0

@Dawid_23 pozamiatane xD

3

@JarekS Zgadzam sie co do FDJ, wydaje sie z Nico na boisku ma podobny profil a jest o niebo bardziej efektywny i tańszy. Nie bez powodu Pep nie lubił zawodników typu Adriano, uniwersalnych chociaż mu nie raz uratowali tyłek. Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. VeB

0

Dest moze isc do Atletico na wypożyczenie ale Atleti oplaca 150% jego pensji, premie Umtitiego i bilet Moraty do Barcy. Jeśli Dest wejdzie 10 razy do szatni Atleti to dokładają sie do pensji Coutinho.

11

@Pustelnik nie trafił w przycisk "opublikuj"

0

@KibicBarcy84 ja to wszystko rozumiem i sie zgadzam, ale mnie by bylo glupio kasowac takie pieniadze wiedzac ze gram wielkie g... zwlaszcza ze wszyscy dookola robia uklon w storne klubu i renegocjuja zarobki

0

Jak oni ograli Atletico to ja nie wiem. Wiadomo że po wprowadzeniu nawet nie rezerwowych tylko mlodzikow gra musiala sie posypac. Brawo za walke, dobra pierwsza polowe.
Miod na moje oczy to to szczescie w koleczku po ostatnim gwizdku. Druzyna VeB

Xavi udowadnia ze mozna wygrac kazdym skladem, bo wygrywa zespół

0

@Genesis zadnego sie nie ma

15

Mamy niezłe braki w ataku, można by rzecz Luukę

0

@bysiu82 byl taki trener u nas co go chcial...

0

Rywale nad nami zagrali dla nas dziś wiec tradycją by było przegrać.
Czas może skończyć ten niechlubny przesąd.

1

To trzeba nie miec wstydu, grac taki piach, bo on na bank zdaje sobie sprawe ze jest gorszy niz Puig, a mimo to liczyc ze cie ktos zechce inny.

0

Czy ktos zwrocil uwage w ostatnim meczy jak Dembele odstawial noge w kazdej stykowej sytuacji? On wiedzial ze nie moze sie polamac przed podpisanie kontraktu z innym klubem bo by go nikt nie chciał.
On tu wogole zostawac nie chce.
Zobaczycie ze nikt mu nie da takiej kasy, jesli nie pojdzie do PSG to bedzie w marcu błagał o kontrakt Laporte

0

@Azacca rząd stwierdził ze ludzie i tak maja w dupie obostrzenia i zamykanie wszystkiego przynosi szkody dla gospodarki a nie daje bezpieczenstwa ani postepu z covidem. Wiec nie zamykają

0

@TheNekro94 a ze na grype szczepisz sie co rok to ci nie świta nic jak działaja szczepionki?

52

A jutro zadzowni do Laporty,
Prezesie mi sie po...bało to w FIFIE nastukalem tyle bramek, 4mln rocznie stykną xD i zapomnimy o całej sprawie.

0

@jeyx77x Racja jak mial za partnera GRizza to wygladalo to o wiele lepiej.

0

Alvaro Morata
Barça nie chciała jednak zbytnio narażać Luisa Suáreza, który wciąż był w klubie, sprowadzając klasową "9".

Chyba sie pod złym zawodnikiem wkleiło z tą klasową 9ką xD

0

oni nie chca obnizyc ci pensji bo Ferran, oni chca ci obinizyc bo nie zasluzyles na aktualna

0

@bober88 ale na boisku musi byc min 7 z pierwszej druzyny to jak sie ma ten przepis?

33

"Xavi uznaje 29-letniego Moratę za jednego z najlepszych napastników na świecie."

Ktoooos tu nie zna sie na piłce xDxD

72

Ter Stegen
Araujo, Mingueza, Pique
FDJ, Puig, Xavi, Nico
Luuk, Jutgla, Alemany

25

Jego oczekiwania nie są dopasowane do tego na co stać Dembele.

0

@horang Eintracht Leverkusen? nie slyszałem :)

0

mial to zapisane w DNA

7

a moze by tak odgrzebac serię "Kwestia godzin" ?

9

@Johnnie_Walker Koeman sie stał :)

2

@Yoshi94 po aguero jest nr

2

@Herbert the fichadest

4

No ideał przyszłego prezydenta.

1

@Litman wszyscy wiemy jak kadra wyglada w ataku wiec co ma wnosic twoj komentarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?