catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrzac na kadry Realu i Barcy to los blancos sa w o wiel gorszej sytuacji niz my. Mowie o momencie gdy odejsdzie wuja ZZ i skonczy sie głaskanie nietykalnych MArcelo, Ramosa, Varana, Benzemy, Asensio, Casemiro, Modrica... itd
Oni nie maja nikogo poza tym, drugi skład ich to jest padaka na poziomie Legii.
U nas jednak mamy kim to wypelnic, mamy Araujo, Desta, Alenie, Puiga, Pedriego, Trincao i od biedy Braithwaita. Cos sie z tego ulepi...
Cos czuje ze najgorsze to ich czeka dopiero.
1
O co chodzi z PUigiem? Przeciez Koeman mowil mu ze ma szukac klubu na wypozyczenie. A tu zdziwko ze nie gra
2
No ciekawe jak BArca bedzis bronic w 10 a nie 9 w polu. Szkoda ze Coutinho nie ma
4
"Jeśli mam mu coś poradzić, powiem prosto: niech podaje do Messiego." buahaha
0
@RobsonPL Noi te kilkatysiecy kibicow 2-3 razy w miesiacu pokrywa nam 50 albo wiece milionow wydawanych na Messiego?
3
@Lionello Serio twierdzisz ze tylko 20% kibiców to sa prawidzwi kibice BArcy? Messiego nie bylo kiedy ja zaczynalem im kibicowac i bede jej kibicował dlugo po tym jak go nie bedzie. Mysle ze jednak ze ta wielomilionowa grupa kibiców zebrała sie w BArcelonie z innych powodów niz Messi
0
@Avatarr Skoro tyle kasy generuje to dlaczego grozi nam bankructwo? Widzla ktos kiedys ta wielka kase? Wiekszosc wpada do niego nie do nas
4
@xparix Ok a kto ich nie marnuje ostatnio u nas? Wszyscy zawodowo pudłują, nie mozna robic ofiary z Grizza bo go nie lubią. Pracuje wiecej niz nie jeden zasluzony pilkarz w Barcelonie, ma pecha pod bramką, Suarez marnowal tygodniami setke za setką jako rasowa 9ka. Grizz ma 2 szanse na mecz czasem 1 albo wcale i jest problem bo nie ma 100% skutecvznosci
0
@FafitFCB Ricardo Zamora
2
Pedri dla ciebie to praca domowa ale dla starszych to powinna byc lekcja futbolu dana Dinamo.
13
Nie rozumiem zdziwienia grą Grizza. W aTletico on mial liczby bo przewaznie przez niego przechodziły kontry na ktore grali w Madrycie, dostawał piłke i miał ja dostarczyc pędzącym napastnikom i skrzydłowym. U nas wszyscy stoją wiec komu on ma podawać. Poza tym on nie jest typową 9ką do strzelania goli, kazdemu piłka czasem zejdzie ale to tak jak z De Jongiem na obronie. Niby kazdy wie co trzeba robic ale jak 10 lat grales jako 10ka albo podwieszony napastnik to nie masz tego czucia.
Gosc robi dobra robote bez piłki, wychodzi do zagrań ale ich nie dostaje za plecy obrońców bo u nas sie tak nie gra. Nie jego wina ze u nas tylko Messi, Lenglet i Mats rzucają prostopadłe podania. Pracuje w obronie, a to ze czasem zle przyjmie zle poda, serio juz zapomniano o Suarezie jak sie kopał po czole? Najlepszym piłka odskoczy, Messi nie trafił nic z gry od początku roku mimo ze oddał dziesiatki strzałow a czepiacie sie Grizza bo 2 razy nie trafił w łatwej sytuacji.
0
@NaFazieHitman wlasnie mialo byc do czwartku albo w styczniu bankrutujemy.
0
@scotti Powinnismy zaczynac uczyc sie grac bez niego, lepszego momentu nie bedzie.
1
Ja coraz czesciej mam wrazenie ze po takich interwencjach widze u niego na twarzy mine w stylu: co ja tu robie.
Oczywiscie to ze dobrze gra nie robi z niego kapitana jak tu niektorzy mówią. Messi gral swietnie ale to nie znaczy ze na kapitana sie nadawał. ZA cichy jest za malo mówi, on nawet nie pokrzykuje na obrone.
Nie ma na ten moment nikogo z jajami w zespole kto moglby byc kapitanem, moze Pique.
18
Szacun dla młodziaków, po 10 min żal mi ich bylo bo myslalem ze z 8-0 bedzie a potem zaskoczyli pozytywnie. Walka i wiara w siebie to czego nam brakuje.
3
To troche wyglada tak jakby piłkarze mysleli: placa nam 50% to gramy na 50%. A Messiemu to chyba 90% obcieli pensje.
0
@Greenalley Lenglet nie mogl grac 90 min, FDJ z koniecznosci gral
3
No jak Leo utrzyma forme to ja nie wiem czy ktokolwiek bedzie chcial wykladac mu na kontrakt, Leo moze nie miec wyboru poza zostaniem w BArcelonie ale za o wiele mniejsza kase. Moze ta pandemia to okazja zeby zejsc mu z tej chorej pensji wkoncu.
3
@MJW Łatwo zbudowac legende na takim podejsciu. Juz byla statystyka o golach Leo w czwartki hehehe, brakuje jeszcze rekordów jak pada śnieg lub deszcz i czy wieje przy tym czy nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ter Steigen
Dest Araujo Pique Firpo
Pjanic Alena
Trincao Puig Fati
Griezmann
5
"Dziennik wyraża też opinię, że nawet jeśli Katalończycy zapłacą za Pedriego ostatecznie 22 miliony, to kwota ta i tak nie będzie wygórowana w porównaniu z transferami Dembélé czy Coutinho."
No serio?? Az dziennik musial wyrazic opinie by porownac 22mln do 150mln i stwierdzic ze to duza roznica xD
0
FDJ drybling ma swietny, balans ciała i przyspieszenie i gubi 2 przeciwników na 3 m.
6
Az strach pomyslec ile Suarez by nastukal bramek przy tylu sytuacjach bramkowych. Co jak co ale on potrafil sie wlasnie w takich sytuacyjnych okazjach pokazac.
6
Po początkowych wygranych z Villarrealem i Celtą przyszedł bezbramkowy remis z Sevillą, w którym Barça miała aż 12 okazji bramkowych i pięciokrotnie celnie uderzała na bramkę. Bramkarza pokonał tylko Coutinho, który wyrównał po wcześniejszym golu Luuka de Jonga.
Bezbramkowy...
4
Buduje druzyne od co. Brakowalo takiej atmosfery i podejscia od dawna
0
@kozilll on mówi o pedrim
0
A jak dojdzie do porozumienia do piatku?
0
Pedro, Griezmann czy Ansu Fati: Jako "dziewiątka" najwięcej atutów ma Griezmann. Ansu Fati odkrywa sam siebie, a Pedro pokazuje swój talent.
PEDRO?
11
@messi564 Bartomeu wróć!!