catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jacu327 pewnie radzili sie PIS w sprawie obostrzeń.
6
@macio_944 czekałem na to xD
1
@PolskiBarcelonista10 To samo pomyslalem. Jakby to Grizza oceniali to by bylo ze slabo pod bramka bo musial Messi poprawiac
1
Jakby wyblokowali Curtoisa to by jeszcze żolta dostal zawodnik Valencii.
Reki bym nie dał. ZA mało czasu na reakcje, nie byla intencjonalna.
Faulu na Pedrim nie widziałem ani powtorki nie moge znalezc :(
Wazne ze mimo przeciwnosci 3pkt.
1
Wlasnie za chwile bedzie moment w ktorym ludzie zaczna sie doszukiwac "co takiego wspaniałego daje Pedri".
Ma wiele plusów, nie traci piłek, dobrze sie utrzymuje przy piłce, w miare dobrze podaje i nie zawsze do tyłu, ale...
Ale czy on tworzy jakies zagrozenie? czy ma duzo asyst? kluczowych podań? goli?
Jest poprostu pewnym pomocnikiem przy ktorym można sie spodziewac ze reszta druzyny moze robic swoje, Pedri jest tam gdzie powinien przekazuje pilke dalej z duzą skutecznością.. ale nie ma jakiegos niesamowitego wplywu na wyniki i liczbe goli czy sytuacji..
Jest solidny ot co. Miejmy nadzieje ze nabierze dowagi z wiekiem i czasem bo na pewno moze dać wiecej
ba musi, bo inaczej teraz bylby jego max mozliwosci :)
0
To troche wyglada jak lustrzane odbicie gry Messiego, 80% chodzenie (klepanie) i czasem przyspieszy. Wszystko dostosowane do Leo.
1
@JohnBarça Chcesz mi powiedziec ze BArca kupila goscia ktory nie umie strzelac i dopiero sie nauczy?
4
@JohnBarça Ale to oni sie ucza strzelac na bramke od jakiegos wieku?
3
Ousmane "Etoo" Dembele by to na miękko zmieścił
2
Chłopaki przegraja 2 mecze bedąc na czele a tu juz zwalaniaja trenera. Matko mało kto pamięta ze za Rijkaarda Barca w polowie sezonu byla daleko za Realem, przez chwile po poza 10ką.
Pamiętam sezony 20 lat temu jak BArce lała Malaga 5-1, Mallorca 4-1 i inni i sie kibicowało i kibicuje do teraz. 15te miejsce w lidze
Visca el Barca
13
Samuel strzelil 108 goli w 144 meczach.
Zanim Dembele strzeli 100 goli... w całej karierze...to sie covid skonczy
5
Jakis rusek do niego wola pewnie: Eto Dembele
0
@catalanian09 Jesli komus beda sie automatycznie przelaczac kanaly, trzeba włączyc zapetlenie.
Otwieramy "strumień w sieci". Przechodzimy do zakladaki Plik.
Wskazujemy ten plik lub ustawiamy otwieranie tego pliku w VLC by default.
Pozdrawiam
0
Plik mozna pobrać stąd
https://files.fm/u/6xc3m2fch
Moja wersja ze sportowymi na poczatku playlisty :)
5
Mecze Barcelony LIVE
Panowie i P{anie chciałem się podzielić informacją bo nadal duża ilość osób szuka meczów po streamach.
Jest takie coś jak IPTV, instalujemy sobie jakis video player, ja używam VLC i ładujemy plik z lista TV w formacie m3u.
Canal+, HBO, Eleven, Polsaty premium, wszystko czego dusza zapragnie w HD. Nic nie tnie.
Polecam dla zainteresowanych mogę udostępnić plik z lista stacji.
3
A ten Pedri to zalicza iles tam kluczowych podan i asyst na mecz ze on musi wszystko grac? Czy on robi jakies rajdy z pilka bez ktorych nie mozna sie obejsc?
Spokojnie go by zastapil ktos inny co by pilek nie tracil i oddawał Messiemu.
