catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maker0 Dokladnie Lenglet przy Pique jest jak Varane przy Ramosie. Zupelnie inny zawodnik. Vamos!
0
@Niepokorny_jesiotr ja po meczu pobieglem rysowac herb Barcy i powiesilem na scianie nad łóżkiem xD. Oczarowany byłem, pamietam jak dzis, Kluivert, Rivaldo, Overmars, ech
0
Z nimi to chyba ostrzejsza walka niz z Realem ostatnio
Vamos Barca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
W tym roku stuknie mi 20 lat jak kibicuje. dokladnie 08.08.2001 mecz wisła kraków - barca 3-4.
Niech ten rok bedzie piekny na moja rocznice a zacznie sie dzis :)
0
FCB 1-2 PSG Vamos
4
wypychac go od bramki i odcinac od podan, de Jonga jako plaster niech ma jesli tylko pokaze sie w srodku pola.
0
Wiadomo ze nas PSG zleje na wyjezdzie i ze na 95% odpadniemy. Ale to jest meczy dobry zeby sie sprawdzic po tym 0-3 z Juve.
Celem na ten dwumecz powiedzialbym jest - wygranie u siebie.
14
A nie mozna wstawic czegos na przekór np : BArca nigdy nie awanasowała do ćwierćfinału LM z Koemanem na ławce trenerskiej. A Barca - hold my Estrella.
1
Ja sie zawsze jarałem Marc'em Valiente. W FMie chodzil jak złoto.
0
Wogoleto przy pierwszej bramce Moriba podawal do Messiego a Trincao sie wpierniczyl mu :D
0
Po tym jak ostatnio Osa wykonywal wrzutki to nie dziwota. Messi nie lepszy
6
Puyol to powinien byc w druzynie tylko jako kapitan, nie musi nawet grac.
0
Zauwazyl ktos ze Ter Stegen nie nurkuje wogole po pilke pod nogi napastnika? On zawsze staje. Az sie prosilo o wjechanie w Rakiticia a on stanal dajac mu mozliwosc zastanowienia sie. POzostali z Sevilli byli pokryci, Marc powinien atakowac i naciskac Ivana.
Umtiti katastrofa, ograny przez stopera i tak jego super pułapka offsideowa.
0
Mecz jest w TV i online
https://sport.tvp.pl/52196794/sevilla-fc-barcelona-puchar-krola-transmisja-meczu-na-zywo-tv-i-online-live-stream-gdzie-ogladac-1002
1
@Niemczyk https://sport.tvp.pl/52196794/sevilla-fc-barcelona-puchar-krola-transmisja-meczu-na-zywo-tv-i-online-live-stream-gdzie-ogladac-1002
3
Bedzie malutki wstep do PSG. Zobaczymy. Oczekuje tylko walki i pracy na boisku.
6
Wlasnie pierwszy gol. Nalezy zaczac od tego ze najpierw FdJ ratował pozycje Busquetsa ktory powinien wracac za Fekirem a dopiero potem Busi wypelnial luke po FdJ.
0
Wolverine czy co
2
@Bogan Godzine temu bylo to samo od pani Julii tylko inaczej sformuowane :)
0
@martin3131 Od reki obroncy
0
Nie rozumiem pretensji do FdJ. Krył Fekira przed polem karnym, Busi byl przy Rodriguezie. Przeciez nie mgli sie podwajac bo Fekir bylby sam.
To sie nazywa przekazanie zawodnika.
0
@Greenalley Jak osiagnie poziom Pedro to bedzie kozak, zycze mu tego. Mowie tylko ze mu zeszła :) Poprostu zeby nie pompowac balonika ze zaraz nam mecze powygrywa golami z 20metrów.
8
Takze tyle by bylo na temat Puiga i dlaczego nie grał. Jest tu od małego i nic, przychodzi Pedri i jakos potrafi grac. Na potencjalnym potencjale swiata nie zwojujesz.
1
No ale ta piła mu zeszła 2m albo wiecej nad bramkę, jak zwykle. Tylko rykoszet uratował to :( Ale dtrzałów i odwagi ci potrzeba , oby tak dalej.
0
TRINCAO - ja bym się tak nie jarał golem, fakt chłop gra coraz lepiej ale każdy chyba dobrze widział ze on znowu strzelił 2m nad bramka i tylko ręka Mandi sprawiła że piłka zmieściła się w bramce ?
Mimo to brawo ze reakcje i odbiór.
Vamos Barca
6
jakies Fatium nad nim wisi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@NGTRX Tendencja jest taka zeby znaleźć kozła ofiarnego. Mimo że zrobił szopke wokół transferu to ja go szanuje ze to ze proboje to odpracować na boisku. Walczy, pracuje, niektórzy mogliby sie od niego uczyć zaangażowania. W takim rozbitym zespole, ktory zatracil styl i cel nie jest latwo sie odnaleźć i blyszczec.
2
Wole Bilbao. w finale strzela nam jakiegos farta i beda nas ciagnac za koszulki, kopac pchac a sedzia i tak kartek nie da. W dwumeczu jednak jest grozba wyeliminowania sie z finalu wiec moze byc latwiej.