0

@BulaKG Nahorny mnie irytuje od dłuższego czasu brakiem wyczucia. Ciągnie długie wątki, podczas gdy jest akcja pod bramką. Twarowski musi mu wchodzić w słowa. Czasami coś komentuje i zapomina, jakby miał początki demencji, choć człowiek to sympatyczny.

7

@Patrykl145 Jońca komentujący Copa America o 3 w nocy. Nic, tylko zasnąć :D

0

@kris81 Chyba oglądałeś mecz na stadionie, zanim poblokowali typy. :D Gratulacje.

0

@maatiixx Serio? W takim stylu? Powinni zejść ze spuszczonymi łbami po kolejnym fartownym meczu. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 Lepiej stawiać gole słabszych na papierze gospodarzy. :)

0

Szybko weszły 2 gole Rakowa po kursie 2.77.
Beka z United!

2

@PatrychoO Dzisiaj pachnie pod oknem, a jeszcze wczoraj biegał na smyczy!

1

@Encore Kurs na Chelsea i Man Utd na wyjeździe trochę niski. Lepiej chyba stawiać na gola gospodarzy w przypadku tych drużyn.

0

@culesjasiules Niegdyś taką szóstkę nosił Xavi. Iniesta również bardo chciał, ale obaj dogadali się, że w reprezentacji z kolei Andres będzie miał ten numer. Ten numer znaczy więcej.

4

To jego konto na Instagramie, a nie klubu, więc pisze, co chce. Proste.
Nie rozumiem oburzenia, że innych tak nie żegnał. Nie każdy musi się z każdym trzymać.

1

@olikwierk10 Rok temu miał scysję z Boatengiem na treningu. Rozdzielali ich. Josue (Joshua) skacze do większych.

5

@PatrychoO Szkoda, że nie dostał wtedy oklepu od Boatenga na treningu.

1

@Trexas Dlatego po I połowie założyłem słuchawki i słucham Lady Pank. :D

0

Boateng miał to coś na łbie w poprzednim meczu. Polska dziewczyna chyba robi pranka z niego.

0

@pafcioxxx Mam jeszcze, podzielę się.

1

@Triv44 Co, zabrakło piwka na dogrywkę?

2

@Barca1992 Taka słaba Barca.

0

@Janiama To jakiś nowy trener?

0

Gościu strzelał w róg, gdzie miał bliżej Neuer.

5

Ładna akcja obu Niemców i wykończenia jednego z nich.

1

@Kusco15 Teraz się szanują, bo muszą. BLM :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Hosh To Covid zaraził się Zlatanem.

0

@masq Twarz kamienną i szyderczy uśmiech, świni przy korycie od niego nie odróżnisz.

1

Jakoś ze 3 lata temu Suarez udzielił wywiadu dla Marci. Na pulpicie zapisałem sobie najciekawszy fragment, który powinien być impulsem dla młodych piłkarzy. :)

- Co byś powiedział dzieciom, które chcą być jak ty i zaczynają od zera?

- Nigdy nie opuszczaj głowy. Jeśli czegoś pragniesz, możesz to osiągnąć. Najlepszą nauką dla chłopca jest to, żeby zawsze chciał więcej, nigdy nie zadowalał się tym co ma i szukał poprawy. W moim przypadku, gdy byłem bardzo młody, trafiłem do pierwszego zespołu Nacional w Urugwaju i mogłem tam zostać, gdybym nie miał odpowiedniej mentalności. Zawsze chciałem jednak więcej. Wyjechałem do Europy i tam również chciałem więcej, pragnąłem zagrać w najlepszej drużynie na świecie. Zawsze starałem się poprawiać.

24

1

@Lovalo Skończyłem na The Island, więc biorę się za słuchanie.

0

Staram się pielęgnować tradycję 1 meczu.
https://zapodaj.net/images/7bd57dc43fdce.jpg

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?