0

@normasubiektywna ja liczylem ze to bedzie dobry uklad. Dembele sie urywa, podaje a Luuk stoi jak slup i doklada noge albo glowe. Ale nie dziala nic

5

@normasubiektywna alternatywa jest Luuk wiec nie dziwne ze trzymają sie Komara

0

Cavani Bakambu Martial, bylo by juz chociaz komus dostawic nowego jak Dembele sie urwie i dogra.

0

Odbudowa zajmie mniej wiecej tyle co w Milanie czy ManUdt, nie da sie tego zrobic w sezon nawet majac pelną kase.
A co do poziomu... Europa nam odjezdza bo my nie mamy sily za nią biec...przez cale 90 min xD

0

I juz powinnismy grac tylko mlodziakami, budowac na nastepny sezon. Garcia Araujo Balde, Nico, Gavi, Abde, Fati to podstawa
Wiekszosc skladu jest do odstrzalu

2

w LE czeka juz Haalnad, Porto i Leipzig zeby na nas trafic :)
Pewnie nawet Zenit wolalby nas niz Seville, Malcom by nam sie odwdzieczyl..

2

@kamapl85 Dostaniemy je np od Porto w LE xD

1

Roznica w narracji jest taka ze Koeman mowił ze to nie jego wina bo nie ma kim grac.
Xavi chociaz proboje zdjac odpowiedzialnosc z zawdonikow troche. Wiadomo poprawnosc polityczna musi byc ale kazdy wie ze oni są słabi, bo poprostu są.

7

Jakby Bayern poczuł zagrozenie to by wyszli z trybu treningowego i nas uspokoili w 10 min. Tak strzelili farfocle 2 i Sane bramke zycia dzieki MAtsowi ale oni sie bawili a my dawalismy z siebie ponad stan.
Cieszmy sie z niskiego wymiaru kary.

1

Jesli Tebas nie mialby w tym zadnego zysku, nie obiecano mu premii to by mial wylane jaka umowa zostanie przyjeta.

0

@ZefkaKG ale ze to brzmi tak nieprawdopodobnie? XD
Najwieksza niewiadoma to mecz Benfici xD

0

@Joeblack1989 dla mnie bomba haslo na nastepne 5 lat XD

5

@pacior95 jest serce i jest rozum.
Serce mowi ze moze teraz, moze wlasnie w tym momencie wystrzelą i zrobia to czego nikt sie nie spodziewa.
Rozum podpowiada ze pewnie powalcza do 30 min, jak zobacza ze nic nie da sie ugrac to Bayern przejmie pałeczke i cyknie z 3 z szacunku do rywala.
Mamy impotencje w ataku serio musialby to byc jeden z TYCH meczy jak Barca Betis.
Oni cisna nie chce wpaść a my jedna kontra albo rozny i 0-1.

0

Jakichkolwiek analiz by tu nie podano, nikt chyba powaznie nie mysli ze my pokonamy Bayern? Musiliby chyba im zaplacic za przegranie meczu. Oni od niechcenia nam mogą 4 wsadzic.
Cieszmy sie ze oni nie sa pod ścianą bo na 8miu to by sie nie zatrzymali.
Jestesmy teraz w sytuacji ManUtd do niedawna czy Milanu. Dlugie lata bedziemy sie odbudowywać.
Cierpliwosci.
Dumny po zwyciestwie wierny po porażce. VeB

8

ALe tytuł można podusmować w 1 zdaniu a tu tyle akapitów.
Szans 0 , zagrożenia z każdej strony.
Ja bym sie nawet Neuera bał.

0

Taktycznie? On powinien sie rzucic pod nogi temu obrońcy, blokowac strzał tu taktyka nie ma nic do gadania.
Na prawej stronie hulał Araujo ja dopiero w 8 min zauważylem ze przeciez Dest tam gra.
Dość powiedziec jedyna bramka padła gdy Araujo nie wrocil do obrony. Nie moze byc niestety w dwoch miejscach na raz

1

@konajoncek a najlepsze jest to ze Demebele jest w stanie to zrobic xD

0

@normasubiektywna ale w dogrywkach nie mamy problemów. I moze tez w karnych xD

0

CZy ktoś moze wie kiedy bedzie mozna sprowadzic napastnika czy juz od 1 stycznia czy okienko otweira sie pozniej.
Konkretniej od kiedy najwczesniej moze grac.

1

#XaviOut..wuefista

0

QWa zamiast oddawac Manaja i brac Luuka trzeba bylo zostawic goscia co strzelal bramki

0

@Fetta bo nie ma kto nogi dostawic.

2

Szkoda ze Dembele gra sam ze sobą, proboje sie sprzedac do czegos wiecej niz Newcastle

1

@noface Kontuzja

0

Abde ma posture w trakcie biegu jak ten Morales z Levante

23

Umowy kończą się takim piłkarzom jak Antonio Rudiger (wzbudzający zainteresowanie Realu i Bayernu), Franck Kessie, Paul Pogba, Paulo Dybala czy Kylian Mbappe. Zdaniem Mundo Deportivo na celowniku Barcelony znajdują się przede wszystkim André Onana, César Azpilicueta, Andréas Christensen czy Edinson Cavani.

Doskonale pokazuje kontrast miedzy wartosciowymi zawodnikami a tymi o ktrych moze myslec Barca

3

Ansu na WAtsuupie pisze co rano Laporcie.
"No moge?"
NIe!
"No weź"
Nie"

1

Mowcie co chcecie ale za EV chociaz potrafilismy wygrac pierwsze mecze w LM. Fakt przegrywalismy drugie ale nie bylo takich wprdoli jak teraz ze nawet nie podchodzimy do spotkania z Bayernem

0

Ciekawa odmiana Todibo. Pamietam artykuly o tym ze to trudny zawodnik z wysokim mniemaniem o sobie.
Szkoda kazdy go pamieta z meczu z Interem. On moglbyc tylko lepszy. Szkoda ze wiecej szans nie dostawał.
Odkupimy go za 90mln za 2 lata.

0

No ale inne kluby juz podpisaly chyba z CVC nie? To teraz nie moga sobie tak zerwac umowy czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?