cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest wieczór Savaniera. Brama na 2:0. Gość wyglada trochę jak paryski zamiatacz ulic, ale bramy ładuje.
2
@kris81 Nie przekonywał mnie nigdy, ale zobaczymy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kerouac Pisałem komentarz, popijając zimnym piwkiem. Smacznego.
0
@aspider I tak większość to zmielony syf spod maszyny.
2
I Lyon kończy w 10 po czerwonej dla Aoura z niebezpieczny atak nakładką. Potrzebny był VAR. Początkowo sędzia dał żółtą.
0
Panenka z rzutu karnego w wykonaniu Savaniera i Montpellier prowadzi .
Gdyby nie fatalne pudło z początku meczu, mogliby prowadzić już 2:0.
0
@Omoziu Oglądałem. Scena z księdzem wymiata. :D
1
@don'T.R.I.P.e Świetny życiowy film. Teraz już takich nie robią, tylko jakieś efekty specjalne.
0
@chudymc To samo tyczy się boksu zawodowego. Dlaczego Kliczko zawsze punktował tyle rund, gdy mógł skończyć walkę dużo wcześniej. :)
1
@Triv44 Widziałem wszystkie, ale dobre propozycje. :)
6
@NeroTFP https://img18.dmty.pl//uploads/201711/1512034541_xju3xk_600.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakiś ciekawy film godny polecenia? Proszę o propozycje.
0
@escarabajo Podejrzewam, że niedługo spuchną. Już ze Standardem Liege były bęcki w poprzedniej kolejce.
0
Flaki z olejem dzisiaj w Anglii. Ten mecz nie umywa się do tego z Walencji. Lepiej chyba jakiś film obejrzeć.
0
@kris81 Lepiej odpuścić, ten mecz to wielka niewiadoma.
1
@DLFCB W Polsce osoba upubliczniająca jego dane musiałaby wypłacić mu odszkodowanie i przeprosić publicznie.
0
@kris81 Za 2 koła trzeba było. :)
0
Jorginho z rzutu karnego na 0:1 dla Chelsea
0
@escarabajo Chyba trzeba będzie zacząć grać takie pojedyncze zdarzenia za wysoką stawkę.
0
@escarabajo Graty. :)
1
Sheffield, które jeszcze nie tak dawno wysoko wygrywało u siebie z Chelsea i Tottenhamem, dostaje dwa szybkie strzały od Wolves w 10' minucie.
1
Pora spać
1
Rozgrzewka w postaci tenisa za mną. Pora na prawdziwą walkę W FIFĘ w sieci.
1
Brawo, kulawy. .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Triv44 Mnie tam się podoba walka. :)
0
@JimMorrisonFCB Mogliby już skończyć. Jeszcze FIFA czeka.
0
758 cules o tej porze. Śpią z włączoną stroną? :D