2

Jak gralismy pod Messiego to mial staty i robil gre teraz jak mamy TAKTYKE w miare to Messi nie daje nic swoim dreptaniem. Serio jak nie gra on i Busi wygrywamy jak graja sie meczymy. Nie ma tutaj co bronic, trzeba zap...dalac cała 11ką albo nawet z Cadizem nie da sie rady.

2

Jak MNessi gra to Messi stoi i reszta z nim. Jak nie gra Messi to wszyscy biegaja i sie pokazuja i pila chodzi. Co chwile jest sytuacja ze ktos stoi i nie ma komu podac bo nikt sie nie rusza i czekaja az Messi sie ruszy łaskawie

0

Kadyks chyba nie ogarnal zeby sie zamurowac i mamy coraz wiecej sytuacji. ZAraz wpadnie na 1-1

1

@tomekjd na reddit soccer streams

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

43

Moze Dembele nie jest gotow na to zeby zagrac 2 mecze pod rząd dlatego ławka.
Ale z drugiej strony Busi nie jest gotowy zeby wogole jakikolwiek mecz grać..

1

Poprostu nowy format LM ma spowodowac wieksza liczbe meczy tak zeby nie dalo sie wcisnąc w kalendarz Superligi, ot co.

0

@pluszek No ale przeciez nam sie zwraca jego pensja z kontraktow reklamowych i z koszulek bo kibice kupuja po 60 koszulek Messiego tak go kochają :) przynajmniej tak slyszalem.
Swoja forma Messi musi narazie zasluzyc na te 100mln bo póki co to ciezko.

2

Moze reszta widzi ze skonczylo sie kolesiostwo grupy wzajmenej adoracji z trenerem i widza ze ciezka praca moga cos zyskać i grać.

0

Pamietam ze w 2001 w meczy z Live na Anfield Overmars strzelil gola po wymianie chyba 21 albo 31 podan z pierwszej pilki.

0

Bosz Koeman to chyba siedzi na komentarzach tu i slucha próśb o zmiany

0

@PuszkinFan Wtedy by grał Messi bronili bysmy w 10ke i dostali lanie :P

0

Wkoncu odwrocila sie tendencja, ludzie ogladaja mecz a nie pisza komentarze z nudów xD

3

Lecimy w przerwie Alena Puig i Konrad i Junior na boisko

2

Czy tylko ja mam wrazenie ze Alba dzis jest az nadto aktywny? Taki zaciety i duzo biegajacy.

2

ale to Messi ma jakies inne prawa? kazdy zawodnik na swiecie moglby zdjac koszulke i miec pod spodem cos dla Maradony i co kazdemu powinni anulowac?

2

" Katalońska gazeta szacuje, że koszt sprowadzenia 20-latka może wynieść dużo ponad 100 milionów euro, także ze względu na prowizje dla Raioli i ojca piłkarza."

A to Raiola i ojciec sa agentami razem czy z jakiej racji ojciec ma dostać prowizje?

5

To jest kwota ktora byla juz wliczona w zarobki, nic ekstra na zadne transfery nawet na podatki

5

Ale to sa strzały z gry? Czy jak Messi wali wszystkie wolne i karne to jest lekko zakrzywiona statystyka? To sa celne czy wszystkie?
Dryblingi udane tylko czy wszystkie?

30

Ale ze sam? Przeciez go chłopaki zajadą

1

@dariooo za kazdym razem to samo mysle xD Jakby Messi pierwsze co rano sie logował na fcBarca.com i czytał jak go ocenili i kto go broni xD

1

@darr0o na Pique tez nie stawiali w Man UTd

3

Jeszcze troche i Araby beda sobie wybierac kto ma zagrac w tym pucharze

24

Martin powinien isc za ciosem i zagrac w srode. Moze byc bardzo przydatny.

1

Znajac Barcelone to by bylo 15mln w gotowce i 235mln zmiennych jesli Messi wygra MŚ w reprezentacji Brazylii xD

19

Marca fajnie zlapala przejscie miedzy 10ką Messiego Barcy a koszulka Maradony :)

23

Prawa obrona w Barcy to jego DESTination

1

Pedri



Prawie wszystkie zagrania do przodu a nie do tyłu. Niespotykane w Barcy. Przyznaje oceniłem go za nisko po tym meczu. Naprawde cichy bohater

2

Taka statystyka ze Coutinho brał udziala w akcji po ktorej byl rozny po ktyrm padł gol, to rowniedobrze mozna napisac grał w meczu po w ktorym padły gole i podciągnąć oceny.. xD

Braithwaite - Przy tak nedznie grajacej pomocy nie ma co sie dziwic ze nie robil nic wiecej poza dostawianiem nogi. Taka samą role mial Suarez, gral na sciane tylko z MEssim bo nikt inny nie ciagnie do przodu. Martin zrobil to co mial a co sie nie udaje wielu innym w naszym zespole. Smiem twierdzic ze na jego miejscu Grizz mialby 0 na koncie.

Trincao to poki co pomyłka, gosc sie plącze o własne nogi. Skoro Desta, Pedriego mozna oceniac już, to czemu mamy znowu czekac 2 lata na pokazanie potencjału przez niego bo jeszcze mu nie idzie. Prawda jest taka ze gość z nędznej Bragi przyszedł gdzie kręcił jakichs przypadkowych obronców. Tak samo przychodza na hypie brazylijczycy z dramatycznej defensywnie Brazyliii a potem zderzają sie z prawdziwą obroną. Chciałbym zeby mu sie udało ale szczerze w to wątpie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?