0

@l0Messini To miłe, że się martwisz, ale nie.

0

@l0Messini Nie mogę się zgodzić. Nie zaniedbuję przez to siebie, ani obowiązków.

2

Zaraz walka Masternaka. Boks to jedyny obok żużla prawdziwy sport dla mężczyzn.
Transmisja TVP Sport / TVP 1

2

@justfootball Bardzo lubię piwo. To moja obsesja. Nie ma dnia, żebym nie myślał o zimnym piwie, najlepiej sześciu.

3

@RomanHoffer Od zawsze mnie irytował i kojarzył się z wodogłowiem. Poza tym on był jedynie od „internetów” i niczego poza tym.

0

@Hushovt Tak samo, obejrzane X razy, ale dzięki. :)

0

@budel17 Widziałem właśnie. Jednak poczekam na nieco bardziej ambitne kino. :D
Obejrzałem to chyba z 5 razy, tylko w tym roku.

0

Poproszę o propozycję jakiegoś dobrego filmu. Najchętniej coś przed 2000 rokiem produkcji. :)

0

@MESSIah16 Z tym Mesjaszem to chyba do Ciebie. :D

2

Nerwówka do ostatnich minut.
https://zapodaj.net/images/b9869406f5160.jpg

0

@Danny Gaucho Ten obrońca mimo świetnego strzału Aspasa chyba bardziej przeszkodził, niż pomógł.

0

Pachnie bramą dla West Hamu.

0

@FafitFCB Ja tam lubiłem go oglądać, mimo wszystko.

1

@RomanHoffer Dodałbym jeszcze $$
No i Roman, nie może być alkoholikiem. :D

1

Gol Valnecii po kursie 1.50

0

Komentarz usunięty

0

@BlaseR9 Nie piałem z zachwytu.

0

@MESSIah16 Ostatnia walka wliczająca się do rankingu była w 2018. ;)

0

@koziar No tak, on zasłynął dziecinną sondą.

0

W tym samym czasie trwa gala boksu w TVP Sport. Od 23:45 transmisja będzie również w TVP 1, na główną walkę wieczoru i powrót Masternaka.

0

West Ham remisuje 1:1 po bramce do szatni.

0

@masq Zjedz coś.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@bartoszekkk Bo Bartuś kazał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 A ja wciąż czekam na drugi sezon Taboo.

2

Bez kitu, ale te spalone na pół paznokcia w dużym palcu prawej nogi mogliby sobie darować.

0

@Rewolucja123 chyba spalony. Uff, jednak nie.

8

Kupiłem 7 zimnych piw i nie zawaham się ich wypić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?