0

Pamietam za czazsow Pepa koncowe 15 min to przeciwnicy byli tak zrezygnowani ze Barca doklepywała dokonca poprostu. Teraz ostatnie minuty są gorące jak dogrywka w LM

2

Wszedł Puig i Coutinho i sie zaczelo dziac

1

@Abominacja tez bym sie tego spodziewał

42

Dobrze ze szczesliwie sie zakonczylo dla zdrowia, nie zaszlo za daleko jak z Eriksenem. Fajnie go było zobaczyć w koszulce Barcy, od zawsze o tym marzyłem.

Zdrowia życzymy.

1

Za mało meczuf grał, doyebać wiecej cza było to by miał forme a tak sie połamał bo nie mial cionguości.
Koeman tak samo winny jak sztab. Warci siebie nawzajem

0

A od nas nikt nie naciska zeby poszedl do Utd? Od czego jest dyr sportowy

8

Precz z tym wuefistom, Xavi kozo poganiaczy trenował on sie nie zna, dawać nastepnego

0

Komean Coman, zle mi sie kojarzy. Nie chce xD

0

Nawyki z Turcji, co zrobisz...

0

Kurde w sytuacji naszej druzyny nie mozna mu zagwarantowac Młodego Dynamicznego Zespołu XD

0

Moze to byl błąd, szukanie drugiego Alvesa... Xaviego, Iniesty a niedlugo Messiego.

1

Ansu nawet nie stoi obok Mbappe. Kylian to kompletny piłkarz a Ansu tylko momentami na dobre zagrania. To za mało żeby konkurować z Francuzem w jakim kolwiek aspekcie poki co

4

Iker analiza na poziomie Rivaldo xD
"Xavi jest najwyraźniejszym przykładem kogoś, kto chce być trenerem"

2

Coutinho, Lenglet, Roberto i Luuk DJong powinni odejsc na poczatek, najlepiej zimą.
Powinno to odciazyc nas i mozna kolejne pol roku kombinowac i zobacyzc co sie rodzi.

11

Umowe o dzieło...

0

@normasubiektywna Grizz na 2 lata jest wypozyczony

5

Frenkie w obronie grał często w trybie „slow”, truchtając lub po prostu odpuszczając powroty. W defensywie również jego gra nie mogła się podobać.

Z tego co mi wiadomo obrona i defensywa to to samo

3

Barcelona za chwile bedzie pierwsza druzyna ktora ma problem zestawić skład ławki rezerwowych

1

Widac bylo pod koniec meczu jak szla nasza kontra a on dreptał z tyłu.. od razu pomyslalem ze cos mu juz jest....

4

cyk i juz blizej trenejro

0

oglosic to my sobie mozemy podpisanie Halaanda...i Mbappe
poki Katarscy kulturalni i honorowi romantycy futbolu sie nie zgodza to bedzie tylko fake news

0

Lapcio o tym wiedzial i dlatego nie chcial pojechac xDxD

7

Za EV tak dostawalismy wprdle w LM
ALE!!! wygrywalismy pierwsze mecze!!
teraz nie potrafimy sie w dwumeczu postawic wogóle....

5

Laporta bedzie nadzorował całą operację zdalnie z drona.

0

Gra sie nadal nie klei, meczą bułe, czy to juz dobry moment na.. Wuefista i #BarjuanOut ?

0

2 remisy, najlepszy start trenera od uuu Setiena?

0

@Freek_Tom a kto strzelil z Alaves sprzed pola?

5

Naszym sponsorem powinien byc ZUS

0

"Dynamo oddało najmniej strzałów (17) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, a tylko osiem z nich było celnych."

Po meczu

Dynamo oddało najwięcej strzałów (47) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, aż trzydzieści osiem z nich było celnych.

1

To mi sie podoba, taka wypowiedź bez mydlenia oczu.. mozna by Kloppa tu posadzic i nic by nie wytargał z tych piłkarzy... zmiana trenera nie da za wiele, na pewno nie w tak krótkim czasie, nawet takim jakim dostał Komean.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?