catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamietam za czazsow Pepa koncowe 15 min to przeciwnicy byli tak zrezygnowani ze Barca doklepywała dokonca poprostu. Teraz ostatnie minuty są gorące jak dogrywka w LM
2
Wszedł Puig i Coutinho i sie zaczelo dziac
1
@Abominacja tez bym sie tego spodziewał
42
Dobrze ze szczesliwie sie zakonczylo dla zdrowia, nie zaszlo za daleko jak z Eriksenem. Fajnie go było zobaczyć w koszulce Barcy, od zawsze o tym marzyłem.
Zdrowia życzymy.
1
Za mało meczuf grał, doyebać wiecej cza było to by miał forme a tak sie połamał bo nie mial cionguości.
Koeman tak samo winny jak sztab. Warci siebie nawzajem
0
A od nas nikt nie naciska zeby poszedl do Utd? Od czego jest dyr sportowy
8
Precz z tym wuefistom, Xavi kozo poganiaczy trenował on sie nie zna, dawać nastepnego
0
Komean Coman, zle mi sie kojarzy. Nie chce xD
0
Nawyki z Turcji, co zrobisz...
0
Kurde w sytuacji naszej druzyny nie mozna mu zagwarantowac Młodego Dynamicznego Zespołu XD
0
Moze to byl błąd, szukanie drugiego Alvesa... Xaviego, Iniesty a niedlugo Messiego.
1
Ansu nawet nie stoi obok Mbappe. Kylian to kompletny piłkarz a Ansu tylko momentami na dobre zagrania. To za mało żeby konkurować z Francuzem w jakim kolwiek aspekcie poki co
4
Iker analiza na poziomie Rivaldo xD
"Xavi jest najwyraźniejszym przykładem kogoś, kto chce być trenerem"
2
Coutinho, Lenglet, Roberto i Luuk DJong powinni odejsc na poczatek, najlepiej zimą.
Powinno to odciazyc nas i mozna kolejne pol roku kombinowac i zobacyzc co sie rodzi.
11
Umowe o dzieło...
0
@normasubiektywna Grizz na 2 lata jest wypozyczony
5
Frenkie w obronie grał często w trybie „slow”, truchtając lub po prostu odpuszczając powroty. W defensywie również jego gra nie mogła się podobać.
Z tego co mi wiadomo obrona i defensywa to to samo
3
Barcelona za chwile bedzie pierwsza druzyna ktora ma problem zestawić skład ławki rezerwowych
1
Widac bylo pod koniec meczu jak szla nasza kontra a on dreptał z tyłu.. od razu pomyslalem ze cos mu juz jest....
4
cyk i juz blizej trenejro
0
oglosic to my sobie mozemy podpisanie Halaanda...i Mbappe
poki Katarscy kulturalni i honorowi romantycy futbolu sie nie zgodza to bedzie tylko fake news
0
Lapcio o tym wiedzial i dlatego nie chcial pojechac xDxD
7
Za EV tak dostawalismy wprdle w LM
ALE!!! wygrywalismy pierwsze mecze!!
teraz nie potrafimy sie w dwumeczu postawic wogóle....
5
Laporta bedzie nadzorował całą operację zdalnie z drona.
0
Gra sie nadal nie klei, meczą bułe, czy to juz dobry moment na.. Wuefista i #BarjuanOut ?
0
2 remisy, najlepszy start trenera od uuu Setiena?
0
@Freek_Tom a kto strzelil z Alaves sprzed pola?
5
Naszym sponsorem powinien byc ZUS
0
"Dynamo oddało najmniej strzałów (17) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, a tylko osiem z nich było celnych."
Po meczu
Dynamo oddało najwięcej strzałów (47) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, aż trzydzieści osiem z nich było celnych.
1
To mi sie podoba, taka wypowiedź bez mydlenia oczu.. mozna by Kloppa tu posadzic i nic by nie wytargał z tych piłkarzy... zmiana trenera nie da za wiele, na pewno nie w tak krótkim czasie, nawet takim jakim dostał Komean.