0

@Vold94 ja wiem ale komenatorzy i wszyscy podziwiaja to zagranie jakaby Messi sobie to wymyslil. piła mu nie wyszła a zawdziecza to de Jongowi ze z tego gol wpadł. za pomysl jednak mu trzeba oddac :)

1

ale ta pila od Messiego to za mocna byla, on chcial pewnie mu na noge jak ostatnio, tylko de Jong poszedl do konca poporostu.

0

@kwm reddit soccer streams polecam

1

@arraco No ale co to Messiego obchodzi, on gra tam gdzie mu wygodnie

2

Leo sprzedaje karnety a Ozzy czysci sprzet

1

Valverde co potrafil to umiejetnie łatac dziury po ignorujacym taktyke Messim, wiedzial ze Roberto i Rakitic zrobia swoje jak Leo zostawi dziury i wogole ma w d... pressing. Skutkowalo to tym ze musialo grac pelno defensywnych pomocnikow naraz Busi, Rakitic, Paulinho, Vidal itd. Przez to gra wygladała jak wygladała ale przynajmniej nie przegrywali...w lidze. Na Live, Rome to juz nie stykło chociaz uważam ze Roma to troche pechowo tylko Liverpool nas skroił az miło. Nie zmienia to faktu ze wygralismy pierwsze mecze u siebie wiec to siedziało gdzies indziej moze łatanie dziur po Messim nie wystarczylo moze jak kolega wyzej mowi potrzeba bylo napastnika/skrzydlowego jak Grizz ktory broni i walczy. Valverde nie byl zły ale tez nie ewoluuował, grał z tego co miał i nie planował do przodu nie probowal nic zmieniac.
Koeman zmienil ustawiene bo jak inaczej wyrwac zawdonikow z nawykow starych jak nie poprzestawiac ich na boisku. Chociaz Alba to juz do konca zycia wszystko bedzie podawał Messiemu.

0

Nie moze byc, rasowy doswiadczony napastnik strzela tyle goli?

1

@JarekS To nie ci ludzie

0

Jestescie wolni, lećcie..

3

Lusi Suarez za to samo co grał dziś Bravehart dostałby poewnie z 2 wyzej.

1

To ciekawe jest jak u jednego zawodnika można napisać ze "był bliski gola" albo "znalazł się w dobrej sytuacji pod bramką" a u innego to samo nazywa się "zmarnował dobrą sytuację"

0

Dziennik podaje, że Barça zostawiła Heurtela na lotnisku za „zdradę”.

Whaaaat?

2

PIerwsze co bym zrobi po takim meczu to podszedl na treningu do Pjanica i powiedział: Chłopie swietny mecz, odwazny, tego od ciebie oczekiwałem, chcesz grać wiecej to pokazują ta odwagę i pewnosć siebie w kazdym meczu.
Z de Jongiem w formie taka wybiegana pomoc to siła.

0

@michalch9 Moze jest zapis ze min 45 min, tak przewaznie jest

0

Szkoda ze w przewadze 1 zawonidka ale gol to gol

0

@barbariasz Martin byl za linia pilki wiec nie

7

Gosc z Vall z 16ką wygląda jak Coutinho i Trincao w jednym

0

@plastek87 Problem w tym ze my juz nie mamy marginesu, wiadomo BArca chcemy grac pieknie ale no qwa jakbys nie prowal to sie nie da, nie idzie. Wiec trzeba zaczac zdobywac punkty juz choo z piekna gra ale zebysmy wogole gdzie grali w przyszlym sezonie. Mnie tez sie to nie podoba ta naowa rzeczywistosc no ale tak jest :(

0

@plastek87 nie gra Busquets dzis

0

@plastek87 tak bo Puig to gwarancja trofeow, po co nam Messi mamy Puiga przeciez.

2

Mozemy albo sie meczyc Cou i Grizzem bez formy albo sprobowac czegos nowego. Nie ma kim grac to czego wy oczekujecie? Jak to samo to zle jak cos nowego to zle. Jakbysmy zagrali 5-4-1 ale by byl Puig to by wszyscy wychwalali

0

Linku jak ktosz szuka to na reddit soccer streams

5

Puig robi wiatr i nic wiecej, jezdziec bez głowy. Nie bez powodu zaden z trenerow na niego nie stawiał w wiekszym stopniu

0

Ledwo zdarzylem dodac na LaRambli pytanie a tu juz odpowiedz xD

4

a jaki to dekret ze kluby piłkarskie odpowiadają za pandemie i w jakim stopniu? Moze ktos rozwinąć?

1

@Bartunek @Azi @cubesnoop @Barcza223 Ok pierwsze 2 komentrze myslalem ze na powaznie ale pozniej ogarnalem beke. Dzieki :P

0

Podobno jeśli Coutinho rozegra w Barcelonie jeszcze 12 spotkań trzeba będzie Liverpoolowi zapłacić 20mln euro. Ktoś może to potwierdzić?

0

I tak niedlugo bedziemy grac w USA wszystko to po co nam stadion

12

Tracimy 2 bramki, Alba w opisie ma same nieudane podania a dostaje to samo co De Jong ktory ma same pozytywy wypisane. Albie wychodzi 1 na 5 pilka w pole karne, reszte wali po nogach obroncow bo nie moze ucelowac do Messiego

1

Matko na ten moment panowie i panie to nie jest juz tylko kwestia czy Messi chce zostac. Klubu na niego nie stać więc on to może sobie chcieć. Tu trzeba rozwiazac inne problemy najpierw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?