cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini To miłe, że się martwisz, ale nie.
0
@l0Messini Nie mogę się zgodzić. Nie zaniedbuję przez to siebie, ani obowiązków.
2
Zaraz walka Masternaka. Boks to jedyny obok żużla prawdziwy sport dla mężczyzn.
Transmisja TVP Sport / TVP 1
2
@justfootball Bardzo lubię piwo. To moja obsesja. Nie ma dnia, żebym nie myślał o zimnym piwie, najlepiej sześciu.
3
@RomanHoffer Od zawsze mnie irytował i kojarzył się z wodogłowiem. Poza tym on był jedynie od „internetów” i niczego poza tym.
0
@Hushovt Tak samo, obejrzane X razy, ale dzięki. :)
0
@budel17 Widziałem właśnie. Jednak poczekam na nieco bardziej ambitne kino. :D
Obejrzałem to chyba z 5 razy, tylko w tym roku.
0
Poproszę o propozycję jakiegoś dobrego filmu. Najchętniej coś przed 2000 rokiem produkcji. :)
0
@MESSIah16 Z tym Mesjaszem to chyba do Ciebie. :D
2
Nerwówka do ostatnich minut.
https://zapodaj.net/images/b9869406f5160.jpg
0
@Danny Gaucho Ten obrońca mimo świetnego strzału Aspasa chyba bardziej przeszkodził, niż pomógł.
0
Pachnie bramą dla West Hamu.
0
@FafitFCB Ja tam lubiłem go oglądać, mimo wszystko.
1
@RomanHoffer Dodałbym jeszcze $$
No i Roman, nie może być alkoholikiem. :D
1
Gol Valnecii po kursie 1.50
0
Komentarz usunięty
0
@BlaseR9 Nie piałem z zachwytu.
0
@MESSIah16 Ostatnia walka wliczająca się do rankingu była w 2018. ;)
0
@koziar No tak, on zasłynął dziecinną sondą.
0
W tym samym czasie trwa gala boksu w TVP Sport. Od 23:45 transmisja będzie również w TVP 1, na główną walkę wieczoru i powrót Masternaka.
0
West Ham remisuje 1:1 po bramce do szatni.
0
@masq Zjedz coś.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@bartoszekkk Bo Bartuś kazał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MESSIah16 A ja wciąż czekam na drugi sezon Taboo.
2
Bez kitu, ale te spalone na pół paznokcia w dużym palcu prawej nogi mogliby sobie darować.
0
@Rewolucja123 chyba spalony. Uff, jednak nie.
8
Kupiłem 7 zimnych piw i nie zawaham się ich wypić.