cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Derean Bo prawdziwy kibic kibicuje polskim drużynom w Europie, a nie sra do własnego gniazda.
3
@DonMatteo901 Alkohol zniszczył mu wszystkie szare komórki, więc czego się spodziewać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChampionLW Bez przesady. :D
0
@wroclawianin89 Oby, oby, ale będzie bardzo ciężko. :)
0
@wroclawianin89 Tu niestety może być łomot z drużyną z Belgii.
5
A jutro Legia męczarnia z dużo słabszym klubem...
0
@michaleu Stary numer. Powstał jeszcze przed orlikami. :D
0
@draxidox Więcej, niż ostatnio Anglików w City i Włochów w Milanie. :)
3
@wroclawianin89 Również będzie oglądane i kibicowanie, jak każdej polskiej drużynie od lat na arenie europejskiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@don'T.R.I.P.e To akurat zapożyczyłem z tego. :)
0
Music is the answer to your problems
3
@Janas11224 Poblokowalem wszyskich na FB, którzy codziennie wrzucali zdjęcia dzieci. Fajnie, że rosną, ale co mnie to obchodzi?
13
Nie wypada napisać, że wpadła szmata, bo to Jesus.
0
@Orlik00 Jest na to jakiś wzór?
0
@Janas11224 Bo teraz taka dziwna moda, że każdy pokazuje przed innymi szczęście na siłę, nie przeżywając go z najbliższymi.
0
@Orlik00 Tylko rzucił nim jak workiem ziemniaków.
0
Oj, Walker, traf tylko na Traore równego sobie...
0
Brawo, Wolves!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Mario96w Czołg nie do zatrzymania. Ramosa to by zaje...
2
@VamosRakieta Zaufaj mi.
1
Bramka dla Wolves kwestią minut.
2
Traore przed chwilą zostawił w tyle na skrzydle dwóch piłkarzy City, aż Ci nie mieli ochoty go gonić.
0
Wślizg w narożniku pola karnego, obrońca niezbyt bystry. Czego on się spodziewał?...
5
Gdzie karteczka dla Sterlinga za symulkę?
0
@D10SLEO Wiadomo, na kogo postawiłbym, gdybym miał hajs. :D
1
Jong AZ - Graafschap 5:1 po I połowie.
Zabawa gospodarzy, na których kurs wynosił 4.50
3
@Mixtape „Kto wie, że popełnił błąd i nie próbuje go naprawić, popełnia drugi błąd. Prawdziwym błędem jest błąd popełnić i nie naprawić go”.
Konfucjusz
:)