1

@Xavyol Zależy od dnia, jednak rano wolę mieć pewność, że mogę prowadzić.

6

@Witam Jak dla mnie, dobrze, choć nie był to jeszcze poziom, do którego nas przyzwyczaił.

0

@Witam Zdania są podzielone. :D

1

@MesQueUnClub_87 Obie części świetne. Pierwsza chyba czarnobiała.


1

@bixmix To akurat fakt. :)

0

@Xavyol Wiadomo, że też piję i takie, jednak przy 6 na następny dzień potrafi boleć głowa. :)

6

@bixmix Można go nie lubić, ale klasę trzeba docenić. ;p

0

@gumaz 5-6. Wolę kupić więcej, żeby nie zabrakło. Od jakiegoś czasu piję głównie Kozel Cerny ze względu na zawartość 3.8% alkoholu i w porządku smak. Po takiej ilości nawet głowa nie boli, czego miałem już dość.

0

@gumaz Zaraz jadę po browary na wieczór.

0

@gumaz Jeszcze nie dojrzałem do tego sportu dla prawdziwych mężczyzn, więc nie mogę pomóc. :(

0

@tristan87 Spróbuję.

0

@levz0r Adguard chyba płatny. Używam Safari.
Chrome z ublockiem też nie zadziałał.

2

@Patrykl145 Potwierdzam! Wymień rodzaje pingwinów. ;)

2

Da się jakoś wyłączyć te reklamy w wersji mobilnej? Kupiłem już 3 ekspresy do kawy i 2 telewizory, a one nadal wyskakują.

0

@Bartunek Nie wyczuwasz jego ironii? :D

1

@masq Nie widziałem. Myślałem, że tylko żużlowiec robił ankiety.

0

@Shado 1 wcisną, gorzej z wygraną...

1

@BulaKG Niestety bez większych przebłysków, był jednym z wielu.

2

@itmustbejoke Zafascynowanych kółeczkami podczas meczy, zamiast golami.

6

@itmustbejoke Zarząd zarządem, ale co niektórzy kibice stąd...

0

The Special One Point pewnie wyciągnie na remis i będzie upragniony 1 punkt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PanZagadka Tutaj jest La Bamba.

2

Harry właśnie został ukąszony przez Bazyliszka, a tu taka cisza.

1

@Rewolucja123 Mnie takie kojarzą się z lesbijkami. ;D

0

@hans206 Muszą. 1/-3.5 na kuponie

0

@Jarema2000 Ja bym wypłacił. Mimo że to mecz z beniaminkiem, to zawsze były zacięte.

0

@Ramos9248 White Hart Lane chyba już nie obowiązuje od przebudowy. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.

1

@NeroTFP Zastanwiam się, czego szukałeś na internecie? :>
Laleczka Chucky.

0

@takisobiektos Niesłusznie, cały tamten mecz grał zbyt ostro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?