda byle Isco mogl grac xD
0
@kaamil1910 Ani Militao, Vinisiusowi, Rodrygo, Asensio i Jovicowi nikt nie wrocy kariery na stronie blancos. Tam sie chca ich pozbyc a i po meczu z Valencia widac ze nic nie graja.