catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tyle ze Rakitic naparzal 3 dogrywki i final MS, najmniej odpoczywal z wymienionych. Gra praktycznie caly czas i to po nim widac, tak jak po Modricu.
3
a Arthur? nie ma go ani w planach Valverde ani waszych :D:D. Ale pewnie tez odpocznie.
W pierwszym wyjdzie Rafinha a Malcolm w 88 wejdzie przy 0-5
0
Plus bronilibysmy w 10 a nie 11. To bylo podchwytliwe pytanie :P.
1
Ciekawe ile by bylo jakby Messi gral?? :D
0
By był Puyol to by go ustawił do pionu po pierwszym spóźnieniu.
1
I co teraz? Wystawic ma Malcolma? Znacie ten scenariusz?
Wystawi nieogranego zawodnika, ktoremu wyjdzie gorszy mecz bo nie ma rytmu meczowego.
Wiekszosc kibiców bedzie sypac komentarzami: i co mowilismy ze jest za słaby.
To juz bylo...
3
Zaklad ze zagra Rafinha albo D.Suarez. Albo przejdzie na 4-4-2 byle go nie wystawic
0
Bartra to na ilu zgrupowaniach juz byl ze za kims teskni? :D
5
Z czasem mozemy miec problem ze sciaganiem graczy lepszych bo beda bali sie zmarnowania sobie kariery.
2
Ja bylem pod wrazeniem jego siły fizycznej w sytuacjach z dwoma przeciwnikami na plecach.
Zero paniki, podania nie do najblizszego, kilkanascie razy w stylu wlasnie Xaviego zmienial strone szybką piłką.
Robil duza robote biorac na siebie 2 zawodnikow i odgrywajac do wolnego kolei, duzo miejsca tym robil innym. Nie gramy juz jak za Xaviego, nawet gdyby chcial nie mial do kogo zagrac dlugich pilek do przodu bo poprostu nikt na nie nie czeka.
1
A ja czuje ostre lanie ze strony Tottenhamu z Pique w roli głownej. Czasami trzeba upasc na dno zeby niektórzy cos zrozumieli. Bolesna droga ale skuteczna.
4
To udezenie łokciem było bardzo nienaturalne jak na pozycje w której sie znalazł, moze chcial sie zrewanzowac za jakies kopniecie wczesniejsze. Tak czy inaczej nie zyskał w oczach trenera.
3
Wlasnie rotacje zawioly gdy przegralismy mecz rezerwami. Gdyby rezerwy byly ograne wczesniej, to by byla inna gra
1
Nie ma druzyny, wszystko to indywidualne proby, wszyscy stoja zero zgrania. nie mowcie ze to poczatek sezonu graja ze soba pare lat.
1
polecam http://topstreams.info/ tv/ tnt
8
Nie macie wrazenia ze ter Steigen wpuszcza wszystko co leci na bramke?
0
CZemu my szukamy zmiennikow 1 do 1 dla kazdego odchodzacego. Czy my nie zmienimy stylu gry/ustawienia juz nigdy?
1
Nasciagalismy pomocnikow a na zmiane w ataku mamy Munira....
0
Dlatego trzeba znalezc odowwiedni moment a nie 2 kolejka laligi. Po to sa koncowki meczow przy dobrym wyniku
0
Powinno byc Plik -> Otworz Ace Stream Content ID. Tam wklejasz jeden z Idkow znaleeziony na reddicie
1
Tak jak Yerrego Mine wszsycy zbesztali za Levante. Wtedy nikt nie myslal ze on byl nowy przy reszcie zgranych zawodnikow.
0
oo tak, tez zaczynalem z Sopcastem :) jakos mialem taka ze czesto pilki nie bylo widac :D
0
Mecz polecam ogladac za pomoca apki Ace Player. Wchodzicie ne reddita/ soccerstreams i tam macie mnostwo linkow po ID. Zaciaga kilka streamow na raz i nawet w hd sie nie tnie. Ogladam juz 2 lata tak i jest mega.
3
2 kolejka to jest moment na eksperymenty? Na niezgranych zawodników?
Jakby grali Arthur Vidal i Malcolm i bysmy przegarali to wyzywalibyscie ze eksperymentów mu sie zachcialo.
Bedzie wynik beda zmiany, jak bedzie 1-0 to slusznie wejda jak najpozniej.
0
11 pomocnikow a napastników ze swieca szukac.
4
Valverde to i tak chyba wisi kto i gdzie ma bol dupy. :)
1
Nie bylo mowy o tak niskiej kwocie za Yerry Mine a teraz nagle za 32 mln tylko. :(
1
Pierwszy raz na ławce beda prawie rownorzedni zawodnicy.
0
Przyda sie ktos z jajami
4
Gorzej bo to liga wloska :P