4

Roberto jak Benzema. Czlowiek od wolnych przestrzeni... tylko że w obronie..

1

Ogolnie jesli sie nie uda nikogo opchąć, wypchnąć to Messi nie bedzie mogl grac dla BArcy xD.
Rewolucja sama sie zacznie...

10

Barça chce, żeby Pjanić i Umtiti do rozpoczęcia presezonu 12 lipca opuścili Camp Nou.

Tak sie boja ze ich spowrotem nie wpuszcza ze nie wychodzą ze stadionu?

0

Co to wogóle znaczy zwróciła uwage?

0

Gdyby Atmosferovic zszedl z pensji to moglby zostać. Potrzeba w BArcelonie zawodników z wyższej półki

2

Fati leczy się w Madrycie pod okiem zaufanego fizjoterapeuty

Wszystko jasne dlaczego tak długo. Pewnie wizytami wymienia sie z Hazardem

0

Ale po co, przecierz on nigdy nie był i nie bedzie tyle wart.

14

Jak Grizz odejzie zeby oplacic Messiego tzn ze nikt nie przyjdzie. Aguero sie polamie a Depay bedzie 3 lata "dostosowywal" sie do stylu Barcy i odgrywania do Leo kazdej piłki.
A potem bedzie Messi sie zastanawiał dlaczego nic nie wygrywamy i nie stac nas na nikogo lepszego i to on musi wszystko ciągnąć.

3

Nie moga dosjc do porozumienia ile BArca bedzie mu placic jak juz wygasnie kontrakt.

1

Barcelona El Dorado. ZA co oni te pieniadze dawali. Jakis Umtiti zarabia tyle co Ramos. Beka

5

Jego cena to około 35 mln euro, co jest kwotą nieosiągalną dla Barcelony. Katalończycy skontaktowali się jednak z agentem Niemca.

Witam, tu Laporta nie mamy na ciebie kasy ale kontaktujemy sie z tobą, no co tam? Jak Mistrzostwa?

3

Bardzo inteligentnie ze strony DEpaya. Wie ze w BArcelonie jak nie wypalisz to znikasz ze swiata pilki. Patrz Coutinho.

13

Sevilla

Dzień przed meczem z Polakami w szatni reprezentacji Hiszpanii trwa impreza. Trener na próżno uspokaja zawodników, prosi, żeby nie pili. „Przecież gramy z Polską, im nawet Słowacja dokopała. Alcantara, polewaj!”

Sevilla, dzień meczu z Polską

Reprezentacja Hiszpanii budzi się skacowana. Strasznie skacowana. Za parę godzin mecz, co robić? Luis Enrique nagle przypomina sobie, że nie wszyscy chlali. Wyciąga telefon i dzwoni:
- Ramos? Koledzy się pochlali jak świnie, ty jedne nie chlałeś, zagrasz z Polską sam.
- Ale jak to trenerze, przecież nie dam rady!
- Dasz. Widziałeś, jaka bramkę im w poniedziałek Skriniar jebnął? Jeden na siedmiu! A gdzie mu do twojej klasy!Jazda na boisko!

Szatnia Hiszpanów, afterparty. Mecz trwa, impreza rozkręca się ponownie. Śpiewy, hulanki, swawole, girlsy tańczą. Nagle ktoś krzyczy:
- Ej, chłopaki, jest już przerwa. Zobaczcie, jak Ramosowi idzie z Polakami!
Internet odpalony. Polska – Hiszpania 0:1, bramka 32 min. Ramos. Krzyki radości, muzyka gra głośniej, alkohol krąży.
45 minut później krzyki, że mecz się skończył i dawać wynik. Ponownie Internet odpalony.
Polska – Hiszpania 1:1, 90 min. Krychowiak – 32 min. Ramos.
Gwizdy i buczenie. Luis Enrique dzwoni do Sergio Ramosa:
- Ale dałeś dupy. Żeby Polacy cię tak załatwili?
- Robiłem, co mogłem, trenerze. Ale w 50 minucie dostałem czerwoną kartkę...

17

Do czego to doszło ze taka reprezentacja Hiszpanii, Niemiec, nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia. Nie ujmując nic Olmo czy Moreno ani Gnabriemu ale daleko im do Torresa, Villi, Costy czy Klose czy nawet Pedro ktory był idealnym pewniakiem, uzupełnieniem maszynki.

Ogólnie zauważalny jest spadek jakościowych graczy w top drużynach, kiedyś taki Arsenal mimo że nie był w czołówce miał Vieire, Henriego, Piresa, Ljungberga byli van Nisterlooy , Solskjaer, Beckham, wszędzie było graczy top. Były gwiazy ale nie było przepaści. Teraz jest Leo i ROnaldo dalej gdzieś tam Mbappe i potem czarna dziura.
Sami celebryci żadnych piłkarzy

3

Depay niezly byczek, pewny siebie, pokazał wczoraj sie dobrze w meczu z Ukrainą.
Oby mu dupa nie wymiekla przy MEssim jak kazdemu.

0

@liberos35 @wroclawskifan ja w sierpniu 20, gówniak przy was :(

6

Skontaktowala sie ale nie doszlo do rozów. Czyli co głuchy telefon?

0

@Penguin007 moze nie próżnował przez rok tylko sie kształcił. xD

0

CIEKAWE
na stronie białych długo nie mieli przegladu prasowego, dopóki u nas sie nie pojawił. Kilkanascie minut potem był u nich. przypadek? czy moze "redaktorzy" z real.pl kopiują to od naszych xD
Mało tego ich teksty so takie na szybko jakby ktoś pozmieniał pare słow i tyle.

9

Kazdego przeciwnika dziwi Leo zaangażowany w obrone.
To tylko znaczy że z Barca mu az tak nie zalezy na wygranych skoro sobie drepta

11

ten gosc jest wieczny. Nie do zajechania

0

to bedzie mogł człapać na spalonym z Leo :)

10

to uczucie gdy wchodzisz do sklepu City i widzisz swoj roczny budzet wypisany na cenie kazdego zawodnika

1

a MAhrez to nie kolejny co gra na pozycji Messiego?
To jak Wijnalunds podpisal z PSG to moze juz nie piszmy tu o nim?

0

Tylko ze jesli sprzedamy go a nowy praodawca nie zaplaci mu tyle co my nawet to Barca bedzie musiala doplacac jak Suarezowi.

0

Jemu bardziej sodówa odwalila niz Todibo

1

odszkodowania za co? mial w umowie ze jak nie przedluzy umowy BArca mu to dostaniek kase? xDxD

3

A moze Guardiola nie jest wcale taki genialny? POprostu trafil na samograja, genialne pokolenie BArcy.
Nie wygrał nic z zadnym kolejnym klubem poza ligami ktore i tak mial w kieszeni wlasciwie prowadząc takie kluby.

0

Firpo tez mial jeden dobry sezon w Betisie...

5

QWa on dostawal te 100mln bo wygrywal nam LM teraz nam ligi nawet nie wygrywa za co mu chca tak w d... wlazic!! Bartomeu przy Laporcie to mistrz biznesu .ja prdl oby to byla sciema.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?