catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Moriba juz 2 ekstra odbiory
0
DEMBELE tak niewiele
0
Taka tikitake to ja rozumiem. Niech biegaja za pileczką
1
Odradzamy sie po Bartomeu jak lasy w Australii po pożarach
6
w Madrycie juz pewnie pieluchy sie wyprzedały
1
MESSSSIII WHATAFAK 4-0
1
Tak to jest Alba jak sie qwa ma jaja i sie idzie do przodu a nie do tylu z pilka
0
DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST 3-0
0
Dembele cialo obce
11
To jest Barca! konkrety, agresja, pressing, i chec zwyciestwa. Jazda
3
DESTINHO!! 2-0 Brawo BARCA
22
Griezmann jak na obronce to calkiem sporo strzela goli
1
GRIZZZZZZZZZZZZZZZ
1
@lukkobe Na miekko
0
Isak wykonczenie na poziomie Dembele
4
@yla genetyka sie zmienia, ja tez mialem skrecane kostki, naderwane tu i uwdzie i sie gralo po tygodniu albo nawet szybciej.
ZAuwaz jak trudno teraz mlodym pokoleniom o miesnie, spodni nie idzie kupic w sklepie bo wszystko to na nogawki szerokosci pojego przedramienia. Ponoc od 10 lat przewage u mezczyzn ma chromosom żenski i to moze byc przyczyna. Pierdoly naukowe
1
Wniosek, nawalaj bezproduktywne rulety w srodku pola to ci podciagną oceny :)
2
@adambądkowski93 Tez licze ze ich wyjasni jakas porzadna ekipa. Nie znose kolejnej LM Realu na fartach i szczesliwych losowaniach.
1
Wlasnie do Pique niech zadzwoni.
NIe dziwota jak ludzie zaczeli wolac wieksze prawa gdzie wczesniej sie zgodzili na cos innego. Laporta nie pozwoli zeby ktos mu za plecami robil pod gorke
3
@SamuraJack na biało? niefortunne... na blaugrana predzej xD
24
Niech sciagaja CR7, przynajmniej nie beda mieli kasy na Haalanda a i Mbappe moze sie oburzy ze wolą dziada a nie jego.
BEka z kibicow Realu, na swojej stronie sie smieja ze po powrocie CR7 Eden powinien grac z nr L4 xD
0
Ziomek z 23 genialnie czyta Busquetsa
0
na 1-0 znowu, to by trza LEngleta przed 80min sciagnac
3
Ale mu siedzi ostatnio na tej lewej
0
pozatym taki mecz Messiego poprostu trzeba wygrac w dobrym stylu, mam nadzieje ze sam Messi to wie
1
4-0 do przerwy i wpuszczac rezerwowych
0
Jakby zagrali 80% tego co z PSG tylko lepsza skutecznoscia to 5-6 do zera na miekko
3
@FutbolToMagia a mam postawic na 11 gowniakow co nie moga z 3 ligi awansowac? Moriba i Puig nie wygraja mu meczy a teraz kiedy jest szansa na mistrzostwo beda grali ci ktorzy zapewnią punkty. Trzeba miec balans.
2
Sport zauważa, że jeśli Barça wygra dziś z Huescą, będzie miała tylko cztery punkty straty do Atlético.
Pewnie cala redakcja nad tym główkowała
57
POczekajmy, to ze mamy teraz 5 pomocnikow nie znaczy ze bedziemy ich mieli w nowym sezonie. Mysle ze Laporta wie ze trzeba wyczyscic szatnie i tak samo jak powiedzial ze che Wijnalduma tak powiedzial ze nie chce Pjanica albo Fernandesa. Wazna jest konkurencja a nie 5 pomocnikow nie wwnoszacych nic, sam Moriba na lawce to za malo, na Puiga czekamy lata az wkoncu odpali i przestanie tylko robic wiatr. Wijnaldum to pomocnik z jakoscia z klubu z topu ciagle tam grajacy. Nie mozliwe zeby na sie ktos taki nie przydal. Idealny zmiennik FDJ ktory tez duzo pracuje.