1
BTW nie wiem czy ktos to zauwazyl, ale nie ma wielu graczy na swiecie ktorzy jak Grizz by wyczytali to zagranie do bramkarza, mysle ze Suarez by to tez zrobil ale to jest klasa taki zmysł, to juz nawet nie zmysł napadziora to inteligencja i antycypacja gry na najwyzszym poziomie. On zrobil ruch zanim została zagrana piłka...
1
Czyli GRizzowi nie mozna dodac oceny za to ze broni jako naprastnik ale FDJ mozna obinizyc bo nie strzela goli jako pomocnik?
SRoberto to jakas pomylka,
Messi zmarnowal sporo sytuacji i sporo strat a i tak wyzej niz FDJ.
Un by li wy bul
1
@formentera2017 jak masz talent to wystarczy ci 8 ostatnich min z Alaves zeby to pokazac a nie trzy pelne mecze.
0
Czy tutaj da sie nie oglaszac gamechangerow co kazdy JEDEN mecz czy to GRizza, czy to Puiga, Trincao i innych?
0
Ja to bym chciał zobaczyc jak FDJ strzela z dystansu. Nie pamietam go oddajacego strzal z wiekszej odleglosci
0
@Bobo25 Ale mogliby wykupic prawa do swoich meczow i odsprzedawac je w BArca TV. Jak kazda TV internetowa. Tylko koszt mniejszy bo tylko swoje mecze.
0
@Bobo25 Jednym slowem Barca nie ma praw do pokazywania swoich wlasnych meczów xD
0
@blazeq Dzieki za potwierdzenie.
0
Witam,
Czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy na BArca TV sa wszystkie emcze Barcy Live?
Chciałem wykupić Culers membership zeby w koncu miec spokoj z szukaniem meczów.
Podziekowałbym za odpowiedz
2
Wychodzina to ze to my gramy najrowniej, rzadkie porazki, czasem remis ale ogolnie rowno punktujemy. Do tego forme zlapalismy na sama koncowke, Atletico ja utracilo i 3pkt z nimi praktycznie rozwiaza sezon na nasza korzysc.
Real moze jeszcze zgubic w Bilbao i z Sevilla u siebie.
3
My to wiemy GRizz i za to Cie szanujemy i lubimy.
0
No qwa jakim cudem, tej akcji sie nalezala bramka...
25
Ja w sumie rozumiem te kluby. UEFA zbija kase na tych klubach, na zawodnikach. Im na reke jest ze sprowadzane sa gwiazdy za grube miliony i LM jest prestiżowa itd.
Ale klubom nikt nie pomaga, dokłada im sie spotkań, wymyśla im sie jakies KMŚ, a kluby potem maja zajechanych graczy, kontuzje i wszyscy maja ich w dupie.
Oczekuje sie ze bedzie atrakcyjnie ze beda gwiazdy a UEFA daje im jakies ochlap juz nie mowiac ze w czasam pandemii wychodzi ile kluby pompuja kasy w to zeby być konkurencyjnymi.
Rozumiem duże kluby bo to na nich opiera sie piłka europejska i dla nich sie ogląda a teraz sie na nich wypieli w UEFA.
Aczkolwiek zle to sobie zaplanowali, bo wydzwiek byl taki ze to oni maja w dupie mniejszych i chca kase dla siebie. Taka jest cena bycia i utrzymania sie na szczycie.
3
Jak nie wygrywali to Komean zly jak zaczeli grac to sie troche cicho zrobilo, jak zaczeli wygrywac czesto to juz za dobrze w dupkach i mozna narzekać z drugiej strony.
Nie pochwalam zachowania Koemana bo widać że Oscar sie przejal tym zachowaniem przy ławce, ale to ze go opier...lil to normalna rzecz. Nie ma klepania po pleckach znowu, wychowywania kolejnym nietykalnych balerin.
Nie kazdy mecz bedzie idealny!! Ludzie sie myla czasem źle ocenią sytuacje zrobia złe zmiany. Tak sie zbiera doświadczenie.
Vamos Barca