4

My mamy jakiegos CDMa na boisku? 40metrowe pilki sa zagrywane do niekrytych zawodnikow

3

Musieliby poprzekladac treningi o 2h pozniej :D:D

3

Niech sie ogarnie Dembele, przeciez on niedlugo moze Neymara nosem wciagnac...

15

Oszty Dembele, no Messi by sie nie powstydzil...

19

Oo Rakitic dostal szanse. Oby wykorzystal bo ostatnio cos malo gra.

1

Monaco jakos nie ma problemu zeby grac w lidze francuskiej.

1

Jakby sie Katalonia odlaczyla to Barcelonie by nie pozwolili grac w LaLiga. Ale zagrac mecz ligowy kraju na innym kontynencie dla kasy to juz wolno.
Rozumiem towarzyskie dla promowania (chociaz nie rozumiem promowania laligi w USA) ale Barca akurat tam sie nie musi promowac.

0

Lepiej dolozyc do dobrego neta i ogladac streamy.

2

Moze Rakitic ogarnie pozycje napastnika?
Skoro i tak jest na boisku.

6

Pele jak Tomaszewski. Gada zeby o nim gadali.
Prawda jest taka ze Messi w jego czasach strzelilby z 3 razy tyle goli co on.

0

Podzielili sie licencja z Canal+. Tylko ze jakos Barca niezbyt czesto wypada na Eleven. Czesciej Real niestety.

2

meczu znowu nie ma na Eleven :(

2

Denis Suarez czasami zachowuje sie ja kten drugi Suarez. Jakby pilka mu przeszkadzala. :D

0

Kulturalna ta Leonesa taka. Nie za dobra w defensywie.

0

Malcolm jakis taki nieobecny

0

W przerwie Puig za Alenie zeby Carles troche odsapnal na reszte sezonu.

3

Tam ktos probowal Semedo na obieg wziac :D:D:D

0

Leee ladnie Munir. Dobry technicznie strzal

0

Slabo cos poki co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To za co on wola te podwyzki? Za ta kase powinien zasuwac od 1 do 94 minuty a nie ruszyc 4 razy na mecz.

3

Trzeba bylo Messiego podk..c komentarzami i mamy :D Kiedy on zdazyl forum sprawdzic :D

1

Messi za ta swoja pensje powinien zasuwac za 3

1

Malcolm 13 min pogra, nie za duzo? Rozrzutny ten EV

0

Zaraz bedzie 1-1.
Vidal gral na pozycji Suareza a odbieral pilki kolo Busquetsa.
Za chiwle zobaczymy ile robil naprawde na boisku

1

Stadion skomentowal

4

Gwizdy za zmiane. Brawa dla Vidala. Wszystko

0

ALba kolejna ofiara przemeczenia

3

Dembele odebral pilke. Tez to widzieliscie czy mi sie przewidzialo?

0

Ludzie zajelo wam 1,5 roku skreslanie Dembele a jaracie sie po paru dobry akcjach w 30min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?