catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo chyba nominowali go jako pomocnika
0
Jakbym grał tak jak oni to sam bym wyszedł z propozycja obniżenia mi zarobków
0
Barca: Potrzymaj mi piwo
0
I zaraz cala presja spadnie na Fatiego ktory psychicznie nie podola i tez go odtsawia i kariere zakonczą.
Ten Trincao tez nic nie pokazuje, sam sie okiwać potrafi. Grizza dlugo bronilem ale po jego wypowiedziach ostatnich mam juz dystans.
Messi to na ten moment tez takie ciało obce. Ani na pomocy ani na skrzydle ani w ataku, łazi gdzie chce a oni o Dembele mowia ze nie trzyma taktyki. Jak strzelał 50goli w sezonie i wygrywał nam mecze to mogl robic co chciał. Teraz nie daje polowy tego i nadal by chciał mieć wolną rekę.
Nadzieja w Coutinho tylko ze jak nie ma przed nim napastnika to tez nie wiele z tego bedzie.
...i kwientesencja meczu z Fe.. Busi wyprowadzający kontre na "pełnym" gazie..
0
Jak oni tyle lat grali na messiego to co od nich mozna oczekiwac? Pomyslu na gre?
0
@YoNoEntiendoNada Pytanie czy w Ameryce Poludniowej maja problem z przekladem takich zwrotow :)
3
Media w Ameryce Południowej żyją tym, co wydarzyło się po wtorkowym meczu z Boliwią, wygranym przez Albicelstes 2:1. Lionelowi Messiemu puściły nerwy i starł się po ostatnim gwizdku z Moreno Martinsem i fizjoterapeutą rywali.
Messi był na tyle zdenerwowany, że musieli odciągać go koledzy. Dziennikarze wywnioskowali w każdym razie, jakie słowa padły z ust gwiazdora Barcelony. "J… twoją matkę. Co jest, łysy?" - miał mówić Messi. Następnie dodał w kierunku fizjoterapeuty: "O co ci tak w ogóle chodziło. Darłeś się na mnie przez cały mecz z ławki, po co to robiłeś?".
5
@MesQueUnClub_87 Taka falszywa 9ka lub 10ka, takie 9,5. Gral niby za plecami Mbappe i Martiala
2
Co ten gosc wogole jeszcze tu robi. Zero godnosci.
1
Co z tego jak na nastepny zaplanowany sie spozni
1
Jako fałszywy kapitan pasuje xD
0
Juz chyba 4 raz w tym okienku.
0
de Jong na swoja pozycje przeszedl hehe
3
Messiemu sie tylko 1 mecz chcialo pressowac i biegac
4
Szkoda mi Coutinho i jego biegania. Pierwsza zasada pressingu mowi ze albo presuja wszyscy albo kilku lata bez sensu
0
na reddicie sa linki bardzo dobre
https://redditts.soccerstreams.net/event/barcelona-sevilla-live-stream/519464
0
Zauwazyl ktos ze nie ma juz tego typowego spowalniania i czekania na klepke? Nawet Messi z pierwszej gra do przodu.
5
Coutinhoooooooo
8
A wedlug ASa De Jong bedzie i na razerwie i w polu xD
0
Ciekawe ile Dest dostanie brutto.
1
Widac jak na dloni teraz jak sie gra gdy biegają wszyscy. Nawet w 10ke idzie ogarnąć.
5
Zajeło mi chwile zeby ogarnąć CO "Nadal niszczy w Paryżu i przechodzi do trzeciej rundy".
Nadal nadal wygrywa.
0
"intensyfikuje kontakty" -> 5 biurofaksów na godzine
3
On teraz bedzie tak co tydzien żale wylewał? Niech bloga założy...
0
Dlaczego City mialoby chciec Rafinhe o lol. Gdzie wy wyszukujecie te newsy
0
Mozna by za to Garcie i Depaya sciagnac.
0
Alvesa drugiego nie ma, Xaviego tez nie, ani Iniesty. Chociaz Busiego mamy zaklepanego.
0
Starsznie to przeciągane jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@damianex10 Zawsze uwazam ze Grizz robi swietna robote. Majac 40m za plecami obroncow tylko pily rzucac a nie klepac.